Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Nasze marki własne Kauflandu

Zawsze warto mieć jakąś alternatywę! A jeszcze lepiej, gdy jest ona wysokiej jakości i w niskiej cenie – jak nasze marki własne. W marketach sieci Kaufland znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz – od przepysznych produktów marki K-Bio lub K-take it veggie po odzież dziecięcą marki Kuniboo® oraz urządzenia i akcesoria elektryczne marki SWITCH ON®.

Artykuły spożywcze

Wysoka jakość w naprawdę niskich cenach

Większy wybór, większa przyjemność, więcej dla Ciebie: w każdym dziale w naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości zrównoważone produkty naszych marek własnych w naprawdę niskich cenach. Na przykład napoje energetyczne Crazy Wolf, różnorodne produkty ekologiczne K-Bio, markową jakość w dyskontowych cenach od K-Classic, specjalne smakołyki K-Favourites, produkty bez glutenu i laktozy K-Free, produkty wegańskie i wegetariańskie K-take it veggie, które są przyjazne dla klimatu nawet w 100%, małe i duże dania na wynos K-to go, mięso doskonałej jakości od K-Stoisko Mięsne, pyszne jedzenie na grill od Let‘s BBQ i... wiele, wiele więcej!


Artykuły non-food

Jakość, która sprawia, że życie jest piękniejsze

To, czego wymagamy od produktów spożywczych naszych marek własnych dotyczy również naszych marek oferujących produkty innych kategorii. W Kauflandzie znajdziesz przekonującą jakość i zrównoważony rozwój w niskiej cenie. Jeśli cenisz sobie doskonałą i sprawdzoną funkcjonalność, kontrolowaną jakość i doskonały stosunek jakości do ceny, powinieneś poznać i zapamiętać nasze marki własne z segmentu Non Food. Obejmują one takie obszary, jak: moda i styl życia, dom i ogród, artykuły papiernicze, majsterkowanie i hobby czy elektronika. Robiąc zakupy w Kauflandzie, w jednym miejscu znajdziesz dla swojego domu wszystko, czego potrzebujesz. 


Drogeria

Pielęgnacja, styl, oszczędność

Na pielęgnację ciała i artykuły drogeryjne można, ale… nie trzeba wiele wydawać! Najlepiej będzie, jeśli przyjdziesz do sklepu Kaufland, bo w każdym znajdziesz od razu wszystkie niezbędne drogeryjne produkty: marka bevola® oferuje ponad 200 artykułów w atrakcyjnych cenach, pozwalających zadbać o wygląd od stóp do głów, doskonale dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Obszerny asortyment bevola® obejmuje artykuły do pielęgnacji twarzy, higieny jamy ustnej, do skóry i włosów – dla niemowląt, dzieci, kobiet i mężczyzn. Wszystkie produkty ekskluzywnej serii produktów bevola® są regularnie testowane i spełniają wysokie wymogi jakościowe, które stawiamy wszystkim produktom naszych marek własnych. Oprócz linii klasycznej, posiadamy również neutralną dla klimatu* linię kosmetyków naturalnych bevola naturals®. Są to formuły w 100% objęte certyfikatem NATRUE i całkowicie pozbawione mikroplastiku, silikonów czy syntetycznych substancji zapachowych, barwników i konserwantów.