Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Dobra zupa to podstawa

Zupa – każdy ma swoją… ulubioną, ale warto poznać je wszystkie – od kuchni! Tym bardziej że wybór przepysznych zup, tych tradycyjnie polskich i tych wywodzących się z kuchni świata, jest wielki.

U nas znajdziecie przepisy na zupy rozgrzewające, zupy sycące i zupy… orzeźwiające, warzywne i z dodatkiem mięsa – pyszne o każdej porze dnia (i nocy!). Zupa ogórkowa może być przecież podstawą sytego obiadu, a zupa dyniowa lekkostrawnej, ale pełnowartościowej kolacji!

Zupy mięsne i rybne – gdy chcesz się porządnie najeść!

Zupy mięsne i rybne – zawsze są na myśli tych… wyjątkowo głodnych – ponieważ zupy mięsne i rybne są tak pożywne, że można się nimi najeść… do syta i ze smakiem! Ty też spróbuj naszych przepisów i przekonaj się, że indyjski gulasz z czerwoną soczewicą i cebulowa zupa z boczkiem to po prostu jest to!


Zupy warzywne – (na) gorąco polecane!

Zupy warzywne świetnie sprawdzają się wtedy, gdy żar leje się z nieba, a my mamy apetyt na lekkostrawny, ale i pożywny posiłek! Warto sięgnąć wtedy na przykład po zupę dyniową, krem z brokułów lub inne zupy warzywne, które szybko i łatwo przygotujesz z naszymi przepisami – do dzieła!