Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Nasze obietnice

Jesteśmy po to, by sprostać wymaganiom wszystkich naszych Klientów. Dlatego nasze motto brzmi: Klient jest w Kauflandzie najważniejszy. 

Dla Was dajemy z siebie wszystko!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi obietnicami.

Radość z oszczędzania

Zwróć uwagę na nasze żółte etykiety przy regałach. Produkty oznaczone w ten sposób kupisz zawsze w stale najniższych cenach. Dzięki temu będziesz mieć więcej – i w koszyku, i w portfelu.

Gwarancja na urządzenia elektryczne!

Wydłużamy gwarancję do 3 lat na urządzenia elektryczne. Produkty elektryczne zakupione u nas możesz również zwrócić w ciągu 3 miesięcy bez żadnych problemów, zawsze na podstawie dowodu zakupu (paragon, faktura VAT)*. *Regulamin zwrotów towarów pełnowartościowych dostępny jest tutaj

Świeżość

Jeśli znajdziesz jeden lub więcej przeterminowanych produktów, otrzymasz bon o wartości 5 zł w ramach przeprosin. (Bon przysługuje raz dziennie i nie jest mnożony przez liczbę znalezionych produktów).

Czas to pieniądz

Stałeś w kolejce do kas dłużej niż 5 minut, a nie wszystkie kasy były otwarte? Otrzymasz bon o wartości 5 zł.**

Planujesz dużą imprezę?

Bez problemu możesz kupić więcej napojów dla swoich gości. Nieotwarte i nieuszkodzone butelki przyjmiemy chętnie z powrotem za okazaniem paragonu lub faktury VAT*

*Regulamin zwrotów towarów pełnowartościowych dostępny jest tutaj

Bezproblemowy zwrot

Zwrot towaru bez dyskusji, za okazaniem paragonu lub faktury VAT, w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu.* Zwrot gotówki bez zbędnych słów!

*Regulamin zwrotów towarów pełnowartościowych dostępny jest tutaj

Świeże i pachnące!

Zawsze świeże i chrupiące pieczywo z naszej piekarni – od rana do wieczora.

Wybór płatności!

W naszych marketach możesz płacić euro lub koronami czeskimi (tylko w miejscowościach przy granicy z Czechami). Reszta wydawana jest w złotówkach, po kursie widocznym dla Klienta w punkcie informacyjnym.