Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
To nie Twój sklep?
Zmień
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Instrukcje: SWITCH ON

Zapodziała się gdzieś Państwu instrukcja obsługi do sprzętu marki SWITCH ON? Nic się nie stało. Na tej stronie szybko i w prosty sposób można odnaleźć instrukcję obsługi konkretnego urządzenia. Do tego niezbędny będzie numer modelu urządzenia, jakie Państwo posiadają. Instrukcje ułożone są alfabetycznie.

Gdzie znajdę numer modelu urządzenia?

W razie zagubienia instrukcji obsługi urządzenia SWITCH ON, prosimy skorzystać z tej strony. Aby szybko i w prosty sposób odnaleźć instrukcję obsługi konkretnego urządzenia, niezbędny będzie numer modelu, jaki Państwo posiadają. Każdy produkt marki SWITCH ON posiada przypisany mu numer modelu. Numer ten składa się z kombinacji cyfr i liter, np. WK-A201 lub CM-A001.

Numer modelu swojego urządzenia marki SWITCH ON znajdą Państwo na spodzie lub z tyłu produktu.

Od teraz wszystkie potrzebne informacje o Waszym produkcie są dostępne w każdej chwili właśnie na tej stronie.

Prosimy wybrać instrukcję konkretnego urządzenia z listy poniżej:


Komunikat dot. rozsyłania fałszywych wiadomości mailowych

Szanowni Państwo,

w związku z bezprawnym rozsyłaniem wiadomości mailowych i SMS zawierających nieprawdziwe informacje o możliwości otrzymania benefitów (m.in. kart podarunkowych, nagród, kredytów zakupowych) rzekomo oferowanych przez sieć Kaufland, informujemy że nasza firma nie prowadzi tego typu działań, ani tym bardziej nie współpracuje z jakimkolwiek podmiotem w tym zakresie.