Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Pochodzenie produktów: Skąd pochodzi ryba?

Intensywnie współpracujemy z naszymi dostawcami, aby móc zapewnić naszym klientom jak najlepszą przejrzystość w obrębie całego łańcucha dostaw. Dzięki widniejącym na opakowaniach wybranych produktów kodom QR wzgl. kodom trackingowym  można w prosty sposób prześledzić pochodzenie zakupionych produktów.

Cele

Dlaczego identyfikowalność produktów jest dla nas tak ważna? 

Ławica ryb w morzu

Transparentność

Stale ulepszamy kontrolę produktów, aby móc wykluczyć ryby, które nie pochodzą ze zrównoważonych połowów i jednocześnie zagwarantować naszym klientom produkty rybne wyprodukowane bezpiecznymi dla środowiska metodami. Naszym celem jest sprzedaż wyłącznie produktów ze 100% identyfikowalnością, obejmującą również datę połowu.

Kobieta przyglądająca się uważnie opakowaniu produktu w sklepie

Dobrze wiedzieć

Czy tak samo jak nam zależy Ci na zachowaniu siedlisk morskich oraz na ochronie środowiska? Skorzystaj z naszego systemu śledzenia pochodzenia produktów podczas zakupów w Twoim markecie i dowiedz się, w jaki sposób złowiono rybę, którą kupujesz.

Kod QR dla filetu z łososia K-Bio, kod QR jest skanowany smartfonem.

Po prostu zeskanuj kod

Po prostu zeskanuj smartfonem kod QR znajdujący się na opakowaniu produktu rybnego z asortymentu naszych marek własnych. Od razu zostanie przeprowadzona identyfikacja tego produktu. Możesz również wpisać numer partii znajdujący się na opakowaniu produktu, aby dowiedzieć się skąd pochodzi Twój produkt. 


Tak to działa!

Droga od producenta do półki sklepowej

Chciałbyś wiedzieć, skąd pochodzi Twój produkt? Tutaj możesz to ustalić samodzielnie. Dzięki „fTrace” poznasz szczegółowe informacje dotyczące wszystkich produktów poniższych marek własnych:

Aby uzyskać informacje dotyczące pochodzenia produktu, zeskanuj kod QR lub wejdź na tę stronę i ręcznie wprowadź kod numeryczny znajdujący się na opakowaniu. 

Logo K-Blue Bay
Logo K-Classic
Eigenmarkenlogo K-Purland
Logo K-Favourites
Logo K-Bio
Logo K-to go

Tak to działa:

Wpisz numer partii i dowiedz się więcej o swoim produkcie. Znajdziesz do w pobliżu minimalnej daty trwałości. Jeśli nie możesz go odszukać, skorzystaj z 13-cyfrowowego numer EAN (GTIN-13), który znajduje się pod kodem kreskowym.

Wskazówka: Łatwiej jest zeskanować kod QR smartfonem niż wprowadzać go ręcznie – wymagane informacje są wówczas przekazywane bezpośrednio do naszego systemu.

Etykieta na opakowaniu z numerem partii (Charge-Number)
Etykieta na opakowaniu z numerem partii (Los-Number)
Etykieta na opakowaniu z numerem partii (LOT-Number)
Etykieta na opakowaniu z numerem GTIN