Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
To nie Twój sklep?
Zmień
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

K-take it veggie - produkty wegańskie i wegetariańskie

Dobrze wiemy, że każdy lubi coś innego i każdy chce sam decydować o tym, co je. Wszystkim, dla których ważne jest świadome odżywianie, oferujemy markę K-take it veggie, która obejmuje produkty wegetariańskie i wegańskie.

Z marką K-take it veggie prowadzenie "życia w stylu veggie" jest po prostu łatwe

Wypróbuj więc już dziś produkty K-take it veggie. To doskonała jakość za rozsądną cenę!

Asortyment

Jakie to smaczne!

Wyśmienite pasty do smarowania chleba, tofu naturalne lub wędzone czy też przepyszne napoje - wegetarianie i weganie mogą od teraz wybierać spośród bogatego asortymentu produktów K-take it veggie, dostępnych na półkach w naszych sklepach.

Oczywiście wszystkie artykuły znajdziesz w naszych sklepach w dyskontowych cenach!

Marka

Modnie i zdrowo

Coraz więcej osób przechodzi na dietę wegetariańską lub wegańską. Niektórzy robią to z powodu swoich przekonań, niektórzy po prostu lepiej się czują, rezygnując np. z produktów mięsnych w diecie.

Dzięki naszym produktom marki K-take it veggie dieta wegetariańska lub wegańska może być smaczna, a przed wszystkim zróżnicowana! Dlatego wypróbuj je już teraz!
Komunikat dot. rozsyłania fałszywych wiadomości

Szanowni Państwo,

w związku z bezprawnym rozsyłaniem wiadomości mailowych i SMS zawierających nieprawdziwe informacje o możliwości otrzymania benefitów (m.in. kart podarunkowych, nagród, kredytów zakupowych) rzekomo oferowanych przez sieć Kaufland, informujemy że...