Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
To nie Twój sklep?
Zmień
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Rozkosz dla podniebienia - w plasterkach lub w kawałku

Na całym świecie jest kilka tysięcy gatunków serów. Mamy dla Ciebie najlepsze z nich. Świeżość i jakość są dla nas szczególnie ważne. Regularnie to sprawdzamy podczas kwalifikowanych degustacji.

Oferta ważna od 19.05.2022 do 25.05.2022 lub do wyczerpania zapasów.

Stoisko z serami

Sery jak okiem sięgnąć...

Stoisko ze świezymi serami w sklepach Kaufland

Wyprodukowanie naprawdę dobrego sera to sprawa najwyższych umiejętności, popartych długą tradycją. Na stoiskach z serami w naszych marketach stawiamy na najlepsze gatunki. Można  je rozpoznać po symbolu AOP - appellation d'origine protégée (chroniona nazwa pochodzenia - ChNP). Jest to symbol jakości, który informuje i gwarantuje, że dany gatunek sera został wyprodukowany, przetworzony i uszlachetniony w kraju jego pochodzenia.

Na naszym stoisku z pewnością znajdziesz ser, który zadowoli Twoje podniebienie - słono-gorzki Roquefort czy kremowy Rambol orzechowy o śmietankowym smaku. Poza tym chętnie Ci doradzimy!

 

Oferujemy:

  • szeroki wybór serów z całego świata
  • w plastrach lub w kawałku
  • jeśli nie znasz jakiegoś gatunku - po prostu spróbuj!
Chętnie Ci doradzimy

Z asortymentuSprytne pomysły kulinarne

Szybko i łatwo

Kupiłeś swój ulubiony ser w plasterkach, nie zdążyłeś go zjeść i zaczął obsychać? Nie ma problemu! Poniżej znajdziesz porady, co zrobić, aby znów zaczął smakować. Poza tym dowiesz się, jak zagospodarować resztki sera w kawałku.

Ser żółty - jak go przechowywać?

Dłużej przydatny do spożycia

Większości gatunków serów nie można mrozić, gdyż po rozmrożeniu zaczynają się kruszyć i wyglądają nieapetycznie. W szczególności nie należy mrozić serów twardych, bo te mają niewielką zawartość wody. Ale właśnie te gatunki serów można przechowywać w zwykłej lodówce tygodniami, a nawet miesiącami.

Szybka przekąska z dodatkiem sera żółtego

Szybka przekąska

Szybko przygotowana i bardzo chrupiąca przekąska: plaster pikantnego sera, na przykład Goudy lub Edamskiego, położyć na kromce chrupkiego chleba i przez ok. 15 sekund podgrzewać w kuchence mikrofalowej. Doskonałe!

Deska serów - jak ją przygotować

Od łagodnych do pikantnych

Nadal modne są deski serów. Ważne, by zachować kolejność jedzenia - w pierwszej kolejności podajemy łagodne gatunki serów, następnie coraz bardziej pikantne. Dlaczego? Bo ten, kto najpierw zje pikantne gatunki sera, ten nie będzie mógł już posmakować łagodnych.Wycofanie produktu

Kaufland dla zapewnienia ochrony konsumentom zapobiegawczo wycofuje ze sprzedaży następujący produkt:

SPICE & SOUL

Tarka wielofunkcyjna

EAN 4337185869136

w sprzedaży w sklepach Kaufland od lipca 2020 r.