Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Kuniboo® – marka odzieżowa dla dzieci i niemowląt

Ubranka dla niemowląt i małych dzieci dostępne tylko w Kauflandzie? Marka Kuniboo® – dla maluchów wszystko, co najlepsze!

Co to jest Kuniboo®?

Każdy maluszek potrzebuje dużo miłości i cierpliwości, ale również przyziemnych rzeczy– na przykład odpowiednich ubrań. Nasza marka własna Kuniboo® oferuje szeroki wybór ekologicznych ubranek, zabawek, butelek, smoczków i… nie tylko! Przekonaj się sam o wysokiej jakości produktów Kuniboo®.


Oferta

Kuniboo® – odzież dla dzieci i niemowląt w niskich cenach

Wielka radość dla maluchów i ich rodziców! W marketach naszej sieci można kupić ubranka Kuniboo®. Marka Kuniboo® to produkty bezpieczne, wytrzymałe i bardzo wygodne. W sam raz na co dzień.


Jakość

Wysoka jakość w niskiej cenie

Atest GOTS

Kto decyduje się na ubrania dla dzieci od Kuniboo®, ten jednocześnie stawia na pewność. Mamy najwyższe wymagania pod względem jakości. Większość naszych tekstyliów posiada certyfikat GOTS i jest wykonana z bawełny ekologicznej.

  • Większość tekstyliów wykonana z bawełny ekologicznej, z certyfikatem GOTS lub OCS.
  • Szczególnie miękkie i przyjemne do noszenia.
  • Nowoczesne, solidne i ekologiczne – w korzystnym stosunku ceny do jakości.
  • Guziki są sprawdzane pod względem obecności niklu, aby wykluczyć ewentualne reakcje alergiczne.
  • Wszystkie guziki są zabezpieczone przed zerwaniem.

Toddler crawling up stairs.

Poczuj jakość


Kuniboo® przywiązuje ogromną wagę do najlepszej jakości materiałów, dlatego stawia na bawełnę ekologiczną – pochodzącą ze zrównoważonej uprawy i posiadającą certyfikat GOTS. Dzięki otworom w opakowaniach możesz namacalnie poznać jakość jeszcze przed zakupem produktu. Także w przypadku naszych opakowań zwracamy uwagę na zrównoważony rozwój, stawiamy na papier i karton z certyfikatem FSC®.

Baby crawling on the floor.

Na stałe w asortymencie!

Kuniboo® oferuje zarówno szeroki wybór ubrań dla dzieci i niemowląt – w stylowych wzorach i w świetnych cenach – jak i wspaniałych zabawek – np. neutralne dla klimatu zabawki drewniane dla maluchów.

Baby sitting on pillow, looking up and playing with oversized pencil.​,Baby sitting on pillow, looking up and playing with oversized pencil.?

Przystępne ceny


Nasz szop Kuniboo® gwarantuje nie tylko dużo zabawy, ale też uczciwy stosunek ceny do jakości: odzież dla dzieci i niemowląt dostępna jest zawsze w niskiej cenie. Wierzymy bowiem, że każdy powinien móc pozwolić sobie na dobrą jakość oraz szeroki wybór ekologicznych materiałów.


Mały szop Kuniboo®

Zawsze w dobrym humorze

Mały i zawsze skory do żartów i zabawy – taki jest Kuniboo®, nasz wesoły szop. Odkrywa świat i z radością podąża w kierunku najbardziej szalonych przygód. Jak to szop – lubi wychodzić szczególnie w nocy i regularnie wpada w tarapaty, z których za każdym razem udaje mu się wykaraskać dzięki kreatywności i sprytowi. Pomocą służą mu zawsze jego przyjaciele: Borsuk, Żaba, Jeż, Bóbr i Sowa. Szóstka zuchwałych, żądnych przygód zwierzaków sama nocą w markecie – czy coś może pójść nie tak?

szop pracz Kuniboo

Szop Kuniboo

Kuniboo

Jako przywódca grupy trzyma wszystkich przyjaciół razem. Zapewnia radość i zabawę podczas ekscytujących przygód.

Jeż Sharpy

Jeż Sharpy

Nasi przyjaciele zawsze zwracają się do Jeża, gdy potrzebują mądrej rady. Nie ma niczego, czego by nie wiedział.

Borsuk Snoozy

Borsuk Snoozy

Borsuk przez cały dzień chciałby wylegiwać się na słońcu wraz ze swoimi przyjaciółmi. To największy leniuch w całej sforze zwierzaków.

Żaba Flo

Żaba Flo

Ostatnie słowo musi zawsze należeć do Żaby. Jest przemądrzała, ale jej wskazówki są często bezcenne.

Bóbr Woody

Bóbr Woody

Jest zawsze aktywny, skrupulatny i niezmordowany. Przykład? Kiedy jego przyjaciele potrzebują kredki, jest gotów ściąć dla nich całe drzewo.

Sowa Klara

Sowa Klara

Mądra Sowa czuwa nad pokojem i sprawiedliwością. Widzi i słyszy wszystko.

   

Komiks Kuniboo®

Malowanka Kuniboo®

Szop i jego przyjaciele odbierają sygnał alarmowy z lasu. Razem wyruszają rozwiązać zagadkę! Jakie spotkają ich przygody i czego nauczą się dzielni superbohaterowie podczas akcji sprzątania? Zobaczcie!

   

Tabela rozmiarów

Malowanka Kuniboo®

Nie jesteś pewien, jakiego rozmiaru śpioszków lub rajstop potrzebuje Twój maluch? Nasza tabela rozmiarów z pewnością pomoże Ci odpowiedzieć na to pytanie!

   

Malowanka Kuniboo®

Malowanka Kuniboo®

Pobierz szablony do kolorowania z szopem.

   

Bajka na dobranoc

Kuniboo® – Bajka na dobranoc

W naszej opowieści na dobranoc szop Kuniboo® i jego przyjaciele przeżywają ekscytującą przygodę, która pomoże zasnąć i… zapewni słodkie sny!Często zadawane pytania

Czy masz pytania?

Chcesz dowiedzieć się więcej o ubrankach dla niemowląt lub o innych produktach Kuniboo®? Masz jakieś pytania? W naszej zakładce „FAQ“ w przejrzysty sposób zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej padające pytania.