Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

MyProject® – nasza marka akcesoriów samochodowych

Samochód powinien być zawsze utrzymany w jak najlepszym stanie. Właśnie dlatego mamy MyProject®, naszą markę własną akcesoriów samochodowych.

Niezależnie od tego, czy chcesz zmienić opony, wymienić olej w silniku, czy może chcesz, aby Twój samochód był bezpieczny podczas następnych podróży - tutaj znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o naszych produktach, a do tego porady dotyczące pielęgnacji aut i wiele innych informacji. 

Asortyment

Utrzymuj swój samochód w dobrej kondycji

W trosce o Twoje bezpieczeństwo na drodze MyProject® ma w stałej ofercie olej silnikowy, płyn do spryskiwaczy, kamizelki odblaskowe i wiele innych produktów. W zależności od pory roku znajdziesz też specjalne oferty, na przykład produkty niezbędne, by przygotować samochód do zimy.

Odkryj nasz świat produktów MyProject®.

Akcesoria samochodowe

Kobieta stojąca przed otwartym, szarym samochodem, trzymająca w ręku torbę z różnymi produktami MyProject.

To oczywiste! W swoim samochodzie trzeba czuć się komfortowo. Regularna pielęgnacja, praktyczne schowki i wygodne wyposażenie wewnętrzne to teraz podstawa dla każdego właściciela samochodu.

W różnych tygodniach promocji możesz znaleźć w MyProject® akcesoria, takie jak pokrowce na fotele samochodowe, różne środki czyszczące oraz akcesoria do bagażnika i przestrzeni na nogi.

Wymiana opon

Mężczyzna podnosi samochód przy pomocy podnośnika, aby później zmienić opony.

Większość samochodów wymaga wymiany opon dwa razy w roku. Jeśli chcesz zaoszczędzić na wysokich kosztach warsztatowych, możesz łatwo zrobić to samodzielnie przy pomocy odpowiednich narzędzi i solidnego podnośnika.

W MyProject® znajdziesz oferty i promocje z produktami do wygodnej wymiany opon – zawsze, gdy jest to potrzebne.

Akcesoria bezpieczeństwa

Mężczyzna i mały chłopiec noszą kamizelki odblaskowe MyProject®.

Bezpieczeństwo jest zawsze najważniejsze podczas jazdy samochodem. Dlatego w Kaufland znajdziesz wszystkie produkty potrzebne do zapewnienia bezpiecznej podróży – od oleju silnikowego i płynu chłodzącego, po kamizelki odblaskowe dla dzieci i dorosłych. A jeśli zabraknie paliwa lub samochód się zepsuje, pomocne mogą okazać się zapasowy kanister lub kable rozruchowe. 

Motoryzacja

Tak to działa – Najlepszy sposób na zadbany samochód

Samochód wymaga opieki i uwagi. Żeby za każdym razem nie trzeba było jechać do warsztatu, MyProject® oferuje wiele artykułów do wszystkiego, co jest związane z pojazdami silnikowymi – od oleju i środków czyszczących, po wymienne wycieraczki.

Tutaj dowiesz się, jak profesjonalnie dbać o swój samochód.

Bagnet oleju jest trzymany w jednej ręce. W tle widać maskę silnika.

Pomiar poziomu oleju

Aby pomiar był prawidłowy, silnik powinien być ciepły. Zaparkuj samochód na płaskiej powierzchni i wyłącz silnik. Wyciągnij bagnet, wyczyść go i włóż ponownie do otworu pomiarowego. Po powtórnym wyciągnięciu możesz zmierzyć poziom oleju. 

Środek przeciw zamarzaniu jest dodawany do płynu do wycieraczek.

Uzupełnianie płynu niezamarzającego

Gdy temperatura na zewnątrz spada, płyn do wycieraczek może zamarzać, dlatego, zwłaszcza wraz z nadejściem zimy, należy wziąć pod uwagę wiele kwestii związanych z samochodem. Aby móc wycierać przednią szybę bez problemów nawet w temperaturach poniżej zera, wystarczy, że do płynu do spryskiwaczy dodasz odpowiednią ilość płynu niezamarzającego.

Wymiana wycieraczek przedniej szyby.

Wymiana wycieraczek przedniej szyby

Jeśli cienka gumowa powierzchnia wycieraczek jest uszkodzona, pozostawia smugi na szybie i ogranicza widoczność. Aby wymienić wycieraczki, złóż je pionowo i ustaw w pozycji serwisowej. Następnie delikatnie odłącz pióra wycieraczek od ramion i zamontuj nowe wycieraczki w odwrotnej kolejności. 


Często zadawane pytania

Wszystko jasne?

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach MyProject® lub masz jakieś pytania? W sekcji FAQ zebraliśmy najczęściej zadawane pytania i nasze odpowiedzi na nie – w jasny i zwięzły sposób.