Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Łatwo być veggie!

Pyszne, różnorodne, zdrowe, roślinne… Po prostu wege! W Kauflandzie na wszystkich wielbicieli wegańskich smaków czekają produkty m.in. naszej marki własnej K-take it veggie, nagrodzonej Laurem Konsumenta już 3 razy!

Warto być veggie

Wybieraj mądrze, wybieraj veggie!

Coraz więcej osób przechodzi na dietę wegetariańską lub wegańską. Powodów jest wiele i są one przeróżne. Czasem wynika to z kwestii etycznych czy religijnych, a niekiedy ze zdrowotnych. Niektórzy po prostu czują się lepiej, gdy ich jadłospis nie zawiera produktów mięsnych.

Dobra dieta wegańska musi być odpowiednio zbilansowana i mądrze ułożona. Weganie powinni sięgać po produkty sprawdzonej jakości, które dostarczają niezbędnych wartości odżywczych i witamin, czyli po prostu po… K-take it veggie.      

K-take it veggie

Nie tylko dla wegan

Nawet jeśli na co dzień zajadasz się mięsem, warto czasem od niego „odpocząć” i spróbować czegoś nowego, roślinnego, zaskakującego swoim smakiem, inspirującego, poprawiającego humor, a przy tym pożywnego i sycącego.

K-take it veggie to m.in. wyśmienite pasty do smarowania chleba, tofu naturalne lub wędzone czy orzeźwiające napoje – każdy na pewno wybierze coś dla siebie spośród bogatego asortymentu, dostępnego na półkach w naszych sklepach.

Wybór i jakość K-take it veggie docenili konsumenci w całej Polsce, którzy przyznali naszej marce własnej:

  • Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku 2020,
  • złote Laury Konsumenta w 2022 i 2021 roku w kategorii Ekologiczne strategie w biznesie/przemyśle – dania wegetariańskie. 

Dziękujemy za to wyróżnienia!


Inne marki

Ty też odkryj wielki wybór

W Kauflandzie znajdziesz produkty roślinne nie tylko K-take it veggie, ale też takich uznanych marek jak m.in. Dobra Kaloria, Polsoja, Wellwell czy Alpro – a wszystko w naprawdę niskich cenach i wysokiej jakości.

Wege-przepisy

InspiruJEMY!

Szukasz inspiracji w kuchni? Chcesz przygotować coś pysznego i roślinnego dla siebie i swoich najbliższych? Skorzystaj z naszych przepisów i daj się ponieść wegańskiej fantazji!