Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Nasze obietnice

Chcemy, aby nasi Klienci byli z nas zadowoleni i chętnie robili zakupy w naszych sklepach. Profesjonalna obsługa klienta jest dla nas priorytetem, a Ty, jako nasz Klient, jesteś dla nas zawsze najważniejszy - dlatego też stanowisz centrum wszystkiego, czym się zajmujemy.

Dla Was dajemy z siebie wszystko!

Chcemy, aby zakupy u nas były jak najprzyjemniejsze. Dzięki naszym obietnicom każdego dnia możesz doświadczać tego, co rozumiemy przez troskę o klienta i jego potrzeby. Ponieważ tylko wtedy, gdy nasi klienci są zadowoleni, i my jesteśmy zadowoleni!

gray icon with milk carton

ŚWIEŻOŚĆ

Jeśli znajdziesz jeden lub więcej przeterminowanych produktów, otrzymasz bon o wartości 5 zł w ramach przeprosin.

Bon przysługuje raz dziennie i nie jest mnożony przez liczbę znalezionych produktów.

gray icon with shopping cart and product

BEZPROBLEMOWY ZWROT

Jeśli chcesz zwrócić pełnowartościowy towar kupiony w naszym markecie, możesz to zrobić w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu za okazaniem paragonu lub faktury VAT*. Zwracamy gotówkę bez zbędnych słów!

*Regulamin zwrotów towarów pełnowartościowych dostępny jest tutaj

Gray icon with three bottles

PLANUJESZ DUŻĄ IMPREZĘ?

Bez problemu możesz kupić więcej napojów dla swoich gości. Nieotwarte i nieuszkodzone butelki możesz zwrócić za okazaniem paragonu lub faktury VAT w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu*

*Regulamin zwrotów towarów pełnowartościowych dostępny jest tutaj

RADOŚĆ Z OSZCZĘDZANIA

Zwróć uwagę na nasze żółte etykiety przy regałach. Produkty oznaczone w ten sposób kupisz zawsze w niskich cenach regularnych. Dzięki temu będziesz mieć więcej – i w koszyku, i w portfelu.

OSZCZĘDZAJ Z KAUFLAND CARD

Oferty specjalne, ekstrakupony, punkty lojalnościowe, dostęp do akcji specjalnych i korzyści od naszych partnerów - dołącz do oszczędzających z Kaufland Card i zapewnij sobie jeszcze więcej korzyści podczas zakupów!

gray icon with a clock

CZAS TO PIENIĄDZ

Stałeś w kolejce do kas z obsługą dłużej niż 5 minut, a nie wszystkie kasy były otwarte? W ramach rekompensaty odbierz w punkcie informacyjnym bon o wartości 5 zł na następne zakupy.**

gray icon with a clock

TWÓJ CZAS NA WAGĘ ZŁOTA

Jeśli stałeś w kolejce przy ladzie dłużej niż 5 minut, a nie wszystkie stanowiska przy wagach były obsadzone - w ramach rekompensaty odbierz w punkcie informacyjnym bon o wartości 5 zł na następne zakupy.*

gray icon with electric hand mixer

3 LATA GWARANCJI NA URZĄDZENIA ELEKTRYCZNE

Wydłużamy gwarancję do 3 lat na urządzenia elektryczne. Produkty elektryczne zakupione u nas możesz również zwrócić w ciągu 3 miesięcy bez żadnych problemów, na podstawie dowodu zakupu: paragonu lub faktury VAT*.

*Regulamin zwrotów towarów pełnowartościowych dostępny jest tutaj

WYBÓR PŁATNOŚCI

W naszych marketach możesz także płacić euro lub koronami czeskimi (tylko w miejscowościach przy granicy z Czechami). Reszta wydawana jest w złotówkach, po kursie widocznym dla Klienta w punkcie informacyjnym.