Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

K-to go - gotowe na wynos

Nasza nowa marka własna K-to go oferuje gotowe produkty, w praktycznych opakowaniach, na krótkie przerwy w ciągu dnia. Całą ofertę artykułów można znaleźć w naszych regałach chłodniczych, w pobliżu działu z owocami i warzywami. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak tylko życzyć Ci smacznego!

Pogawędka przy kawie

Pyszna przerwa w pracy

Czujesz zbliżający się popołudniowy lekki spadek koncentracji? Wypróbuj więc nasze pobudzające latte macchiato, które z pewnością trafi w Twój gust. Doskonała kawa na pełnym mleku, o smaku waniliowym i karmelowym, bądź w wersji light – bez śmietany. Wszystkie nasze specjały kawowe są przygotowywane z najwyższej jakości ziaren arabiki, pochodzących z certyfikowanej uprawy. Aby chronić środowisko naturalne i zredukować ilość śmieci, w naszych kubkach na wynos świadomie rezygnujemy z plastikowych wieczek. Za to stawiamy na opaski kartonowe, które można poddać potem procesom recyklingu.
Czyż to nie jest jednocześnie idealny temat do rozmowy na kolejną przerwę na kawę?

Przyjemność, która Cię zmrozi

Dla wszystkich, którzy mają ochotę na coś pysznego albo potrzebują natychmiastowego orzeźwienia i ochłody – proponujemy nasze koktajle K-to go! W trzech wariantach smakowych – waniliowym, czekoladowym lub truskawkowym, o aksamitnej konsystencji, pysznie mleczne napoje! Spróbuj wszystkich!