Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

My w Kauflandzie zawsze dbamy o niskie ceny. W naszych sklepach można kupić m.in. ponad 4500 produktów codziennego użytku w niskich cenach regularnych. Ale to nie wszystko! Nieustająco staramy się, by ceny wszystkich artykułów były atrakcyjne i byście wychodzili z naszych sklepów zadowoleni.


Skuteczność naszych działań potwierdza specjalna aplikacja PanParagon, która służy do przechowywania paragonów i wyszukiwania promocji. Aplikacja każdego miesiąca porównuje ceny kilkunastu popularnych produktów w różnych sieciach handlowych.

W marcu* 2024 suma cen tych produktów była najniższa w Kauflandzie w porównaniu z cenami w innych sieciach handlowych.

* Raport PanParagon - dane za marzec 2024

Dane pochodzą z paragonów wprowadzonych do darmowej aplikacji Pan Paragon, która służy do przechowywania paragonów i kontroli wydatków. Pod uwagę wzięto ceny 15 popularnych produktów spożywczych za zakupy dokonane w marcu 2024 r., w wybranych sieciach handlowych (dyskontach, super- i hipermarketach). Zestawienie obejmowało 23 115  paragonów. Produkty objęte badaniem to: brokuł, cukier Diamant, filet z piersi kurczaka, jabłka, kajzerka pszenna, kiełbasa śląska Morliny, marchew, masło extra Polskie Mlekovita, mleko Łaciate 2%, mąka tortowa Basia, papryka czerwona, pomidory malinowe, ziemniaki, olej Kujawski, banany. Suma cen ww. produktów była najniższa w Kaufland w porównaniu z cenami w badanych sieciach handlowych. W przypadku, gdy dana sieć nie prowadziła sprzedaży wskazanej marki w wybranym okresie, uwzględniono produkt tożsamy.


** Raport PanParagon - dane za styczeń 2024

Dane pochodzą z paragonów wprowadzonych do darmowej aplikacji Pan Paragon, która służy do przechowywania paragonów i kontroli wydatków. Pod uwagę wzięto ceny 15 popularnych produktów spożywczych za zakupy dokonane w styczniu 2024 r., w wybranych sieciach handlowych (dyskontach, super- i hipermarketach). Zestawienie obejmowało 22 450 paragonów. Produkty objęte badaniem to: brokuł, cukier Diamant, filet z piersi kurczaka, jabłka, kajzerka pszenna, kiełbasa śląska Morliny, marchew, masło extra Polskie Mlekovita, mleko Łaciate 2%, mąka tortowa Basia, papryka czerwona, pomidory malinowe, ziemniaki, olej Kujawski, banany. Suma cen ww. produktów była najniższa w Kaufland w porównaniu z cenami w innych super- i hipermarketach. W przypadku, gdy dana sieć nie prowadziła sprzedaży wskazanej marki w wybranym okresie, uwzględniono produkt tożsamy.


*** Raport PanParagon - dane za grudzień 2023

Dane pochodzą z paragonów wprowadzonych do darmowej aplikacji PanParagon, która służy do przechowywania paragonów i kontroli wydatków. Pod uwagę wzięto 22 900 paragonów za zakupy dokonane w grudniu 2023 r. w wybranych sieciach handlowych. Objęte badaniem paragony mogą zawierać produkty różnych marek. 


**** Raport PanParagon - dane za listopad 2023

Dane pochodzą z paragonów wprowadzonych do darmowej aplikacji Pan Paragon, która służy do przechowywania paragonów i kontroli wydatków. Pod uwagę wzięto ceny 14 popularnych produktów spożywczych za zakupy dokonane w listopadzie 2023 r., w wybranych sieciach handlowych. Zestawienie obejmowało 27 900 paragonów. Produkty objęte badaniem to: brokuł, cukier Diamant, filet z piersi kurczaka, jabłka, kajzerka pszenna, kiełbasa śląska Morliny, marchew, masło extra Polskie Mlekovita, mleko Łaciate 2%, mąka Basia tortowa extra , papryka czerwona, pomidory malinowe, ziemniaki, olej Kujawski). Suma cen ww. produktów była najniższa w Kaufland w porównaniu z cenami w innych sieciach handlowych. W przypadku, gdy dana sieć nie prowadziła sprzedaży wskazanej marki w wybranym okresie, uwzględniono produkt tożsamy.