Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Każdy z nas oszczędza z Kaufland Card!


Rodzaje kart

Poznaj rodzaje naszych kart, wybierz najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb. 

Zarejestruj ją i korzystaj, jak lubisz!

Karta mobilna

Znajdziesz ją w bezpłatnej aplikacji Kaufland.

Kartę mobilną możesz mieć zawsze na wyciągnięcie ręki i cieszyć się korzyściami Kaufland Card… nie tylko na zakupach.

Jak zarejestrować kartę?

Pobierz aplikację, naciśnij baner Kaufland Card w głównej części ekranu aplikacji, zarejestruj się zgodnie ze wskazówkami i gotowe!

Karta plastikowa

…w 100% z recyklingu!

 

Możesz odebrać ją w naszych sklepach: od kasjera lub w punkcie informacyjnym. 

Kartę plastikową możesz zarejestrować od razu w markecie – wystarczy, że zeskanujesz ją na terminalu, który znajduje się w punkcie informacyjnym i będziesz postępować zgodnie z wyświetlającymi się na ekranie krokami rejestracji – lub „na spokojnie” w domowym zaciszu! Po prostu wejdź na stronę kaufland.pl, przejdź do sekcji Kaufland Card i postępuj zgodnie z poszczególnymi krokami procesu rejestracji.

Pamiętaj o potwierdzeniu adresu e-mail lub numeru telefonu komórkowego, użytego w czasie rejestracji – wpisz kod z otrzymanej od nas wiadomości e-mail/SMS lub kliknij link.

Chcesz mieć obie wersje Kaufland Card? 

Połącz kartę mobilną i niezarejestrowaną kartę plastikową i…  korzystaj z obu w dowolnym momencie.

Przekonaj się, że z rodziną w Kauflandzie wychodzi się najlepiej! Do jednego konta mobilnego możesz podłączyć maksymalnie 5 kart, dzięki czemu aż 5 członków Twojej rodziny może zbierać punkty na jednym koncie jednocześnie. Wystarczy uruchomić aplikację, przejść do pola „Więcej” (w dolnej części aplikacji, po prawej stronie ekranu), nacisnąć „Zarządzanie kartami”, a następnie zeskanować kod QR lub wpisać numer swojej Kaufland Card, który znajdziesz na odwrocie.

Masz już zarejestrowaną kartę plastikową? 

Pobierz aplikację i zyskaj pewność, że masz Kaufland Card zawsze pod ręką! Zaloguj się danymi wykorzystanymi podczas procesu rejestracji. 


Korzyści

Poznaj korzyści programu i zacznij oszczędzać!

Ikonka telefon w dłoni

  • oszczędzaj na każdych zakupach – nowe superoferty co tydzień!
  • nie przegap żadnej okazji – znajdziesz je dzięki specjalnym niebieskim etykietom!
  • przeglądaj… jak lubisz – na stronie www, w gazecie i aplikacji!
Ikonka koszyka zakupowego z wpadającymi pieniędzmi

  • korzystaj z prostego przelicznika – 1 punkt to 1 złoty!
  • wymieniaj punkty na ekstrakupony – wygodnie i oszczędnie!
  • sprawdzaj saldo punktów… gdzie chcesz – w aplikacji, po zalogowaniu na koncie klienta na stronie internetowej oraz na terminalu w sklepie!

Pamiętaj: warunkiem otrzymania punktów za zakupy jest zeskanowanie przy kasie swojej Kaufland Card. 

Lista produktów wykluczonych z punktowania znajduje się w regulaminie.

Bądź na bieżąco – aktualną ofertę kuponów znajdziesz w aplikacji, po zalogowaniu na koncie klienta na stronie internetowej oraz na terminalu w sklepie.

Jak aktywować kupon?

Otwórz sekcję „Twoje kupony”, wybierz kupon, kliknij „Aktywuj” i gotowe!

Uwaga: zanim po raz pierwszy skorzystasz z kuponów, niezbędne jest wyrażenie zgody na profilowanie.

Więcej o wszystkich korzyściach przeczytasz tutaj.


Aktualna oferta

Najnowsza oferta – tanio z Kaufland Card!


Filmy instruktażowe

ABC Kaufland Card, czyli co musisz wiedzieć, żeby oszczędzać!

Znasz już nasz nowy program lojalnościowy? Masz zarejestrowaną kartę? Nie wiesz, jak aktywować kupony? A może chcesz otrzymywać na bieżąco informacje o najnowszych ofertach?

Odpowiedzi na te pytania i wiele, wiele więcej znajdziesz w filmach instruktażowych. 

Rejestracja karty

Łączenie kart

Aktywacja kuponów

Udzielenie zgody marketingowej 


FAQ - najczęściej zadawane pytania

 

Czym jest Kaufland Card?

Kaufland Card jest programem lojalnościowym sieci Kaufland, który zapewnia Ci dostęp do różnych korzyści oferowanych przez sieć Kaufland. Z programu możesz korzystać za pomocą karty plastikowej lub mobilnej, dostępnej w aplikacji Kaufland. Karta plastikowa wydawana jest  w marketach Kaufland w punkcie informacyjnym dla klientów lub przy kasie.  

Jakie korzyści otrzymam dzięki Kaufland Card?

Dzięki Kaufland Card zyskasz:

  • Specjalne oferty i rabaty, dostępne co tydzień w naszej gazetce reklamowej w formie papierowej lub online na naszej stronie internetowej pod adresem kaufland.pl/kauflandcard
  • Atrakcyjne, dedykowane kupony, które będą dla Ciebie dostępne, jeżeli wyrazisz zgodę na personalizowanie. Swoje oferty sprawdzisz po zalogowaniu się na swoje konto na stronie internetowej kaufland.pl/kauflandcard, na terminalu w markecie lub w aplikacji.
  • Punkty lojalnościowe naliczane są podczas zakupów po zeskanowaniu karty Kaufland Card w formie fizycznej lub mobilnej w aplikacji. Za każdy wydany 1 zł otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Punkty nie są naliczane za: alkohole (za wyjątkiem piwa), papierosy, tytoń, osprzęt tytoniowy, e-papierosy, żywność dla dzieci, karty przedpłacone, kaucje. Uzbierane punkty możesz wymienić na ekstrakupony na kolejne zakupy.
  • Zniżki u partnerów programu. Szczegóły ofert partnerów znajdziesz na  www.kaufland.pl/oferty-partnerow.

W jaki sposób mogę otrzymywać informacje o aktualnych promocjach, które są dostępne w programie Kaufland Card?

Informacje o aktualnych promocjach możesz otrzymywać od nas co tydzień, zapisując się do naszego bezpłatnego newslettera Kaufland Card. Wystarczy, że wyrazisz na to zgodę podczas rejestracji lub uzupełnisz tę informację w swoim profilu klienta w aplikacji lub na stronie internetowej po zalogowaniu się.

Dodatkowo informacje o aktualnej ofercie i rabatach znajdziesz w naszej gazetce reklamowej w formie papierowej lub na stronie internetowej www.kaufland.pl.

Jak mogę się zarejestrować do programu lojalnościowego Kaufland Card?

Do naszego programu lojalnościowego Kaufland Card możesz zarejestrować się na 3 następujące sposoby: 

1. W aplikacji Kaufland

Pobierz aplikację Kaufland ze sklepu Google Play lub App Store, wybierz swój ulubiony sklep Kaufland, a następnie zarejestruj się do programu Kaufland Card, klikając w baner. Uzupełnij swoje dane w formularzu rejestracji. Nie zapomnij potwierdzić użytego adresu e-mail lub numeru telefonu komórkowego, klikając na link w otrzymanej od nas wiadomości e-mail lub wpisując kod z otrzymanej wiadomości SMS. Twoja mobilna Kaufland Card od tego momentu będzie dostępna w aplikacji w formie kodu QR. 

2. W sklepie Kaufland

Odbierz plastikową kartę Kaufland Card w punkcie informacyjnym dla klientów lub przy kasie. Zeskanuj ją w terminalu dla klientów, który jest dostępny przy punkcie informacyjnym. Postępuj zgodnie z poszczególnymi krokami procesu rejestracji. Nie zapomnij potwierdzić adresu e-mail lub numeru telefonu komórkowego, użytego w czasie rejestracji, klikając na link w otrzymanej od nas wiadomości e-mail lub wpisując kod z otrzymanej wiadomości SMS. Twoja plastikowa karta Kaufland Card od tego momentu będzie aktywna.  


3. Na stronie internetowej

Odbierz plastikową kartę Kaufland Card w punkcie informacyjnym dla klientów lub przy kasie. Wejdź na stronę kaufland.pl i przejdź do sekcji Kaufland Card. Postępuj zgodnie z poszczególnymi krokami procesu rejestracji. Nie zapomnij potwierdzić użytego adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu komórkowego, klikając na link w otrzymanej od nas wiadomości e-mail lub wpisując kod z otrzymanej wiadomości SMS. Twoja plastikowa karta Kaufland Card od tego momentu będzie aktywna.  

Aby móc wziąć udział w programie lojalościowym, musisz mieć ukończone 18 lat.

Jakie dane są wymagane podczas procesu rejestracji?

Aby zarejestrować się w programie Kaufland Card, należy wypełnić formularz rejestracyjny w aplikacji Kaufland (w przypadku karty mobilnej), na terminalach dla klientów w marketach (w przypadku karty wydanej w formie plastikowej) lub  na naszej stronie internetowej kaufland.pl Wymagane jest podanie następujących danych: adres e-mail oraz/lub numer telefonu komórkowego, imię i nazwisko, data urodzenia oraz adres (ulica, numer domu, kod pocztowy, miejscowość, kraj). 

Nie mam smartfona - w jaki sposób mogę uczestniczyć w programie lojalnościowym Kaufland Card?

Jeśli nie masz smartfona ani aplikacji Kaufland, możesz skorzystać z naszej karty Kaufland Card w formie plastikowej. Można ją odebrać w punkcie informacyjnym dla klientów lub przy kasie w każdym markecie sieci Kaufland. Kartę możesz aktywować bezpośrednio na terminalu w punkcie informacyjnym dla klientów lub na naszej stronie internetowej kaufland.pl.

Jeżeli zdecydujesz się na posiadanie smartfona, warto zainstalować Aplikację Kaufland i dołączyć do niej swoją fizyczną kartę. Aplikacja daje uczestnikom programu dodatkowe możliwości: elektroniczne podsumowanie zakupów i inne akcje specjalne tylko dla uczestników Kaufland Card

Jak za pomocą Kaufland Card korzystać z rabatów?

Cotygodniowe rabaty dostępne z Kaufland Card znajdziesz w aplikacji Kaufland, w gazetce promocyjnej Kaufland, na stronie internetowej kaufland.pl lub w marketach na półkach sklepowych oznaczonych specjalnymi etykietami z logo Kaufland Card.

Za każdym razem, gdy płacisz za zakupy przy kasie, przyłóż kod QR swojej Kaufland Card do skanera.

Gotowe! Rabaty zostały automatycznie naliczone.

Jak długo jest ważna moja karta Kaufland Card?

Karta Kaufland Card jest ważna przez czas nieokreślony. Można jej używać w dowolnym momencie w każdym markecie sieci Kaufland w Polsce. 

Mam kartę w formie plastikowej i chcę korzystać również z karty w formie mobilnej. Czy jest to możliwe i co muszę zrobić?

Tak. W tym celu pobierz aplikację Kaufland ze sklepu App Store lub Google Play Store lub zaktualizuj ją. Wybierz swój ulubiony market i kontynuuj logowanie. Logując się, użyj tych samych danych, które zostały użyte do rejestracji karty wydanej w formie plastikowej (adres e-mail lub numer telefonu komórkowego oraz hasło). W aplikacji pojawi się mobilna wersja Kaufland Card w formie kodu QR. Od tego momentu możesz korzystać z obydwu wersji karty. 

Mam kartę w formie mobilnej i chcę korzystać również z karty w formie plastikowej. Czy jest to możliwe i co muszę zrobić?

Tak, to jest możliwe. Odbierz  plastikową kartę Kaufland Card, w punkcie informacyjnym dla klientów lub przy kasie w dowolnym markecie sieci Kaufland. Otwórz aplikację Kaufland, kliknij w prawym dolnym rogu menu w pole „Więcej”, wybierz „Zarządzanie kartami”. Możesz tam dodać do pięciu niezarejestrowanych kart w formie plastikowej. W tym celu należy ręcznie wpisać numer Kaufland Card, który znajduje się na odwrocie karty lub podczas wprowadzania danych do aplikacji po prostu zeskanować kod QR aparatem telefonu komórkowego. Twoja karta w formie plastikowej pojawi się wtedy w aplikacji. Nie można dodać już zarejestrowanych kart.

Czy skanując plastikową kartę powiązaną z aplikacją zobaczę podsumowanie moich zakupów?

Tak, w aplikacji Kaufland otrzymasz podsumowanie swoich zakupów również w przypadku zakupów dokonywanych przy użyciu kart w formie plastikowej, które są powiązane z kartą w formie mobilnej.

W jaki sposób mogę zbierać punkty lojalnościowe przy użyciu mojej Kaufland Card?

Używając swojej karty Kaufland Card (w formie mobilnej lub plastikowej) przy każdych zakupach w markecie sieci Kaufland automatycznie zbierasz punkty lojalnościowe. Za każdym razem, gdy płacisz za zakupy przy kasie, przyłóż kod QR swojej karty Kaufland Card do skanera. Ułatwi Ci to zielona kropka na skanerze. Gotowe! Punkty lojalnościowe zostaną automatycznie dopisane do Twojego konta Kaufland Card. 

Czym są kupony?

Kupony to wybrane korzyści dla członków programu lojalnościowego Kaufland Card i mogą one dotyczyć artykułów, grup artykułów lub całego dokonanego zakupu. Kupony będą dla Ciebie dostępne jeżeli wyrazisz zgodę na personalizowanie. Niektóre kupony musisz wcześniej aktywować. Można to zrobić w prosty sposób w aplikacji Kaufland, w terminalach dla klientów w marketach sieci Kaufland lub na koncie Kaufland Card na stronie internetowej Kaufland.pl.”. Aktywowane kupony zostaną automatycznie zrealizowane po spełnieniu warunków opisanych w kuponie (np. zakup konkretnego produktu, zakup za określoną wartość) przy następnych zakupach w markecie sieci Kaufland przy użyciu Kaufland Card.

Jak długo kupony są ważne i jak często mogę je realizować?

Wszystkie kupony mają określony okres ważności, który jest podany na kuponie. Kupony mogą być zrealizowane jednorazowo, wielokrotnie lub bezterminowo. Tę informację znajdziesz również na samym kuponie. Kupony, które mają limit użycia, są usuwane po jego osiągnięciu. Kupony, które zostały przez Ciebie zrealizowane lub wykorzystane, również nie będą już wyświetlane.


Regulamin programu

Regulamin uczestnictwa w programie lojalnościowym Kaufland Card

REGULAMIN PROGRAMU KAUFLAND CARD - wersja 4.0 od 28.02.2024.pdf (0.2 MB)

Regulaminy akcji

Regulamin Urodzinowa loteria z Kaufland Card (organizatorem loterii jest Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa Sp. z o.o.)

Regulamin Urodzinowa loteria z Kaufland Card.pdf (1.2 MB)