Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
To nie Twój sklep?
Zmień
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Kuniboo® – ubranka dla dzieci i niemowląt

Ubranka dla niemowląt i małych dzieci dostępne tylko w Kauflandzie? Marka Kuniboo® – dla maluchów wszystko, co najlepsze!

Co to jest Kuniboo®?

Na wielką i długą podróż przez życie potrzebujemy dobrych i wytrzymałych ubrań, które sprawdzą się w każdej sytuacji. A szczególnie dobrej i bezpiecznej odzieży potrzebują maluchy. Wiemy o tym dobrze, dlatego też z wielką radością i starannością
przygotowaliśmy linię Kuniboo® przeznaczoną dla niemowląt i małych dzieci. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby ubranka Kuniboo były wygodne, praktyczne i śliczne.


Asortyment

Kuniboo® – tylko w Kauflandzie

Wielka radość dla maluchów i ich rodziców! W marketach naszej sieci można kupić ubranka Kuniboo®. Marka Kuniboo® to produkty bezpieczne, wytrzymałe i bardzo wygodne. W sam raz na co dzień.


Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Naturalnie dobre

Atest GOTS

Przywiązujemy dużą wagę do wysokiej jakości materiałów, z których wykonane są produkty Kuniboo®. Ubranka są badane nie tylko przez naszych ekspertów, ale także przez niezależne instytuty jakości. Bezpieczeństwo dzieci to rzecz podstawowa, dlatego większość ubranek Kuniboo® wykonana jest z naturalnych włókien posiadających atest GOTS.

  • większość tekstyliów posiada atest GOTS
  • z bawełny organicznej
  • nowoczesne, wytrzymałe i praktyczne
  • korzystny stosunek ceny do jakości
  • wszystkie guziki w ubrankach dziecięcych Kuniboo są testowane na obecność niklu, aby wykluczyć ewentualne reakcje alergiczne
  • wszystkie guziki są wyjątkowo mocno zabezpieczone przed urwaniem
  • niektóre spodnie i kurtki zaopatrzone są w bezpieczne ściągacze ze sznurków, nie powodujące urazów podczas zabawy  


Kiedy po szaleńczych przygodach na podwórku nadejdzie czas, by ubranko poddać kuracji oczyszczającej, bez wahania można je prać w pralce w temperaturze 60C. Nadaje się też do suszenia w suszarce bębnowej.


Poczuj jakość

Każde pudełko ma okienko, przez które można dotknąć tkaninę. Ubranka Kuniboo® sprzedawane są w pudełkach z kartonu, posiadających certyfikat FSC.

Na stałe w asortymencie!

Wielka radość dla maluchów i ich rodziców. Już teraz w marketach naszej sieci można kupić ubranka marki Kuniboo. Na stałe w asortymencie!

Przystępne ceny

Nasz stały asortyment, dostępny przez cały rok, będzie regularnie uzupełniany przez modne ubranka sezonowe, o zróżnicowanych krojach, w różnych wariantach kolorystycznych i zawsze w dobrej cenie!


Mały szop pracz

Zawsze w dobrym humorze

Mały, odważny i zawsze skory do żartów – taki jest Kuniboo, nasz kochany szop pracz. Z dziecięcą pasją odkrywa świat i wciąż spotykają go jakieś wesołe i zwariowane przygody. Jak każdy szop pracz, lubi wędrować zwłaszcza nocą, popadając wtedy w rozliczne tarapaty. Na szczęście, dzięki swojemu sprytowi i kreatywności zawsze udaje mu się wyjść cało z najtrudniejszej nawet sytuacji. Wielkim wsparciem są dla niego przyjaciele: borsuk, żaba, jeż, bóbr oraz sowa. Cała szóstka tworzy zgraną paczkę, której przywódcą jest właśnie Kuniboo. A teraz wyobraźcie sobie tę zwariowaną grupkę nocą w supermarkecie. Niezła jazda, co nie?

szop pracz Kuniboo

   

Kuniboohater

Malowanka Kuniboo®
   

Tabela rozmiarów

Malowanka Kuniboo®
   

Malowanka Kuniboo®

Malowanka Kuniboo®
   

Bajka na dobranoc

Kuniboo® – Bajka na dobranoc


Często zadawane pytania

Czy masz pytania?

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o naszych produktach linii Kuniboo®? Masz jakieś pytania? W naszej zakładce „FAQ“ w przejrzysty sposób zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej padające pytania.Wycofanie produktu

Kaufland dla zapewnienia ochrony konsumentom, w ramach działań zapobiegawczych wycofuje ze sprzedaży następujący produkt:

My Project Lampa owadobójcza

EAN: 4063367290183

Numery partii: wszystkie w sprzedaży w sklepach Kaufland od kwietnia 2022 r.