Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

K-Stąd Takie Dobre


Pamiętasz smaki dzieciństwa? Gorące pierogi z podsmażaną cebulką, kiełbasę, której każdy kęs był tak pyszny, wędzony twaróg na chrupiącym, świeżym pieczywie i na deser słodziutką babkę. Wszystko to wśród gwaru kuchennych rozmów, w czasie rodzinnych spotkań przy stole, wtedy gdy wszyscy mieli dla siebie czas.

Wróć z nami do smaków dzieciństwa. Wróć do tego, co takie dobre. Odkryj nową markę własną K-Stąd Takie Dobre i przekonaj się, że wszędzie dobrze, ale w domu smakuje najlepiej!

 

Oferta ważna od 11.04.2024 do 17.04.2024 lub do wyczerpania zapasów.

K-Stąd Takie Dobre to marka, dzięki której możesz pozwolić sobie na więcej. Więcej tego, co takie dobre. Wybierając produkty Marki K-Stąd Takie Dobre, po prostu nie musisz… wybierać pomiędzy niską ceną a wysoką jakością. U nas znajdziesz wszystko.

Z miłości do smaków dzieciństwa

Made in Poland brzmi dumnie!

Regionalne, polskie produkty zawsze grały główną rolę w kuchniach naszych babć i mam. To, co najlepsze pochodziło z lokalnego ryneczku, od sąsiadów czy z własnego ogródka. Wiedzieliśmy, co jest dobre i skąd takie dobre.

Teraz też wiemy. Produkty marki K-Stąd Takie Dobre pochodzą od sprawdzonych polskich producentów, z którymi współpracujemy od lat. Dlatego sięgając po markę K-Stąd Takie Dobre, zyskujesz pewność, że wybierasz najlepiej!


Pierogi

Punkt obowiązkowy wakacyjnej wizyty u dziadków? Pierogi! Z twarogiem i jagodami, z serem lub z mięsem. Gotowane na wodzie lub smażone na patelni. Pycha! Dlatego właśnie pierogów w ofercie marki „K-Stąd Takie Dobre” zabraknąć nie mogło. Spróbuj, jeśli chcesz szybko przygotować obiad, który trafi w gusta i guściki.

Makaron

Makaron jest dobry na wszystko i do wszystkiego! To niezastąpiony składnik tradycyjnych polskich dań, obecny w naszych kuchniach od pokoleń. Zupa pomidorowa? Makaron! Rosół? Makaron! Twaróg z cukrem lub ze skwarkami? Makaron! Bez makaronu ani rusz. Więc rusz do Kauflandu po makaron marki K-Stąd Takie Dobre… tym bardziej, że jest wyprodukowany z polskiej mąki pszennej.

Twaróg

Pyszny do pierogów, pyszny do ciast, pyszny do naleśników i serników, pyszny z makaronem na słodko lub na słono, pyszny do kanapek i… pyszny do wszystkiego, co lubisz i wszystkiego, co dobre. Szczególnie, jeśli chodzi tu o twaróg marki K-Stąd Takie Dobre, stworzony z polskiego mleka, według sprawdzonej receptury.

 

Makowiec

Coś słodkiego, coś pysznego! Makowiec to doskonały towarzysz kawy i herbaty, nie tylko od święta, ale zawsze, gdy masz ochotę na deser. Deser zawierający w sobie słodkie nadzienie składające się między innymi z parzonego maku i rodzynek, oraz pyszne ciasto dobrze wypieczone z polskiej mąki pszennej. Uwielbiały go nasze babcie, uwielbiamy go i my!