Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Pochodzenie produktów: Skąd pochodzi ryba?

Intensywnie współpracujemy z naszymi dostawcami, aby móc zapewnić naszym klientom jak najlepszą przejrzystość w obrębie całego łańcucha dostaw. Dzięki widniejącym na opakowaniach wybranych produktów kodom QR wzgl. kodom trackingowym  można w prosty sposób prześledzić pochodzenie zakupionych produktów.

Dlaczego identyfikowalność produktów jest dla nas tak ważna?  

Transparentność

Stale ulepszamy kontrolę produktów, aby móc wykluczyć ryby, które nie pochodzą ze zrównoważonych połowów i jednocześnie zagwarantować naszym klientom produkty rybne wyprodukowane bezpiecznymi dla środowiska metodami. Naszym celem jest sprzedaż wyłącznie produktów ze 100% identyfikowalnością , obejmującą również datę połowu.

Dobrze wiedzieć

Zeskanuj kod QR znajdujący się na produkcie rybnym naszej marki własnej i uzyskaj informacje o dacie i metodzie połowu ryby oraz zakładzie przetwórstwa rybnego.

Wszystko w jednym miejscu

Dzięki naszemu śledzeniu pochodzenia zakupionych produktów zawsze wiesz, co ląduje na Twoim talerzu i skąd pochodzą ryby.

Skąd pochodzi ryba? 

Czy to ze smartfonem, czy bez niego - istnieją dwa proste sposoby uzyskania informacji o produktach rybnych naszych marek.

Na opakowaniu produktów rybnych naszych marek widnieje kod QR lub kod trackingowy. Umożliwiają one uzyskanie informacji dotyczącej miejsca pochodzenia ryby. Kod QR i kod trackingowy będą stopniowo pojawiać się na opakowaniach wszystkich naszych produktów rybnych. W ten sposób masz możliwość uzyskania dalszych  informacji na temat ryb, np. daty ich połowu, narzędzia połowowego i zakładu przetwórstwa rybnego.

Jak uzyskać informacje?

Pobierz informacje za pomocą kodu liczbowego LOT

Na odwrocie opakowania, zaraz obok daty przydatności do spożycia, znajduje się kod liczbowy – tzw. numer LOT. Wystarczy kliknąć na poniższy link, wpisać kod w pole wprowadzania danych i dowiedzieć się więcej o zakupionym produkcie rybnym marki K-Classic.

Przejdź na www.ftrace.com

Jeśli szukasz informacji o produktach naszej marki BlueBay, skorzystaj z poniższego linku.

www.mynetfair.com

Pobierz informacje za pomocą aplikacji na smartfonie

Dzięki aplikacji fTRACE zainstalowanej na smartfonie możesz w każdej chwili dowiedzieć się więcej o pochodzeniu i produkcji zakupionego przez Ciebie produktu rybnego.

Postępuj wg poniższych wskazówek :

1. Ściągnij aplikację 

Zainstaluj aplikację na smartfonie.  

2. Zeskanuj kod QR 

Zeskanuj za pomocą smartfonu kod QR znajdujący się na opakowaniu produktu rybnego marki K-Classic.

3. Wpisz numer LOT

Wpisz znajdujący się na odwrocie opakowania numer LOT w odpowiednie pole na stronie internetowej.

4. Dowiedz się więcej 

Na dedykowanej konkretnemu produktowi stronie internetowej znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje o Twoim produkcie.

Pobierz aplikację na: www.ftrace.com