Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Wszystko, co uszczęśliwi majsterkowicza.

Czasy, kiedy do naprawy każdej usterki trzeba było szukać fachowca, minęły bezpowrotnie. Dzięki narzędziom i przyborom MyProject nikt nie musi się już obawiać majsterkowania. Niezależnie od tego, czy w domu przydałoby się odświeżyć ściany, czy też musimy naprawić pralkę – MyProject oferuje narzędzia, dzięki którym sam zrobisz to wszystko! 

Produkty MyProject cechują się wysoką jakością wykonania, są proste w użyciu i tym samym - są pewnym kluczem do rozwiązania różnych problemów.


Domowy warsztat

Więcej przyjemności z majsterkowania.

Niezależnie od tego, jakie prace trzeba wykonać w domu i ogrodzie – MyProject oferuje do tego odpowiednie narzędzia. Od urządzeń do profesjonalnego wykonywania prac ogrodowych przez przybory do prac renowacyjnych po klasyczne narzędzia, takie jak: wiertarki, wkrętarki, piły czy frezarki.

By własne cztery kąty były jeszcze bardziej piękne!

Malowanie należy do najczęstszych, większych prac domowych. Mamy dla Was nie tylko wiele odpowiednich do tego artykułów, ale również kilka pożytecznych wskazówek, które sprawią, że remont zakończy się sukcesem.

Odnawiany pokój

Wstępne malowanie kątów i krawędzi.

Aby uniknąć kolorystycznego odróżniania się kątów i krawędzi od reszty ściany, należy je wcześniej pomalować pędzlem. Następnie można je jeszcze raz przemalować wałkiem, żeby struktura była taka sama, jak na pozostałej powierzchni ściany.

Odnawiany sufit

Unikanie smug i cieni

Żeby farba nie schła zbyt szybko, w dużych pomieszczeniach powinno się pracować we dwójkę. Farba musi być nanoszona na ścianę, która jest jeszcze wilgotna, gdyż w przeciwnym razie będzie widać kontrast.

W odnowionym pokoju

Wszystko zakleić i zakryć.

Trudno usunąć przyschnięte odpryski farby. Dlatego przed malowaniem trzeba zakryć wszystkie powierzchnie, na które farba może skapnąć. Na przykład należy zdemontować lampy i gniazdka kontaktowe oraz zakleić ramy okienne, kaloryfery oraz listwy przypodłogowe. Trzeba też pamiętać, by zakryć podłogę folią.

Podstawą dobrej pracy są jak najlepsze narzędzia

Narzędzia stanowią podstawowe wyposażenie każdego domu. Żeby używać tego sprzętu, wystarczy tylko siła mięśni i odrobina wytrwałości. Poza tym są one w korzystnej cenie i posłużą całe życie. W dalszej części dowiesz się również, jakich narzędzi naprawdę potrzebujesz! 

MyProject Płaskie szczypce

Płaskie szczypce służą do chwytania i mocowania różnych przedmiotów. Ich szczęki są szersze i bardziej chropowate. Ich długość wynosi zazwyczaj 50-55 cm.

MyProject Klucze trzpieniowe

W przypadku tego śrubokrętu, dzięki profilowi Torx, można wykonywać prace z wyższym momentem obrotowym. W związku z tym możliwe jest szybsze mocowanie bez uszkodzenia profilu wewnętrznego. W porównaniu ze śrubokrętem krzyżakowym, podczas wkręcania śrub, nie jest konieczna zwiększona siła docisku.

MyProject Poziomica

Poziomica to nieocenione narzędzie murarza, stolarza i po prostu każdego majsterkowicza. Ten prosty przyrząd jest pomocny przede wszystkim przy pracach związanych z konstruowaniem. Dzięki niej ustawisz wszystko do pionu i… poziomu!

MyProject Szczypce ze zwężonym końcówkami

Podobnie jak w przypadku szczypiec płaskich, również szczypce ze zwężonym końcówkami, mają dwie płaskie, chropowate szczęki do trzymania i mocowania.

MyProject Śrubokręt

Ręczne narzędzie w najczystszej formie, służy - jak sama nazwa wskazuje - do wkręcania i wykręcania śrub. Śrubokręt stanowi prostą alternatywę dla wkrętarki, więc musi stanowić wyposażenie każdego domu.

MyProject Ścisk

Ścisk stolarski to doskonały pomocnik, gdy trzeba złapać i przytrzymać kilka obrabianych przedmiotów. Składa się on ze stabilnej, nieruchomej części oraz z elastycznego ramienia, które dzięki gwintowanemu trzpieniowi można indywidualnie dostosować do każdego obrabianego przedmiotu.

Nasze narzędzia elektryczne sprawiają, że prace domowe stają się jeszcze łatwiejsze.

Gdy okazuje się, że siła mięśni już nie wystarcza, wówczas trzeba sięgnąć do asortymentu MyProject, który obejmuje szeroki wybór narzędzi elektrycznych. Łatwą i wygodną pracę gwarantują różne produkty - od wkrętarek przez wiertarki po frezarki do pił.


Samochody

Najlepsze środki, by zadbać o samochód

Samochód również wymaga pielęgnacji. MyProject oferuje liczne artykuły przeznaczone do pojazdów - od olejów silnikowych i produktów do czyszczenia po wycieraczki samochodowe.

Jak profesjonalnie dbać o samochód? Dowiesz się tego tutaj!

W jednej ręce trzyma się wskaźnik poziomu oleju. W tle widać pokrywę silnika.

Pomiar poziomu oleju

W celu przeprowadzenia prawidłowego pomiaru poziomu oleju silnik powinien być ciepły. Samochód należy zaparkować na płaskiej powierzchni i wyłączyć silnik. Wyjąć wskaźnik poziomu oleju, oczyścić go i jeszcze raz włożyć do otworu pomiarowego. Po ponownym wyjęciu można odczytać poziom oleju.

Wlewanie środka przeciw zamarzaniu do płynu do spryskiwaczy

Uzupełnianie płynu przeciw zamarzaniu

Z nadejściem zimy trzeba pamiętać o wielu sprawach związanych z samochodami, ponieważ gdy temperatury spadną poniżej zera, płyn do spryskiwaczy może zamarznąć. Dlatego należy do niego dodać środek zapobiegający zamarzaniu.

Wymiana wycieraczki

Wymiana wycieraczek

Gdy gumowe części wycieraczki są uszkodzone, pozostawiają na szybie smugi, co ogranicza widoczność. Żeby je wymienić, ustaw je w pozycji pionowej oraz przygotuj pozycję serwisową. Następnie ostrożnie zdejmij pióra wycieraczek z metalowego ramienia i załóż nowe elementy.

Rzut oka na asortyment

MyProject oferuje środki czyszczące do pielęgnacji samochodów (wewnątrz jak i na zewnątrz) oraz akcesoria, takie jak: wycieraczki czy praktyczne zestawy do wymiany opon. W dodatku nasza kamizelka odblaskowa MyProjects zapewni Ci bezpieczeństwo również w nocy.