Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Ułatwiamy oszczędzanie w Kauflandzie

Szukasz oszczędności? Mamy na to sprawdzony sposób! Dołącz do PAYBACK – największego multipartnerskiego Programu Bonusowego w Polsce. Kaufland jest jednym z ponad 400 partnerów PAYBACK! Każde Twoje zakupy nagrodzimy punktami PAYBACK, które z łatwością wymienisz na kolejnych zakupach lub na nagrody. Dzięki temu gotówkę zostawisz na przyjemności! 


Dołącz do programu PAYBACK w sklepach Kaufland!

Czy wiesz, że punkty PAYBACK aktywnie zbiera już 8,4 mln osób!? Dołącz do nich!

Odbierz kartę w sklepie Kaufland lub zamów online i zarejestruj ją w wygodny dla siebie sposób.

Pamiętaj również o pobraniu aplikacji PAYBACK, dzięki której odkryjesz jeszcze więcej korzyści dostępnych tylko dla jej użytkowników


Korzystaj w pełni z programu PAYBACK

Oszczędzanie w Kauflandzie jest proste! Dzięki naszym rozwiązaniom, zaplanujesz zakupy i w każdej chwili skorzystasz z dostępnych ofert w łatwy sposób, a przede wszystkim dostosowany do Twoich potrzeb.  Sprawdź co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy i korzystaj w pełni z programu PAYBACK w sklepach Kaufland! 


Punkty PAYBACK zbierasz podczas każdych zakupów każde 3 zł to 1 oP! Aby punktować szybciej aktywuj dostępne kupony i korzystaj ze specjalnych ofert punktowych. 

Bądź zawsze na bieżąco ze swoimi oszczędnościami. Saldo punktów sprawdzisz m.in. w aplikacji PAYBACK.

Pamiętaj, że już minimum 100 punktów, które są warte 1 zł możesz wymienić w Kauflandzie i zaoszczędzić na zakupach! 

Sprawdzaj na bieżąco jakie kupony dla Ciebie przygotowaliśmy. Pamiętaj, że część ofert dostępnych jest tylko w aplikacji!