Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

K-take it veggie - produkty wegańskie i wegetariańskie

Dobrze wiemy, że każdy lubi coś innego i każdy chce sam decydować o tym, co je. Wszystkim, dla których ważne jest świadome odżywianie, oferujemy markę K-take it veggie, która obejmuje produkty wegetariańskie i wegańskie.

Z marką K-take it veggie prowadzenie "życia w stylu veggie" jest po prostu łatwe.

Wypróbuj już dziś produkty K-take it veggie. To doskonała jakość za rozsądną cenę!

Oferta ważna od 26.01.2023 do 08.02.2023 lub do wyczerpania zapasów.

Asortyment

Jakie to smaczne!

Wyśmienite pasty do smarowania chleba, tofu naturalne lub wędzone czy też przepyszne napoje - wegetarianie i weganie mogą od teraz wybierać spośród bogatego asortymentu produktów K-take it veggie, dostępnych na półkach w naszych sklepach.

Oczywiście wszystkie artykuły znajdziesz w naszych sklepach w dyskontowych cenach!

Marka

Modnie i zdrowo

Coraz więcej osób przechodzi na dietę wegetariańską lub wegańską. Niektórzy robią to z powodu swoich przekonań, niektórzy po prostu lepiej się czują, rezygnując np. z produktów mięsnych w diecie.

Dzięki naszym produktom marki K-take it veggie dieta wegetariańska lub wegańska może być smaczna, a przed wszystkim zróżnicowana! Dlatego wypróbuj je już teraz!


Laur Konsumenta

Wybór konsumentów

Wybór i jakość K-take it veggie docenili konsumenci w całej Polsce, którzy przyznali naszej marce własnej Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku 2020. 

W kolejnych latach 2021 i 2022 roku marka K-Take it Veggie została wyróżniona ponownie: otrzymała złoty Laur Klienta w kategorii Ekologiczne strategie w biznesie/przemyśle – dania wegetariańskie. 

Dziękujemy za te wyróżnienia.