Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
To nie Twój sklep?
Zmień
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Dołącz do programu Payback w sklepach Kaufland

Teraz nagradzamy Twoje zakupy punktami Payback. Odbierz kartę w sklepie Kaufland lub zamów online i zarejestruj wypełniając papierowy formularz lub na stronie Payback. Pokazuj kartę przy każdych zakupach i zbieraj punkty. Punktami Payback możesz płacić za kolejne zakupy lub wymienić je na nagrody. Za każde 3 złote wydane w sklepach Kaufland dostaniesz 1 punkt PAYBACK.*

Korzystaj w pełni z programu PAYBACK w sklepach Kaufland

Posiadacze zarejestrowanej karty PAYBACK mogą płacić za zakupy w sklepach Kaufland punktami PAYBACK. Punkty PAYBACK możesz również wymienić na nagrody. Zbieraj punkty szybciej korzystając z kuponów, które otrzymasz przy kasie wraz z paragonem, lub które znajdziesz na stronie payback.pl i w aplikacji PAYBACK.

Twój PAYBACK w sklepach Kaufland

Stan posiadanych przez Ciebie punktów łatwo sprawdzisz w każdym momencie na stronie lub w aplikacji PAYBACK. Poznaj także pozostałych partnerów programu PAYBACK, u których również możesz zbierać punkty. Jeśli pozostało coś niejasnego, przejdź do naszej zakładki FAQ - PAYBACK, gdzie odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

* Nagradzaniu punktami nie podlegają kaucje, zakup alkoholu (w tym piwa), wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych lub rekwizytów tytoniowych, produktów leczniczych, preparatów do początkowego żywienia niemowląt, bonów upominkowych oraz kart podarunkowych.


ZAMIEŃ OBOWIĄZKI NA PUNKTY PAYBACK!

Zrób zakupy w Kauflandzie i...

1. Odbierz przy kasie kupon na +300 punktów PAYBACK.

2. Zatankuj na BP.

3. Zeskanuj kupon wraz z kartą PAYBACK podczas płatności na BP.

Gotowe!

Czas trwania promocji: 27.02- 9.04.2019


Komunikat dotyczący rozsyłania fałszywych wiadomości

Szanowni Państwo,

w związku z bezprawnym rozsyłaniem wiadomości zawierających nieprawdziwe  informacje dotyczące możliwości odebrania darmowej karty podarunkowej z limitem 1000 zł na zakupy w sklepach Kaufland oraz...