Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
To nie Twój sklep?
Zmień
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Komunikat dot. rozsyłania fałszywych wiadomości mailowych

Szanowni Państwo,

w związku z bezprawnym rozsyłaniem wiadomości mailowych i SMS zawierających nieprawdziwe informacje o możliwości otrzymania benefitów (m.in. kart podarunkowych, nagród, kredytów zakupowych) rzekomo oferowanych przez sieć Kaufland, informujemy że nasza firma nie prowadzi tego typu działań, ani tym bardziej nie współpracuje z jakimkolwiek podmiotem w tym zakresie.

Treść tych wiadomości w sposób mylący sugeruje, że są one wysyłane przez Kaufland. W szczególności podmioty rozsyłające te informacje bezprawnie posługują się logo Kauflandu oraz innymi elementami graficznymi charakterystycznymi dla marki Kaufland, a w wybranych przypadkach także marki  PAYBACK.

W przypadku otrzymania  tego typu  wiadomości sugerujemy zachowanie szczególnej ostrożności przede wszystkim w zakresie udzielania tym podmiotom jakichkolwiek informacji czy też przekazywania danych osobowych.

W celu uzyskania rzetelnej i pewnej informacji o wszystkich aktualnych konkursach oraz akcjach promocyjnych organizowanych przez Kaufland  zapraszamy na naszą oficjalną stronę internetową www.kaufland.pl. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w zakładce: Konkursy i akcje.

Jednocześnie w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dot. prawdziwości otrzymywanych wiadomości czy też aktualnie oferowanych przez Kaufland konkursów i akcji promocyjnych zalecamy kontakt z Centrum Obsługi Klienta za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na stronie www.kaufland.pl  lub pod  numerem telefonu tel. 800 300 062.

Ankieta

Szanowni Państwo,

mając na uwadze zadowolenie naszych Klientów, chcielibyśmy się dowiedzieć, czy podczas zakupów w naszych sklepach byliby Państwo zainteresowani aplikacją, która pokieruje Państwa do konkretnej kategorii produktów?