Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
To nie Twój sklep?
Zmień
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Komunikat dotyczący rozsyłania fałszywych wiadomości

Szanowni Państwo,

w związku z bezprawnym rozsyłaniem wiadomości zawierających nieprawdziwe informacje dotyczące możliwości odebrania darmowej karty podarunkowej z limitem 1000 zł na zakupy w sklepach Kaufland oraz informacji mailowych o konieczności zwrotu rzekomej nadpłaty na rzecz Kauflandu, chcielibyśmy poinformować, że wyżej wymienione komunikaty nie pochodzą od naszej firmy (Kaufland nie jest ich autorem ani nadawcą).

Kaufland w żaden sposób nie oferuje kart podarunkowych z limitem 1000 zł ani nie współpracuje z jakimkolwiek podmiotem w tym zakresie. Ponadto Kaufland nie rozsyła żadnych informacji do swoich klientów, kontrahentów czy innych osób o konieczności zwrotu na rzecz Kauflandu rzekomej nadpłaty (w szczególności nasza firma nie współpracuje z Panem Tomaszem Gwozdz, który podaje się za osobę egzekwującą wskazane kwoty w imieniu Kauflandu).

Treść tych wiadomości może Państwu sugerować, że są one wysyłane przez Kaufland,  tymczasem nie jest to prawda – podmioty je rozsyłające w sposób wprowadzający w błąd i bezprawny posługują się danymi Kauflandu, w tym nazwą, logo oraz innymi elementami graficznymi charakterystycznymi dla marek Kaufland i PAYBACK.

W przypadku otrzymania takiej lub podobnej wiadomości sugerujemy zachowanie szczególnej ostrożności przede wszystkim w zakresie udzielania tym podmiotom jakichkolwiek informacji czy też klikania w linki podane w tych wiadomościach.  

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, iż sieć Kaufland nie prowadzi obecnie akcji promocyjnej, w ramach której otrzymać można karty podarunkowe z limitem 1000 zł.  Kart podarunkowych nie oferuje również organizator Programu PAYBACK –  firma Loyalty Partner Polska sp. z o.o. W celu uzyskania rzetelnej i pewnej informacji o wszystkich aktualnych konkursach oraz akcjach promocyjnych organizowanych przez Kaufland  zapraszamy na naszą oficjalną stronę internetową www.kaufland.pl. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w zakładce „Konkursy i akcje”.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących prawdziwości otrzymywanych wiadomości czy też aktualnie oferowanych przez Kaufland konkursów i akcji promocyjnych zalecamy kontakt z Centrum Obsługi Klienta za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www.kaufland.pl  lub telefonicznie pod  bezpłatnym numerem 800 300 062.

Komunikat dotyczący rozsyłania fałszywych wiadomości

Szanowni Państwo,

w związku z bezprawnym rozsyłaniem wiadomości zawierających nieprawdziwe  informacje dotyczące możliwości odebrania darmowej karty podarunkowej z limitem 1000 zł na zakupy w sklepach Kaufland oraz...