Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

PARKSIDE – Zrób to sam!

Tablica z logo marki PARKSIDE oraz informacją tekstową, że PARKSIDE jest już dostępny w sieci Kaufland.

 

Ten, kto lubi zakasać rękawy i sam chętnie bierze się do pracy, ten potrzebuje niezawodnych narzędzi. To właśnie w tym celu w sieci Kaufland pojawiła się marka PARKSIDE. Proponuje ona majsterkowiczom i ogrodnikom-hobbystom duży wybór produktów w niskiej cenie. Wysokiej jakości narzędzia ułatwiają pracę zarówno w domu, jak i ogrodzie. Zapewnią jeszcze większy sukces przy realizacji Twojego następnego projektu!

Marka PARKSIDE

Więcej możliwości dla domu i ogrodu.

Budowanie, naprawianie, tworzenie - w domu jak i wokół niego zawsze jest coś do zrobienia. A dzięki narzędziom marki PARKSIDE masz gwarancję, że masz doskonałe wyposażenie do każdej pracy. Możesz się więc szykować na swój następny projekt w domu lub w ogrodzie.


Szare tło zawierające hasło "Wybór"

Wybór

PARKSIDE oferuje odpowiednie narzędzia do wykonywania każdego rodzaju prac - od A jak akumulator po Z jak zszywacz. Najnowsze pomysły produktowe oraz wiele praktycznych akcesoriów sprawiają, że dzięki marce PARKSIDE jesteś optymalnie wyposażony do wykonywania wszelakich prac, które wymagają umiejętności manualnych.

Szare tło zawierające hasło "Jakość"

Jakość

W przypadku jakichkolwiek narzędzi najważniejszą ich cechą jest jakość i trwałość. Dlatego też wszystkie produkty PARKSIDE są poddawane rygorystycznym kontrolom w zakresie bezpieczeństwa i jakości. Wszystko dzieje się po to, aby zapewnić bezpieczną i przyjemną pracę.

Szare tło zawierające pojęcie "Cena"

Cena

Również w przypadku narzędzi obowiązuje zasada, że jakość nie musi być droga. Produkty marki PARKSIDE charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. A dzięki nowoczesnym akumulatorom, które można stosować w kilku różnych narzędziach, oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale i miejsce do ich przechowywania.


Systemy akumulatorowe

Moc dla Twoich urządzeń z akumulatorem

Wydajne urządzenia potrzebują wydajnego źródła zasilania w energię. W związku z tym akumulatory i ładowarki zespołów X12V i X20V zapewniają maksymalną wydajność przy równocześnie najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Systemy akumulatorów podlegają wysokim standardom jakości i są poddawane rygorystycznym kontrolom. Bowiem tylko w ten sposób można zagwarantować długowieczność i solidność urządzeń, które mają spełniać nasze wymagania i oczekiwania. Nasza 3-letnia gwarancja zapewni Ci dodatkowe bezpieczeństwo. Przekonaj się sam!

Logo akumulatora 12V wraz z wszystkimi produktami marki PARKSIDE, które mogą być z nim używane. Logo akumulatora 20V wraz z wszystkimi produktami marki PARKSIDE, które mogą być z nim używane.

Dwa akumulatory przeznaczone do wszystkich urządzeń akumulatorowych

PARKSIDE sprawia, że ładowanie narzędzi akumulatorowych jest dziecinnie proste. Istnieją dwa systemy akumulatorowe. Jeden system jest kompatybilny z narzędziami z serii X12V, drugi zaś z narzędziami z serii X20V. Pozwala to na dobrą orientację wśród urządzeń i zaoszczędzić miejsce na ich składowanie. Logo znajdujące się na narzędziu wskazuje, który akumulator jest z nim kompatybilny. Dowiedz się więcej na temat naszych systemów akumulatorowych.

System akumulatorowy X12V

Akumulator 12V marki PARKSIDE na szarym tle

Kompaktowe i ergonomiczne urządzenie akumulatorowe X12V pasuje do ponad 20 narzędzi ręcznych zespołu X12V. Zalicza się do nich urządzenia przeznaczone do wykonywania prac lekkich i wymagających średniego wysiłku takie jak wkrętarki akumulatorowe, wyrzynarki akumulatorowe czy akumulatorowe nożyce do przycinania żywopłotu. 

System akumulatorowy X20V

Akumulator 20V marki PARKSIDE na szarym tle

Akumulator X20V zapewnia pełną moc dla ponad 70 urządzeń zespołu X20V takich jak na przykład akumulatorowa podkaszarka do trawy, wiertarka akumulatorowa, akumulatorowy kompresor czy akumulatorowa dmuchawa do liści.