Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Oferty od Partnerów

  • zyskaj jeszcze więcej korzyści: sprawdź, co przygotowali dla Ciebie Partnerzy Kauflandu!
  • śledź i bądź na bieżąco – nowi Partnerzy Kauflandu już wkrótce!
  • oszczędzaj, oszczędzaj i jeszcze raz oszczędzaj – korzystaj ze zniżek i ekstrarabatów!

Korzystaj z benefitów partnerskich – to proste!

Zobacz, jak w kilku prostych krokach znaleźć najlepsze oferty Partnerów Kauflandu i… ciesz się oszczędnościami dopasowanymi do swoich potrzeb.


Aktualne oferty Partnerów

CANAL+ online 

CANAL+ Seriale i Filmy -50% za pierwszy miesiąc!

Rozrywka na najwyższym poziomie czeka na Ciebie! CANAL+ online to nowoczesny serwis streamingowy, w którym znajdziesz najlepsze seriale, w tym produkcje CANAL+ Original, hity filmowe oraz ogromną bibliotekę programów na życzenie.

Szczegóły oferty: Oferta ważna tylko dla nowych klientów od 1.04.2024 do 30.04.2024. Kod nie podlega zwrotom ani wymianie na gotówkę. Z subskrypcji możesz zrezygnować w każdej chwili. W przypadku braku rezygnacji subskrypcja zostanie automatycznie przedłużona na kolejny miesiąc na standardowych warunkach, zgodnie ze Szczegółowymi Warunkami Vouchera.

Dr. Max Drogeria

program lojalnosciowy grafiki_2

Dr. Max Drogeria: - 5% rabatu na zakupy na www.drmaxdrogeria.pl 

U nas zawsze masz MAXymalny wybór - ponad 25 tys. produktów w doskonałych cenach! Co tydzień setki nowości i topowych bestsellerów. Zrób zakupy w naszej Dr. Max Drogeria ze zniżką 5% i dbaj o zdrowie i urodzę w MAXymalnym stylu!

Szczegóły oferty: Oferta ważna od 1.04.2024 do 31.05.2024. Wykorzystaj kupon, wpisując kod podczas finalizacji zamówienia (bez limitu kwotowego). Oferta dotyczy całego asortymentu*, nie jest limitowana, jednak nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.

*oprócz mleka początkowego

Empik Go

60 dni Empik Go MINI

Skorzystaj z dostępu do aplikacji Empik Go! Wybieraj spośród 130 tys. ebooków, audiobooków i podcastów. Z aplikacji możesz korzystać na telefonie, czytniku i tablecie.

Abonament Go Mini pozwala przesłuchać/przeczytać 2 ebooki/audiobooku przez 30 dni, więc z kodem od Kaufland możesz skorzystać aż z 4 książek przez 60 dni. Limit nie obowiązuje podcastów.

Szczegóły oferty: oferta ważna od 1.03.2024 – 31.05.2024. Oferta tylko dla nowych Klientów Empik Go, czyli takich, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z Empik Go, w jakimkolwiek wariancie abonamentu. Skorzystanie z kodu wymaga podpięcia karty płatniczej. 

Eventim

Eventim: Voucher 15 zł na zakupy w Eventim

Marzysz o niezapomnianych chwilach podczas koncertów ulubionych artystów lub emocjonujących wydarzeń sportowych? Oferta voucherów Eventim spełni Twoje oczekiwania, zapewniając nie tylko niezwykłe przeżycia, ale także wyjątkowe wspomnienia.

Szczegóły oferty: voucher 15 zł na zakupy za mininimum 150 zł na www.eventim.pl. Nie dotyczy zakupu voucherów Eventim. Oferta ważna od 21.03.2024 do 24.04.2024. Szczegółowy regulamin korzystania z voucherów dostępny jest pod linkiem: https://mamytwojbilet.pl/regulamin-voucherow-dystrybuowanych

FlixBus

Untitled design - 1

10% zniżki na przejazdy FlixBusem!

Flix daje możliwość zwiedzenia całej Europy już od 9,99 zł i oferuje wygodne, przystępne cenowo przejazdy do ponad 5500 miejsc docelowych w 42 krajach. Decydując się na podróżowanie autobusami zamiast samochodem, pomagasz zmniejszyć emisje dwutlenku węgla.

Szczegóły oferty: Kody rabatowe są ważne do 20.06.2024 na przejazdy od 08.01.2024, z wyłączeniem okresu 28.03.2024-1.04.2024. Podczas rezerwacji można użyć jednego kodu rabatowego. Rabatów nie można wymieniać na gotówkę ani sprzedawać. Rabat nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.