Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Liv&Bo® - artykuły dekoracyjne do domu

Bo w Twoim domu musi być najpiękniej

Liv&Bo® to nowa marka z elementami wyposażenia wnętrz, która sprawi, że Twój dom, a dzięki temu i Twoja codzienność staną się piękniejsze! Artykuły tej linii to odpowiedź na bieżące trendy lub ofertę sezonową; mają stanowić dla Ciebie źródło inspiracji, a ich korzystne ceny ułatwić i przyspieszyć decyzję, by na nowo odkryć swój indywidualny styl.

Aktualne oferty

Zaskocz samego siebie

Akcesoria dekoracyjne na szczególne okazje, elegancka pościel lub stylowy stolik nocny – w Liv&Bo® znajdziesz mnóstwo inspirujących pomysłów na urządzenie miejsca, w którym mieszkasz, tak aby każde wnętrze nabrało nowego charakteru i stało się jedyne w swoim rodzaju.


Oferty

Zawsze doskonałe pomysły

Do Liv&Bo® chętnie się zagląda! Od czasu do czasu będziemy organizować akcje promocyjne z ekskluzywnymi produktami, które sprawią, że Twoje mieszkanie stanie się jeszcze piękniejsze.

O marce

Liv w duecie z Bo

Liv&Bo® to nazwa linii produktów wyposażenia mieszkań i domów o pięknych wzorach, która powstała z inspiracji Skandynawią.
Po duńsku „liv“ oznacza „życie/żyć“, a „bo“ – „dom“ lub „mieszkanie“. Z połączenia obu tych wyrazów powstało Liv&Bo® – nowy świat pełen pomysłów na wyposażenie wnętrz, aby mieszkało się i żyło po prostu pięknie!

 

Liv&Bo® łączy przekrzywiony znak „&“, który nie bez powodu przypomina swoim kształtem serce. Dzięki niemu nasze logo, podobnie jak wiele innych naszych wzorów, staje się jedyne w swoim rodzaju i nie da się go pomylić z żadnym innym.

Cztery boki kwadratu symbolizują własne cztery ściany, które można urządzać i udekorować wieloma przepięknymi przedmiotami.

 

Gwarancja jakości

Styl nie jest kwestią pieniędzy

Dobry gust, tak jak i dobra jakość nie muszą być drogie! Abyś mógł dłużej cieszyć się przedmiotami, którymi udekorujesz swoje mieszkanie, produkty Liv&Bo® są produkowane specjalnie dla Kauflandu z materiałów trwałych i wysokiej jakości. Symbole takie OEKO-TEX® i FSC, badania przeprowadzane przez niezależne instytuty  takie jak TÜV i LGA, czy zrezygnowanie z oleju palmowego w produkcji świeczek oraz tworzyw sztucznych w przypadku naczyń jednorazowego użytku – gwarantują odpowiedni stosunek ceny do jakości. Zapewniamy trwałość przez dłuższy okres gwarancji aniżeli wynika to z obowiązujących przepisów prawa.

Wysoka jakość

Jako producent ustalamy i nadzorujemy każdy szczegół – od projektu i wzoru po zrównoważoną, spełniającą standardy społeczne produkcję. Testy przeprowadzane przez niezależne instytuty, takie jak TÜV czy LGA, dodatkowo zapewniają nas o tym, że produkty Liv&Bo® spełniają wszystkie potrzebne wymagania.

Szeroki wybór

Dobre rzeczy często dostępne są w pakiecie. Oprócz szerokiego asortymentu – od tekstyliów do domu po małe meble - Liv&Bo® zaskakuje nowymi tematami, które obejmują różne artykuły doskonale do siebie dopasowane.

Korzystna cena

Wspaniałe wzornictwo w niskiej cenie. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi dostawcami możemy zapewnić doskonały stosunek ceny do jakości.

Trendy wnętrzarskie

Zainspiruj się

Własne cztery ściany to miejsce, w którym pokazujemy się od tej najbardziej osobistej strony. W tym celu nasi projektanci i menedżerowie produktów szukają na całym świecie nowych trendów i inspirujących pomysłów. Abyś mógł się odsłonić nie tylko z tej najbardziej osobistej, lecz również tej najpiękniejszej strony.

Ładnie na maksa: skandynawski minimalizm

Skandynawski styl wyposażenia wnętrz również w Polsce staje się coraz bardziej popularny. Nie powinno to nikogo dziwić, bo dzięki minimalizmowi we wnętrzach, z połączenia przestrzeni oraz wyszukanych, ponadczasowych mebli i akcesoriów nasze pomieszczenia stają się nowoczesne i przytulne w luźnym stylu.
W Liv&Bo® znajdziesz fantastyczne produkty z naturalnych materiałów, takich jak drewno, wełna czy filc, w odcieniach bieli i innych delikatnych barwach. Dzięki nim w Twoich własnych czterech ścianach zagości skandynawski szyk.

Przytulnie uszczęśliwia: hygge

Duńczycy są szczęśliwi! Tak przynajmniej wynika z badań opinii publicznej. Przyczyną takiego stanu jest „hygge" (wymawiaj: „hügge“). Słowo to w dosłownym tłumaczeniu oznacza „przytulny“, choć odnosi się do odpowiedniej, serdecznej atmosfery, w której człowiek może cieszyć się życiem i pięknymi przedmiotami. Dzięki ładnym świeczkom, mięciutkim kocykom czy innym przedmiotom oferowanym pod marką Liv&Bo® Twoje życie stanie się po prostu „hygge“.

W harmonii z naturą. Zrównoważony rozwój w nowym wydaniu

Człowiek żyjący w mieście wiele czasu spędza w różnych pomieszczeniach i w związku z tym często tęskni za czystym, nieskażonym powietrzem i przyrodą. Trochę natury w mieszkaniu mogą przywołać zatem meble i różnego rodzaju przedmioty wyposażenia wnętrz wykonane z drewna i naturalnych materiałów, takich jak korek, sizal czy wełna. Aby to było możliwie jak najbardziej ekologiczne, zrównoważone i bezpieczne, materiały stosowane w marce Liv&Bo® są kontrolowane na obecność substancji szkodliwych, a produkty z drewna pochodzą ze zrównoważonej gospodarki leśnej posiadającej certyfikat FSC. Wytrzymałe materiały oraz staranne wykonanie gwarantują długą radość z zakupu.

Szczęście zaczyna się od doniczki. Zielone oazy we własnym domu

W przypadku roślin przeznaczonych do mieszkań obowiązuje prosta zasada: im więcej, tym lepiej! Rośliny pokojowe to odrobina przyrody w domu. Zapewnią one relaks i większą ilość tlenu w pomieszczeniu, a rośliny, nie wymagające zbyt dużej ilości światła, w sypialni dobrze wpłyną na zdrowy sen, wytwarzając tlen również w nocy. Niezależnie od tego, czy na parapecie czy wolnostojące – dzięki marce Liv&Bo® znajdziesz pomysły dekoracyjne, aby jeszcze piękniej wyeksponować swoje rośliny, zaś w Kauflandzie znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz, aby Twoja oaza zieleni rozwijała się i rosła.

Charakterystyczne dodatki – tekstylne atrakcje

Meble takie jak stoły, szafy, sofy itp. stanowią podstawę wyposażenia każdego  wnętrza, a piękne tkaniny to dodatki. Poduszki, koce, dywany, zasłony i inne akcesoria tekstylne mogą nadać pomieszczeniu przytulny charakter oraz podkreślić jego funkcję, a nawet całkowicie je zmienić. Osoby z nieprzeciętną wyobraźnią wiedzą to i dlatego często odświeżają swoje wnętrza pięknymi tekstyliami z kolekcji Liv&Bo®. Dzięki akcesoriom w modnych kolorach, z modnych materiałów i w modnych wzorach tworzy się przestrzeń, w której panuje świetna atmosfera – która ma to coś!

Małe rzeczy o dużym znaczeniu – umiejętne stawianie akcentów

Niekiedy niecodziennie ustawiony wazon czy kilka dekoracyjnych poduszek mogą sprawić, że przeciętne dotąd pomieszczenie staje się przestrzenią, od której ciężko oderwać wzrok. Akcesoria w odpowiednio dobranych kolorach i wzorach mogą nadać wnętrzu właściwą funkcję i niepowtarzalny charakter, np. w sypialni świetnie sprawdzi się uspokajający niebieski, a w salonie odcienie świeżej zieleni. W myśl tych zasad, zgodnie z obowiązującymi trendami powstają produkty Liv&Bo®,   pasujące do siebie pod kątem kolorystycznym oraz wzorniczym i tworzące spójną, piękną całość.

Mieszkaj wszystkimi zmysłami: miękkie akcesoria wyposażenia wnętrz

Kto rano budzi się w przyjaznej w dotyku i dla skóry pościeli, stawia pierwsze kroki na mięciutkim dywanie, temu od razu inaczej zaczyna się dzień. Tekstylia takie jak dywany, pościel czy firany zapewniają przytulną i luźną atmosferę oraz sprawiają, że chłodne wnętrze łagodnieje, zarówno pod względem wizualnym, jak i akustycznym. Nowoczesna architektura, w której dominują takie materiały, jak szkło i beton, potrzebuje miękkich powierzchni, które będą tłumić dźwięk. Dzięki akcesoriom do wnętrz z kolekcji Liv&Bo® stworzysz w swoim mieszkaniu oazę spokoju i miejsce przykuwające uwagę wszystkimi zmysłami. Będą one codziennie od nowa przez długi czas sprawiać Ci radość.

FAQ

Wszystko jasne?

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych produktów Liv&Bo® lub masz jakieś pytania? W zakładce „Dla Klienta” zebraliśmy najczęściej zadawane pytania oraz nasze odpowiedzi na nie.