Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
To nie Twój sklep?
Zmień
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Newcential® - odzież i akcesoria sportowe

Zacznij ćwiczyć już dziś! Newcential® ułatwi Ci osiąganie wyznaczonych celów sportowych. U nas znajdziesz odzież funkcjonalną oraz wytrzymałe akcesoria do uprawiania sportu. Niezależnie od tego, czy jesteś młodym sportowcem, czy zawodowcem, proponujemy Ci duży wybór, odpowiednią jakość oraz adekwatną cenę. Dzięki Newcential® sport to sama przyjemność. Przyłącz się do nas. Zaczynamy!

Szeroki wybór

Newcential® - gwarantowana różnorodność

W naszym asortymencie będziesz znajdować coraz to nowe produkty Newcential®, dzięki którym możesz rozszerzyć zakres swojego planu treningowego. Pamiętaj tylko o naszych zmieniających się ofertach i regularnie do nas zaglądaj.  

Nasza jakość

Nasza obietnica sukcesu

Newcential® jest przeznaczony dla wszystkich tych, którzy wiele oczekują, dają z siebie wszystko, ale nie chcą płacić zbyt wysokich cen. Newcential® oferuje Ci funkcjonalną odzież sportową, która sprawdzi się w różnych warunkach, jest do Ciebie świetnie dopasowana i pozwoli Ci doskonale wyglądać podczas każdego treningu. To możemy Ci obiecać.

Ponadto większość naszych tekstyliów

- posiada Certyfikat GRS i jest wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu

- wytworzona jest z BIO-bawełny

- wytworzona jest innowacyjną technologią BIONIC FINISH® zapewniającą tekstyliom hydrofobowy charakter oraz odporność na brud. Dzięki gęstym splotom i hydrofobowemu charakterowi polimerów krople wody spływają po powierzchni tkaniny, która pozostaje sucha i lekka.

- posiada certyfikat OEKO-TEX® . STANDARD 100 by OEKO-TEX® oznacza jednolity na całym świecie, niezależny system certyfikowania produktów tekstylnych na wszystkich etapach ich produkcji. Kontrole występowania substancji szkodliwych uwzględniają ważne regulacje prawne, występowanie środków chemicznych stwarzających zagrożenie dla zdrowia oraz wiele parametrów z zakresu profilaktyki zdrowotnej. Zastosowane kryteria wykraczają poza obowiązujące wytyczne krajowe i międzynarodowe. Warunkiem uzyskania certyfikatu STANDARD 100-Label jest to, aby wszystkie elementy danego artykułu, a więc również elementy nietekstylne, takie jak guziki czy zamki błyskawiczne, spełniały wysokie wymagania obowiązujące na całym świecie.

Doskonała jakość

Newcential® współgra z Twoimi ruchami. Niestrudzenie. Każdy z naszych artykułów testujemy do granic wytrzymałości, niezależnie od tego, czy chodzi o dobór tkanin, funkcjonalność czy o wytrzymałość w trakcie użytkowania. Na nasze akcesoria Newcential® udzielamy nawet 3-letniej gwarancji.

Szeroki wybór

Newcential® oferuje dla każdej dyscypliny sportowej nie tylko odpowiednią odzież, ale również wiele potrzebnych akcesoriów. Od koszulki trekkingowej po matę do jogi. Od kurtki narciarskiej po rolki. Nasz wybór produktów w trakcie tygodni promocyjnych zwiększa się proporcjonalnie do Twoich sukcesów sportowych.

Adekwatna cena

W przypadku Newcential® jakość i cena to zgrany zespół. Niezależnie od tego, na jakie marki stawiasz w zakresie odzieży i akcesoriów sportowych, my zapewniamy zawsze najwyższą jakość w korzystnej cenie. I to jest właśnie motywacja!


Eko kolekcja sportowa

Daj z siebie wszystko. Także dla środowiska.

Kolekcja sportowa Newcential® wykonana z plastiku pochodzącego z recyklingu jest nie tylko wygodna, lekka i trwała, ale także szybko schnie i nie gniecie się. Dzięki nowej kolekcji ubrań sportowych udowadniamy, że produkcja odzieży może być również przyjazna środowisku. Teraz niemal wszystkie nasze artykuły marki Newcential® są wykonane prawie w całości z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. To nasz wkład w REset Plastic, strategię redukcji plastiku w grupie Schwarz.

* Ten produkt składa się między innymi z materiałów pochodzących z recyklingu - ilość tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu użytego w tym przypadku odpowiada podanej liczbie butelek PET o pojemności 1,5 l.FAQ

Wszystko jasne?

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych produktów Newcential® lub masz jakieś pytania? W zakładce „Dla Klienta” zebraliśmy najczęściej zadawane pytania oraz nasze odpowiedzi na nie.