Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Nasza gazetka na WhatsAppie dla Ciebie

Czy wiesz, że naszą najnowszą gazetkę możesz odbierać na WhatsAppie? Dołącz do naszego czatu, wybierz swój sklep… i nie przegap żadnej oferty! Wygodnie, prawda?

Informacje na temat ochrony danych można znaleźć tutaj.


FAQ

Masz pytania dotyczące gazetki na WhatsAppie?

Podsumowaliśmy tu najważniejsze informacje dotyczące gazetki Kauflandu na WhatsAppie.

W jaki sposób mogę się zarejestrować, aby otrzymywać gazetkę na WhatsAppa?

To proste! Zeskanuj kod QR swoim smartfonem, wyślij wiadomość i wybierz swój market. Potem wystarczy wyrazić zgodę na cotygodniowe przesyłanie gazetek i gotowe.

Zasubskrybowałem gazetkę Kauflandu na WhatsAppie. Kiedy ją dostanę?

Pierwszą gazetkę dostajesz od razu po dokonaniu rejestracji. Kolejne – z ofertami na następny tydzień, od czwartku włącznie – będziemy Ci wysyłać w każdą środę rano. 

Czy mogę dostawać gazetki z dwóch marketów?

Obecnie możesz dostawać gazetkę tylko z jednego marketu. Jeśli interesują Cię oferty z innych marketów, wejdź na naszą stronę internetową.

Jak mogę zmienić market?

Żeby dostawać gazetkę z innego marketu, anuluj bieżącą subskrypcję, wysyłając wiadomość o treści „STOP”. Potem zacznij od początku: napisz na czacie „START” i wybierz inny market.

Jakie dane są gromadzone?

Wszystkie informacje dotyczące ochrony danych znajdziesz tutaj.

Czy mogę udostępnić innym czat Kauflandu?

Oczywiście, możesz udostępnić nasz czat innym. Wystarczy, że klikniesz „Kaufland Polska” na górze ekranu, a potem wybierzesz opcję „Udostępnij” pod nazwą naszego profilu. Żeby Twoi znajomi otrzymywali gazetkę, muszą tylko wysłać nam wiadomość, a potem wybrać odpowiedni market.

W jaki sposób mogę zrezygnować z otrzymywania gazetki na WhatsAppa?

Jeżeli nie chcesz już otrzymywać gazetek, po prostu wyślij nam wiadomość o treści „STOP”, a my przestaniemy je wysyłać. Informacje dotyczące usuwania danych znajdziesz tutaj.