Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Countryside® - produkty i akcesoria do ogrodu

Countryside® to marka przeznaczona dla wszystkich, którzy lubią spędzać wolny czas w ogródku i na działce. Nowa marka oferuje estetyczne, praktyczne i niedrogie produkty pomocne przy pielęgnacji roślin, a także wygodne meble ogrodowe do wypoczynku na świeżym powietrzu. Countryside® to standardowe tradycyjne narzędzia, ale również artykuły nowe i nowoczesne przeznaczone do prac ogrodowych, do zabawy, odpoczynku, upiększania ogrodu, grillowania i wszelkich innych zajęć, które uprzyjemniają pobyt na świeżym powietrzu.Artykuły sezonowe

Kompleksowe wyposażenie

Dzięki szerokiej palecie wysokiej jakości produktów marka Countryside® oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć sezon na świeżym powietrzu. Countryside® łączy w sobie atrakcyjne wzornictwo, funkcjonalność i sprawdzoną jakość – a to przekłada się na spore oszczędności. Od wiosny aż do jesieni znajdziesz w naszej ofercie starannie dobrane produkty sezonowe. Oprócz produktów standardowych zawsze możesz liczyć na artykuły, które będą naszą odpowiedzią na aktualne trendy i wzornictwo.


Gwarancja jakości

Nie boimy się żadnej pogody

Produkty Countryside® zostały wykonane z wytrzymałych materiałów, aby sprawdzały się nawet podczas niesprzyjającej pogody. Badania przeprowadzone przez TÜV oraz okres gwarancji dłuższy, niż przewidują przepisy, sprawiają, że stosunek jakości do ceny jest jak najbardziej odpowiedni. Artykuły z drewna oznaczonego certyfikatem FSC oraz produkcja w warunkach spełniających standardy społeczne gwarantują ekologiczny charakter Twojego nowego wyposażenia ogrodu.

A woman harvests a head of lettuce from a small greenhouse. The scenery is placed on a green background.

Wysoka jakość

Współpracujemy z niezależnymi instytutami badawczymi, np. z TÜV. Wszystko po to, aby jakość i funkcjonalność naszych produktów była na jak najwyższym poziomie. Ekologiczne oznakowanie, jak np. FSC, potwierdza, że przywiązujemy dużą wagę do ochrony środowiska. Poza tym, jako producent, sami ustalamy i nadzorujemy każdy szczegół – od wzornictwa po zrównoważoną produkcję spełniającą standardy społeczne.

A woman lies on a green background surrounded by flowers and garden tools.

Szeroki wybór

Countryside® towarzyszy Ci przez cały rok w ogrodzie, oferując produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Od wczesnej wiosny do jesieni będziesz mógł śledzić u nas najnowsze trendy w branży ogrodniczej i kupować artykuły dopasowane do siebie w sposób perfekcyjny. 

A woman plants colorful flowers. The scenery is placed on a green background.

Korzystna cena

Lepszy Kaufland niż market budowlany. Dzięki współpracy z zaufanymi dostawcami marka Countryside® przykuwa uwagę poprzez doskonały stosunek jakości do ceny przy równoczesnym spełnieniu wysokich wymagań jakościowych.


Balkon w doskonałej formie

Mamy kilka propozycji, które mogą zainspirować Cię do upiększenia balkonu. Własnoręcznie zrobione wazony sprawią, że przy niewielkim nakładzie czasu znów poczujesz atmosferę wakacji, a pięknie wykonane szklane świeczniki z migoczącymi świeczkami zapewnią Ci wieczorami niezapomniane chwile. Podpowiemy także, w jaki sposób, za pomocą zwyczajnych przedmiotów używanych w kuchni takich jak np. forma do pieczenia, podkreślić na balkonie obecność kwiatów czy ziół. Natomiast, aby dobrze orientować się w ziołowym miniogródku, przygotowaliśmy na naszej stronie internetowej praktyczne etykiety z nazwami roślin. Można je wydrukować i wyciąć.

Etykiety do ziołowego miniogródka - plik do pobrania
Countryside - etykiety do wydruku (1.8 MB)

Drugie życie szklanych butelek i słoików


Stwórz domowy kącik z ziołami


Instrukcje obsługi

Wszystko w jednym miejscu

Zapodziała się gdzieś Państwu instrukcja obsługi do sprzętu marki Countryside®? Nic się nie stało. Pod poniższym linkiem szybko i w prosty sposób można odnaleźć instrukcję obsługi konkretnego urządzenia.


FAQ

Wszystko jasne?

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych produktów Countryside® lub masz jakieś pytania? W zakładce „Dla Klienta” zebraliśmy najczęściej zadawane pytania oraz nasze odpowiedzi na nie.