Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
To nie Twój sklep?
Zmień
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Codziennie dla Ciebie! Ponad 240 świeżych owoców i warzyw do wyboru.

Świeże jak z Twojego ogródka, poddawane ścisłej kontroli oraz wyselekcjonowane z uczuciem i miłością: takie są właśnie nasze warzywa i owoce. Codziennie oferujemy Ci ponad 240 świeżych gatunków warzyw i owoców.

Nasza gwarancja świeżości

  • Szeroki wybór: od produktów ekologicznych po regionalne
  • Codzienna dostawa to nasza gwarancja świeżości
  • Zebrane w najlepszym momencie, aby poczuć pełnię smaku

Warzywa i owoce z Twojego regionu

Wczoraj na polu, dzisiaj na talerzu

Na terenie Polski współpracujemy z dużą siecią lokalnych rolników, którzy codziennie dostarczają do naszych marketów produkty świeżo zebrane ze swoich pól czy sadów. Jesteśmy dumni ze współpracy z nimi, która przez długie lata rozwijała się w oparciu o wzajemne zaufanie. Tym samym, robiąc zakupy, wkładasz do swojego koszyka nie tylko świeżość i jakość, równocześnie wspierasz gospodarkę w swoim regionie. Asortyment

Wybór z naszego asortymentu warzyw i owoców


Sprytne pomysły kuchenne

Szybko i prosto

Chciałeś zawsze wiedzieć, jak wycisnąć więcej soku z cytryny bez większego nakładu siły? Albo jak najlepiej wydrylować wiśnie? Zdradzimy Ci nasze kulinarne triki, które z pewnością ułatwią Ci życie.

 

Krojenie pieczarek w plasterki

Pieczarki można szybko i łatwo pokroić w plasterki, używając do tego krajalnicy do jajek. Pamiętaj, by pieczarki wkładać do krajalnicy kapeluszami do dołu.

Krojenie cebuli bez łez

Jeżeli chcesz pokroić cebulę w kostkę, możesz ją wcześniej włożyć do zamrażalnika. Wówczas wydziela mniej olejków eterycznych, które powodują łzawienie.

Wyciskanie soku z cytryn i limonek

W jaki sposób uzyskać możliwie jak najwięcej soku podczas wyciskania cytryn lub limonek? Przeroluj ręką cytrynę lub limonkę na blacie, następnie przekroj  ją na pół i wyciśnij sok.

Warto wiedzieć

Czy wiesz, że ...

  • ... Polacy coraz bardziej cenią pomidory? Czy to jako składnik sosu, zupy czy sałatki – każdy mieszkaniec Polski znajda rocznie średnio 22 kg pomidorów.
  • ... istnieje na świecie kilkanaście tysięcy odmian jabłek? Do tych najbardziej ulubionych przez Polaków odmian należą między innymi antonówka, ligol, cortland, szara reneta, szampion czy lobo.
  • ... cukinia ma w 100 gramach tylko 20 kalorii? Tym samym ten zielony przysmak należy do najmniej kalorycznych przedstawicieli rodziny dyniowatych.

Kolorowe przepisy dla małych i dużych