Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

K-Stoisko Mięsne: Praktyczna świeżość, wysoka jakość.

K-Stoisko Mięsne jest synonimem świeżego mięsa i wysokiej jakości. Mięso jest porcjowane w sposób praktyczny oraz świeżo pakowane. Niezależnie od tego, czy jest to wieprzowina, wołowina, królik, kurczak, kaczka lub inny drób, dzięki K-Stoisko Mięsne na Twój stół trafia zawsze świeży produkt w najlepszej cenie. 

Oferta ważna od 22.02.2024 do 28.02.2024 lub do wyczerpania zapasów.

Asortyment

Odkryj różnorodność produktów dostępnych na regale chłodniczym.  

Niezależnie od tego, czy gotujesz swoje ulubione danie, czy też chcesz wypróbować coś nowego, w asortymencie K-Stoisko Mięsne znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, i to w opakowaniach różnej wielkości. Jedyne, czego u nas nie znajdziesz to sztuczne aromaty i środki wzmacniające smak. Mówiąc w skrócie, to pełna różnorodność i czysta przyjemność z delektowania się mięsem!


Opakowania

Fresh-Box K-Stoisko Mięsne

Abyś miał pewność absolutnej świeżości i higieny, nasze produkty K-Stoisko Mięsne są hermetycznie pakowane bezpośrednio u dostawcy, przez co zachowują swoją świeżość.

Któż ma czas na długie szukanie? Z tego powodu nasze opakowania są opracowane w taki sposób, abyś na pierwszy rzut oka widział, co jest w środku. Przygotowywanie potraw ułatwia odpowiednie cięcie mięsa oraz dostępność w najczęściej kupowanych gramaturach.

Jakość - podchodzimy do niej bardzo poważnie.  

Stawiamy przede wszystkim na to, aby mięso - w największym możliwym stopniu - było pochodzenia krajowego. Oprócz bezkompromisowego procesu selekcji dostawców, jedna kwestia ma dla nas szczególnie duże znaczenie. To długofalowa współpraca oparta na osobistym zaufaniu.  

Starannie dobrani partnerzy

Starannie dobrani partnerzy

Możesz być pewien, że już na etapie wyboru naszych dostawców wszystko dokładnie sprawdzamy we współpracy z niezależnymi instytutami. Wynik: długofalowa współpraca, oparta na wzajemnym zaufaniu między równorzędnymi partnerami. 

Wysokie standardy jakości

Wysokie standardy jakości

Aby Twoje ulubione danie zawsze dobrze smakowało, opracowaliśmy wytyczne K-Stoisko Mięsne, które często przewyższają powszechne wymagania rynku. W ten sposób stale kontrolujemy pochodzenie, świeżość, porcjowanie i łańcuch pochodzenia produktów.

Regularne kontrole

Regularne kontrole

Abyś zawsze otrzymywał to, co najlepsze, regularnie przeprowadzamy kontrole o charakterze wyrywkowym. Każda dostawa produktów K-Stoisko Mięsne jest poddawana dokładnej kontroli. Ponadto zlecamy badania niezależnym instytutom i laboratoriom. Przezorny zawsze ubezpieczony! Często zadawane pytania

Czy masz pytania?

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o naszych produktach marki K-Stoisko Mięsne? Masz jakieś pytania? W naszej zakładce „FAQ“ w przejrzysty sposób zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej padające pytania.