Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Oferta

Zakupy w Kauflandzie są zawsze w korzystnych cenach dzięki naszym cotygodniowym ofertom. Jeśli chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej, zapoznaj się z naszą gazetą reklamową– w formie tradycyjnej lub online oraz ofertami specjalnymi. Udanego przeglądania i udanych zakupów!

Aktualny tydzień

Oto aktualny tydzień w naszej ofercie

W każdym tygodniu Kaufland oferuje niskie ceny na różne produkty. Tym samym każdego dnia masz dobry powód, aby do nas zajrzeć. Co tydzień od czwartku czeka na Ciebie oferta tygodnia. W soboty w naszych sklepach znajdziesz dodatkowe oferty weekendowe, a od poniedziałku ofertę na mocny start tygodnia.  


Naprawdę niskie ceny

A jaki jest Twój ulubiony sposób na łapanie okazji?

Nie chcesz przeoczyć żadnej z naszych ofert? Wszystko, co musisz zrobić, to zdecydować, w jaki sposób chcesz polować na okazje w Kauflandzie: przeglądając naszą gazetkę online na stronie internetowej, pobierając aplikację Kaufland, czy może za pośrednictwem mediów społecznościowych? Jeszcze wygodniejsze będzie skorzystanie z naszego newslettera - dzięki niemu aktualne oferty wylądują bezpośrednio w Twojej skrzynce pocztowej i przejrzysz je na smartfonie lub komputerze. A dla tych, którzy chcą zaoszczędzić jeszcze więcej, mamy Kaufland Card!


Odkryj wiele wspaniałych ofert - codziennie!

Co tydzień w Kaufland pojawiają się trzy nowe wyjątkowe oferty - i dobre powody, by odwiedzać nas każdego dnia. Od czwartku możesz oszczędzać pieniądze przez cały tydzień dzięki naszym ofertom spożywczym na mięso, ryby, sery, napoje, mrożonki i wiele innych artykułów, które sprawiają, że życie jest smaczniejsze, praktyczniejsze i przyjemniejsze. W sobotę osładzamy weekendowe zakupy dodatkowymi ofertami dostępnymi tylko w tym dniu, a od poniedziałku rozpoczynamy nowy tydzień z ofertami na mocny start.

Największa radość to… oczekiwanie.

Dzięki naszemu podglądowi oferty już dziś możesz zobaczyć, na których ofertach zaoszczędzisz w przyszłym tygodniu. Ze wszystkimi ofertami specjalnymi od czwartku do środy, ofertami weekendowymi i oczywiście ofertami na początek tygodnia. Zanotuj, zaplanuj i czekaj z niecierpliwością. Przejrzyj oferty z całej gamy artykułów spożywczych Kauflandu, od konserw po delikatesy. Wiele artykułów w specjalnych cenach, a także wybrane produkty w ofercie czasowej, które są dostępne tylko w okresie jej obowiązywania.