Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
To nie Twój sklep?
Zmień
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Pochodzenie produktów: Skąd pochodzi ryba?

Intensywnie współpracujemy z naszymi dostawcami, aby móc zapewnić naszym klientom jak najlepszą przejrzystość w obrębie całego łańcucha dostaw. Dzięki widniejącym na opakowaniach wybranych produktów kodom QR wzgl. kodom trackingowym  można w prosty sposób prześledzić pochodzenie zakupionych produktów.

Dlaczego identyfikowalność produktów jest dla nas tak ważna? 

Stale ulepszamy kontrolę produktów, aby móc wykluczyć ryby, które nie pochodzą ze zrównoważonych połowów i jednocześnie zagwarantować naszym klientom produkty rybne wyprodukowane bezpiecznymi dla środowiska metodami. Naszym celem jest sprzedaż wyłącznie produktów ze 100% identyfikowalnością , obejmującą również datę połowu.

K-Classic

Skąd pochodzi ryba? 

QR kod na opakowaniu K-Classic paluszków rybnych

Na opakowaniu paluszków rybnych marki K-Classic widnieje kod trackingowy. Umożliwia on uzyskanie informacji dotyczącej miejsca pochodzenia ryby. Kod trackingowy będzie stopniowo pojawiał się na opakowaniach wszystkich innych produktów rybnych marki K-Classic. W ten sposób masz możliwość uzyskania dalszych  informacji na temat ryb, np. daty ich połowu, narzędzia połowowego i zakładu przetwórstwa rybnego.

Jak uzyskać informacje?

Pobierz informacje za pomocą kodu liczbowego LOT

Na odwrocie opakowania, zaraz obok daty przydatności do spożycia, znajduje się kod liczbowy – tzw. numer LOT. Wystarczy kliknąć na poniższy link, wpisać kod w pole wprowadzania danych i dowiedzieć się więcej o zakupionym produkcie rybnym marki K-Classic.

Przejdź na www.ftrace.com

Pobierz informacje za pomocą aplikacji na smartfonie

Dzięki aplikacji fTRACE zainstalowanej na smartfonie możesz w każdej chwili dowiedzieć się więcej o pochodzeniu i produkcji zakupionego przez Ciebie produktu rybnego.

Postępuj wg poniższych wskazówek :

1. Ściągnij aplikację 

Zainstaluj aplikację na smartfonie.  

2. Zeskanuj kod QR 

Zeskanuj za pomocą smartfonu kod QR znajdujący się na opakowaniu produktu rybnego marki K-Classic.

3. Wpisz numer LOT

Wpisz znajdujący się na odwrocie opakowania numer LOT w odpowiednie pole na stronie internetowej.

4. Dowiedz się więcej 

Na dedykowanej konkretnemu produktowi stronie internetowej znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje o Twoim produkcie.

Pobierz aplikację na: www.ftrace.com


Komunikat dotyczący rozsyłania fałszywych wiadomości

Szanowni Państwo,

w związku z bezprawnym rozsyłaniem wiadomości zawierających nieprawdziwe  informacje dotyczące możliwości odebrania darmowej karty podarunkowej z limitem 1000 zł na zakupy w sklepach Kaufland oraz...