Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Przekąski i przystawki

Przekąski i przystawki są najlepsze – gdy chcemy przegryźć coś pysznego w trakcie oglądania ulubionego serialu w kameralnym gronie i gdy organizujemy „epicką” domówkę, na której pojawią się wszyscy znajomi (i nieznajomi)!

Niezależnie od okazji… przygotuj z nami przekąski na sylwestra i przekąski na urodziny, przystawki na zimno i przystawki na grilla w swoim ulubionym stylu!


Przystawki – na specjalną okazję!

Przystawki podawane są na uroczystych obiadach, jako dodatek do głównych dań – są lekkie i służą do „pobudzenia” apetytu gości. Warto zadbać o to, aby… posmakowały każdemu! Ty też spróbuj przygotować przepyszną przystawkę na zimno lub przystawkę na ciepło i przekonaj się, że to prostsze, niż Ci się wydaje! 


Przekąski na przyjęcia – smakują wszystkim!

Przekąski to pozycja obowiązkowa na każdym przyjęciu – dzięki nim goście szybko zaspokoją apetyt i… spróbują czegoś nowego! Szybkie i tanie przekąski na imprezę mogą być podawane na zimno lub na ciepło, ale zawsze ze smakiem – szczególnym powodzeniem cieszą się przekąski z ciasta francuskiego, przekąski z tortilli i przekąski na grilla. Ty też przygotuj z nami coś pysznego na przyjęcie!