Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.

Dołącz do programu Payback w sklepach Kaufland

Teraz nagradzamy Twoje zakupy punktami Payback. Odbierz kartę w sklepie Kaufland lub zamów online i zarejestruj wypełniając papierowy formularz lub na stronie Payback. Pokazuj kartę przy każdych zakupach i zbieraj punkty. Punktami Payback możesz płacić za kolejne zakupy lub wymienić je na nagrody. Za każde 3 złote wydane w sklepach Kaufland dostaniesz 1 punkt PAYBACK.***

Korzystaj w pełni z programu PAYBACK w sklepach Kaufland

Posiadacze zarejestrowanej karty PAYBACK mogą płacić za zakupy w sklepach Kaufland punktami PAYBACK. Punkty PAYBACK możesz również wymienić na nagrody. Zbieraj punkty szybciej korzystając z kuponów, które otrzymasz przy kasie wraz z paragonem, lub które znajdziesz na stronie payback.pl i w aplikacji PAYBACK.

Twój PAYBACK w sklepach Kaufland

Stan posiadanych przez Ciebie punktów łatwo sprawdzisz w każdym momencie na stronie lub w aplikacji PAYBACK. Poznaj także pozostałych partnerów programu PAYBACK, u których również możesz zbierać punkty. Jeśli pozostało coś niejasnego, przejdź do naszej zakładki FAQ - PAYBACK, gdzie odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

* Promocja Punktowa "PAYBACK NA START" trwa od 26.04.18 do 30.05.18 r. Promocja dotyczy transakcji i rejestracji dokonanych do 30.05.18 r. Punkty promocyjne zostaną przyznane w ciągu 21 dni od spełnienia obu warunków. Nagradzaniu punktami nie podlegają kaucje, zakup alkoholu (w tym piwa), wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych lub rekwizytów tytoniowych, produktów leczniczych, preparatów do początkowego żywienia niemowląt, bonów upominkowych i kart podarunkowych.

** Promocja "200 punktów Z POWROTEM za 1000 punktów." trwa od 26.04.18 do 30.05.18 r. Promocja obejmuje płatności punktami dokonane do 30.05.18 r. Punkty promocyjne zostaną przyznane w ciągu 7 dni od transakcji.

*** Nagradzaniu punktami nie podlegają kaucje, zakup alkoholu (w tym piwa), wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych lub rekwizytów tytoniowych, produktów leczniczych, preparatów do początkowego żywienia niemowląt, bonów upominkowych oraz kart podarunkowych.


Zostaw swoją opinię

Wypełnij ankietę i powiedz co sądzisz o naszej stronie internetowej. Dzięki Twojej opinii będziemy mogli poprawić jakość naszych usług.

Zostaw swoją opinię