Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
To nie Twój sklep?
Zmień
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Przepisy Kauflandu

Masz ochotę coś smacznego ugotować, upiec albo przygotować jakiś napój? Zainspiruj się naszymi licznymi przepisami kulinarnymi. Dzięki wyszukiwarce przepisów szybko coś znajdziesz – od przepisów na dania kuchni europejskiej po sezonowe, od słodkich po wegańskie, od prostych po bardzo wyrafinowane… po prostu potrawy, które zawsze szybko przygotujesz, i to ze składników w naprawdę niskich cenach. Inspiracje

Odkryj nasz świat przepisów kulinarnych

Świat kulinarnych doznań nie zna granic. A my chcielibyśmy Cię zaprosić, żebyś udał się z nami w podróż dookoła świata, byś się zainspirował i odkrył coś nowego. Masz ochotę na ryż smażony po azjatycku czy raczej na regionalne danie na bazie sezonowych składników? Masz ochotę przygotować oryginalną turecką baklawę lub egzotyczny koktajl? Albo być może preferujesz jakiś szczególnych rodzaj diety? U nas znajdziesz niezliczoną ilość przeróżnych przepisów – zadowalających każde podniebienie. 


Wycofanie produktu

Kaufland dla zapewnienia ochrony konsumentom, w ramach działań zapobiegawczych wycofuje ze sprzedaży następujący produkt:

My Project Lampa owadobójcza

EAN: 4063367290183

Numery partii: wszystkie w sprzedaży w sklepach Kaufland od kwietnia 2022 r.