Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

APLIKACJA KAUFLAND. Łatwa w obsłudze. Bogata w treści.

Oto dobra wiadomość: udało nam się sprawić, że bezpłatna aplikacja Kauflandu jest jeszcze lepsza i bardziej funkcjonalna, a co najważniejsze – bogatsza o nowe, przydatne funkcje! Zaintrygowani? To czytajcie dalej, lub od razu ją pobierzcie! To nic nie kosztuje!


Ułatwienie dnia codziennego: przegląd najważniejszych funkcji.

Nieważne, czy przed lodówką, w drodze do marketu Kaufland czy w poszukiwaniu nowych przepisów – nowa aplikacja Kaufland nie pozostawi Cię samemu sobie. Łatwo nią operować, służy
pomocnymi funkcjami, ułatwia życie i sprawia jeszcze więcej frajdy z zakupów.

Każdy z nas oszczędza z Kaufland Card.

Korzystaj z ofert specjalnych, zbieraj i wymieniaj punkty oraz odbieraj ekstrakupony na zakupy! ​

Nie czekaj dołącz do oszczędzających!​ Zarejestruj się szybko i łatwo w aplikacji Kaufland i miej swoją mobilną Kaufland Card zawsze pod ręką! Możesz też odebrać plastikową kartę w markecie. ​ Sprawdź, ile możesz zyskać tutaj. 

Nie przegap okazji.

Dobre okazje trzeba mieć na oku zawsze. Nieważne, czy kartkujesz gazetę w aplikacji czy wyświetlasz konkretny asortyment z ofertą ulubionego, najbliższego marketu.


Uwaga! Zbliża się okazja.

Łatwo jest się pogubić w gąszczu ofert. Żeby tego unikać, utworzyliśmy alert okazji. Raz ustawiony alarm powiadamia, gdy wybrany przez Ciebie produkt jest dostępny w aktualnej ofercie. Jedyny warunek: trzeba mieć konto użytkownika.


Blisko 1000 przepisów!

Baza przepisów z praktycznymi funkcjami ich filtrowania. Znajdziesz tu wszystko – przepisy na dania bez laktozy, wegetariańskie, bezglutenowe, wegańskie. Niektóre przepisy mają także przypisane video ze sposobem przygotowania. A teraz najlepsze: wszystkie składniki można dodać do listy zakupów jednym kliknięciem!


Lista zakupów zamiast przypominajki

Samodzielnie nabazgrana karteczka na zakupy nie jest praktyczna. pomocą nowej aplikacji Kaufland będziesz mógł sporządzać i udostępniać wiele list na raz. Zmiana ilości, odznaczanie pozycji, grupowanie, pobieranie ofert i składników przepisów. Nasza aplikacja to prawdziwe wsparcie Twoich zakupów, z którym możliwe jest prawie wszystko!


Kierunkowskaz: funkcja wyszukiwania sklepu

Poprzez wyszukiwanie obiektów szybko i łatwo znajdziesz najbliższy sklep i wyznaczysz do niego trasę w nawigacji. Dodatkowo będziesz mógł filtrować sklepy naszej sieci pod względem odpowiednich stoisk albo wielu innych cech.