Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Hip & Hopps® - ubrania dla dzieci w wieku szkolnym

Nowoczesny design i najlepsza jakość

Z ubraniami marki Hip & Hopps® nastają nowe czasy. Dla dzieci w wieku szkolnym Kaufland opracował  nowoczesną markę odzieżową do noszenia na co dzień. Dzieciaki będą zachwycone designem ubrań, a ich rodzice ucieszą się z doskonałej jakości w korzystnych cenach.                    


Fajne ubrania dla świetnych dzieciaków    

Hip & Hopps® po prostu przyjemne w dotyku

Atest GOTS

Hip & Hopps® to dziecięca marka sieci Kaufland, która zachwyci wszystkie świetne dzieciaki. Hip & Hopps® łączy w sobie nowoczesny design z najlepszą jakością w korzystnej cenie. Bezpieczeństwo dzieci to rzecz podstawowa, dlatego większość ubrań HipHopps® wykonana jest z naturalnych włókien posiadających atest GOTS

  • naturalne włókna posiadające atest GOTS
  • wyprodukowane przeważnie z bawełny BIO, produkcja przyjazna środowisku naturalnemu, supermiękkie i przyjemne w dotyku                                                                                   
  • nowoczesne, wytrzymałe i praktyczne, korzystny stosunek ceny do jakości.

Jakość

Mocne strony wszystkich produktów linii Hip & Hopps® to starannie wybrane materiały, odpowiednia produkcja, trwałość i funkcjonalność. Większość użytych włókien naturalnych wykonana jest z ekologicznej bawełny posiadającej certyfikat GOTS. Jakość naszych produktów jest regularnie kontrolowana.

Wybór

Bazowe artykuły codziennego użytku marki Hip & Hopps® znajdują się na stałe w naszym asortymencie. Są to głównie wyroby pończosznicze i bielizna oraz niektóre artykuły uzupełniające. Oprócz tego będą miały miejsce  regularne akcje sprzedażowe, koncentrujące się na konkretnym designie lub temacie.    

Przystępne ceny

Naszym  celem jest uzyskanie optymalnego stosunku ceny do jakości, dlatego dostosowujemy się do cen dyskontowych naszej konkurencji. Asortyment marki Hipp & Hopps®  będzie uzupełniany przez ubrania sezonowe, aby zaoferować  klientom prawdziwą alternatywę dla dyskontu.


Tygodniowy planer dla całej rodziny

Tygodniowy planer

Tygodniowy planner dla całej rodziny stanowi dużą pomoc w perfekcyjnym planowaniu i  koordynowaniu wszystkich zajęć rodzinnych.   

ABC-Poster

ABC-Poster

ABC do pokoju dziecinnego  - nowoczesne litery, które umilą naukę alfabetu.

Tabela z rozmiarami

Tabela z rozmiarami

Informacje o tym, jaki rozmiar jest odpowiedni dla danego wieku, można znaleźć w tabeli z rozmiarami.       

Zrób to sam

Zrób to sam

Kolorowe ilustracje ułatwią wykonanie kreatywnych zdjęć a nawet selfie.


Często zadawane pytania

Czy masz pytania?

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o naszych produktach linii Hip & Hopps®? Masz jakieś pytania? W naszej zakładce „FAQ“ w przejrzysty sposób zebraliśmy odpowiedzi na najczęściej padające pytania.