Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

K-Classic - sprawdzone produkty w niskich cenach

K-Classic to więcej smaku, większy wybór i jeszcze więcej oszczędności. K-Classic to nasza marka własna, która oferuje ponad 2000 produktów z różnych kategorii. Wszystkie artykuły łączy jedno – jakość, którą trudno opisać. Tego trzeba po prostu spróbować! 

Odkryj ogromny wybór produktów!

Ponad 2000 artykułów K-Classic w stałym asortymencie.

Duży wybór i różnorodność produktów – ponad 2000 artykułów K-Classic. Dzięki temu zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale też… czas. Możesz przebierać w jakości w jednym miejscu! Co więcej, stale poszerzamy nasz asortyment produktów K-Classic.  


Nasza gwarancja jakości

Jakość w niskiej cenie

Przywiązujemy dużą wagę do tego, aby składniki produktów K-Classic były możliwie jak najlepsze. Jaki jest tego efekt, wiece sami – to dobry smak i jakość w naprawdę niskich cenach. Dodatkowa zaleta? Dzięki K-Classic oszczędzasz, oszczędzasz i… oszczędzasz! 

Ikonka z dwiema probówkami na czerwonym tle

Niezależne laboratoria badawcze

Wszystkie nasze produkty K-Classic są bez wyjątku sprawdzane przez niezależne laboratoria i instytucje badawcze pod kątem jakości. Dzięki temu masz pewność, że zawsze bierzesz do ręki produkt, który nie budzi jakichkolwiek zastrzeżeń.  

Ikonka z trzema samochodami dostawczymi na czerwonym tle

Wyselekcjonowana grupa dostawców

Jakość naszych produktów wynika również ze wzorowej współpracy z odpowiedzialnymi dostawcami, z którymi od wielu lat mamy bardzo dobre doświadczenia. Produkty K-Classic zostały opracowane wspólnie z ekspertami i wybranymi partnerami. 

Ikonka z wózkiem na zakupy na czerwonym tle

Lepsze zakupy – lepsze życie

K-Classic oferuje nie tylko wysokiej jakości produkty za niewielkie pieniądze, lecz pozwala również zaoszczędzić czas – robisz zakupy w jednym miejscu, gdzie dostaniesz wszystko. Certyfikat Rainforest Alliance

Z powodu zakłóceń w łańcuchu dostaw nie jesteśmy obecnie w stanie pozyskać wystarczającej ilości certyfikowanego soku pomarańczowego do naszych soków K Classic Orange Juice 2 L i 1 L oraz K Classic Orange Nectar 2L z pieczęcią certyfikacyjną Rainforest Alliance. Oznacza to, że produkty te mogą obecnie nie zawierać żadnych składników z certyfikatem Rainforest Alliance. Przepraszamy za niedogodności. Jak tylko ten niedobór dostaw zostanie rozwiązany, spodziewamy się powrócić do pozyskiwania tych produktów z gospodarstw certyfikowanych przez Rainforest Alliance do 31.10.2023. Zakupimy również ilość certyfikowanego soku pomarańczowego odpowiadającą ilości, którą wykorzystalibyśmy w tym okresie, przyczyniając się do wspierania rolników i ochrony środowiska