Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy
bevola® - marka własna w Kauflandzie

bevola® – nasza linia kosmetyków pielęgnacyjnych

bevola®: marka obejmująca ponad 100 artykułów kosmetycznych wysokiej jakości. Dostępna jest wyłącznie w sklepach sieci Kaufland. bevola® gwarantuje Ci zadbany wygląd od stóp do głów.

O marce bevola®

bevola® – nasza linia kosmetyków do pielęgnacji

Nikt nie musi być perfekcyjny. Niedoskonałości sprawiają bowiem, że jesteśmy wyjątkowi i niepowtarzalni. Z naszą linią kosmetyków bevola®  możesz podkreślić swoją oryginalność: świadomie, autentycznie, w nieograniczony sposób.

Wysokiej jakości produkty do pielęgnacji ciała w korzystnej cenie.

bevola®. Lubię siebie. Dbam o siebie.

Poczuj bevolę®

Duży wybór produktów do perfekcyjnej pielęgnacji

Obszerny asortyment bevoli® jest idealnie dopasowany do Twoich osobistych potrzeb. Obejmuje produkty do pielęgnacji twarzy, skóry i włosów, higieny jamy ustnej oraz wiele innych – dla dzieci, kobiet i mężczyzn. Receptury produktów składają się z wyselekcjonowanych składników i są regularnie sprawdzane przez niezależne instytuty pod kątem ich oddziaływania na skórę. Wszystko to ma na celu zapewnić doskonałą pielęgnację Twojego ciała.


bevola® spełnia wysokie wymagania i to zawsze w korzystnej cenie.

Często zadawane pytania  

Czy masz pytania?

Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o naszych produktach linii bevola®? Masz jakieś pytania? W naszej zakładce „FAQ“ w przejrzysty sposób zebraliśmy odpowiedzi na  najczęściej padające pytania.