Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Talentus® - kolorowe akcesoria i artykuły biurowe

Talentus® ma wszystko, czego potrzebujesz do porządkowania, pisania, nauki i majsterkowania. W naszym dużym asortymencie znajdziesz praktyczne, ładne i niedrogie rzeczy, dzięki którym wszystko w szkole, biurze czy domu staje się łatwiejsze i sprawia radość. Do tego wiele kreatywnych pomysłów i trendów, które budzą talenty i dzięki którym można lepiej zorganizować swój czas. Wypróbuj produkty Talentus® i odkryj dobrej jakości, trwałe i funkcjonalne artykuły, które udowadniają, że to, co dobre, nie musi być drogie.

Szeroki wybór

Zawsze coś nowego

Artykuły piśmienne na perfekcyjny start w szkole, pomysłowe artykuły biurowe, które ułatwiają pracę i nowe trendy – oferty Talentus® zawsze warto obserwować.


Obietnica marki

To właśnie Talentus

Wysoka jakość

Ścisłe kontrole jakości i certyfikaty ekologiczne, takie jak FSC czy Blauer Engel, dają pewność, że produkty Talentus® cieszą pod każdym względem.

Duży wybór

Porządkowanie, nauka, kreatywność – w szerokim asortymencie Talentus® znajdziesz świetne pomysły do szkoły, biura, domu i do organizacji czasu wolnego.

Przystępna cena

Dobry stosunek ceny do wydajności sprawia, że Talentus® staje się ulubioną marką dla wszystkich, którzy cenią jakość, ale nie chcą przepłacać.


Office

Ułatwiamy Ci pracę w domowym biurze.

Jeśli szukasz artykułów biurowych i piśmiennych do swojego domowego biura, Talentus® będzie najlepszym wyborem. Tutaj znajdziesz wszystko - od ołówka po niszczarkę do dokumentów. Wszystkie artykuły są ładne i praktyczne,  często z materiałów przyjaznych środowisku, zawsze dobrej jakości i w świetnej cenie.

Cenne rady przy organizowaniu przestrzeni biurowej

Tworzenie przestrzeni

Porządkuj regularnie swoje biurko i wyrzucaj wszystko to, czego już nie potrzebujesz lub rzadko używasz. Dzięki codziennemu rytuałowi sprzątania wieczorem wyciszysz umysł, stworzysz miejsce na nowe pomysły, a swój kolejny dzień rozpoczniesz dobrze zorganizowany.

Nie szukasz – masz pod ręką!

Z naszymi produktami do archiwizacji wszystkie Twoje dokumenty będą ułożone w doskonałym porządku.  Opisane kuwety biurowe, kolorowe teczki, segregatory czy stojaki kartonowe na dokumenty pomogą Ci wszystko uporządkować i zawsze błyskawicznie znaleźć to, czego szukasz.

Chaos karteczek pod kontrolą

Zbierz karteczki z notatkami, małe informacje lub pomysły w jednym miejscu. Dzięki (magnetycznej) tablicy skończysz z chaosem karteczek, a wszystko będziesz mieć na widoku. Tablicę też warto regularnie porządkować,  usuwając nieaktualne informacje.


Bądź kreatywny

Ty też możesz!

Bycie kreatywnym, rozwijanie talentów lub odkrywanie nowych – dzięki Talentus® każdy może to robić. Te artykuły przekonują swoimi inspirującymi pomysłami, świetnymi materiałami i dobrą jakością, a dzięki przystępnym cenom częściej można wypróbować coś nowego.

Nigdy więcej nudy!

To jeszcze segregator czy już sztuka? Dzięki naszym etykietom na grzbiety, które można wydrukować, a nawet samodzielnie zaprojektować, możesz uwolnić swoją kreatywność – i swoim segregatorom nadać bardzo łatwo indywidualny design.

Kids

Dobre dla wszystkich

Talentus® towarzyszy dzieciom i młodzieży w nauce zarówno w szkole, jak i w domu, a także w wolnym czasie. Artykuły kontrolowanej jakości w przystępnych cenach dają wszystkim najlepsze warunki do skutecznego rozwijania umiejętności.

Potwornie odjazdowo.

W Talentus® można też znaleźć sympatycznego potwora! Dzięki naszym świetnym szablonom, które można wydrukować, naklejki imienne na zeszyty zyskują potwornie odjazdowy design. Jeśli chcesz mieć swojego własnego, małego potworka, możesz go po prostu wydrukować, złożyć i przykleić.


FAQ

Czy masz pytania?

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych produktów Talentus® lub masz jakieś pytania? W zakładce „Dla Klienta” zebraliśmy najczęściej zadawane pytania oraz nasze odpowiedzi na nie.