Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Kidland® – zabawki dla dzieci

Kidland® – to kolorowy świat wspaniałych dziecięcych zabaw.  Czy to  niemowlę, małe dziecko, czy nastolatek - Kidland® zachwyci każdego! Także dorosłych, bo – tak jak w przypadku wszystkich naszych marek własnych – największą wagę przykładamy do jakości i cen.


Asortyment

Kolorowa kraina radości i zabawy

Czy to  niemowlę,  małe dziecko, czy nastolatek – zabawki marki Kidland® zachwycą każdego i zapewnią urozmaiconą zabawę. Już teraz w sklepach Kaufland znajdą Państwo artykuły naszej marki własnej Kidland®. Na nudę nie ma szans!

Zabawki drewniane marki Kidland®
Zabawki dla niemowląd marki Kidland®
Zabawka drewniana dla niemowląt Kidland
Obietnica jakości

Zakupy pełne radości

Kidland® to zawsze dobry wybór, bo obok wciąż nowych pomysłów na zabawę, oznacza także sprawdzoną jakość w korzystnej cenie. Tylko zabawki, które spełniają powyższe kryteria, mogą trafić do naszego asortymentu. Kto wybiera Kidland®, ten zyskuje pewność i bezpieczeństwo udanego zakupu.

  • Produkty przebadane przez niezależne instytuty
  • Drewniane elementy z odpowiedzialnej gospodarki leśnej, posiadającej certyfikat FSC
  • Nowoczesne zabawki dla dzieci w każdym wieku 

Wysoka jakość

W Kidland® – jak we wszystkich naszych markach własnych – przykładamy ogromną wagę do najwyższej jakości. Nic nie jest tu przypadkowe – obok wewnętrznych kontroli jakości, odbywających się już na etapie produkcji, zlecamy również przeprowadzanie ekspertyz niezależnym instytutom. Przy drewnianych elementach zwracamy uwagę na to, aby surowce, z których zostały wykonane, posiadały certyfikat FSC i pochodziły ze zrównoważonej gospodarki leśnej.

Duży wybór

W sklepach Kaufland znajdą Państwo artykuły naszej marki własnej Kidland®. Dzięki temu, że w produkcji zabawek zawsze kierujemy się najbardziej aktualnymi trendami,  w pokoju dziecinnym nigdy nie zagości nuda.

Niska cena

Nie tylko jakość musi być wyjątkowa. Także cena zabawek Kidland® musi być odpowiednia. W tym celu ściśle współpracujemy z naszymi zaufanymi dostawcami i wspólnie rozwijamy nasz asortyment, tak by gwarantował perfekcyjny stosunek ceny do jakości.

FAQ

Wszystko jasne?

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych produktów Kidland® lub masz jakieś pytania? W zakładce „Dla Klienta” zebraliśmy najczęściej zadawane pytania oraz nasze odpowiedzi na nie.


Malowanka Kidland®

Pobierz szablon malowanki i pozwól dziecku pokolorować świat Kidland® .

Gra Memory

Skorzystaj z naszego szablonu do gry memory i zagraj z dzieckiem! Szablon można pokolorować według uznania.