Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Uprawy kontraktowe, czyli współpraca z gruntu udana!

W Kauflandzie wiemy, że współpraca zawsze daje najlepsze owoce… i warzywa, dlatego stworzyliśmy projekt Upraw Kontraktowych, który zapewnia lokalnym producentom i dystrybutorom całościowy zakup, zgodny z założonym planem ilościowym na dany sezon uprawowy, a naszym klientom dostęp do świeżych, pysznych owoców i warzyw, jak to u nas, zawsze w wysokiej jakości!


Kontrola

Wysoka jakość owoców i warzyw – zawsze pod kontrolą!

Projekt upraw kontraktowych umożliwia nam pełną kontrolę nad owocami i warzywami, które trafiają do naszych sklepów i na Wasze stoły: w pełni kontrolujemy każdy etap produkcji, począwszy od selekcji nasion i sadzenia, do kontroli wzrostu, dojrzewania i zbioru.

Dzięki temu, nasi klienci zyskują pewność, że wybierają wysoką, sprawdzoną jakość, a my możemy zadbać o różnorodność, biologiczną równowagę i zachowanie zasobów naturalnych, i dodatkowo wspieramy rozwój lokalnych producentów i dostawców, oferując im gwarancję zakupu towaru.

Właśnie dlatego, kupując owoce i warzywa w Kauflandzie, wspierasz lokalną produkcję.


Uprawy kontraktowe w liczbach

W Kauflandzie zawsze liczy się wysoka jakość, dlatego współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami i dostawcami, na których możesz liczyć.


Nasze cele

My współpracujemy, Ty zyskujesz!

Produkcje planujemy z wyprzedzeniem, abyśmy mogli zagwarantować:

  • jakość – wybieramy najlepsze nasiona, ponieważ zależy nam na najlepszych zbiorach, po prostu.
  • świeżość i wybór– planujemy produkcję z wyprzedzeniem, a Ty masz pewność, że codziennie znajdziesz u nas świeże, polskie produkty.
  • bezpieczeństwo – współpracujemy z dostawcami, którzy mają certyfikat bezpieczeństwa żywności Global GAP, czyli spełniają najwyższe standardy jakości żywności.

Nasi kontrahenci

„Dzięki kontraktom zawieranym z Kauflandem możemy skoncentrować swoją uwagę na produkcji i pielęgnacji roślin. Korzystamy na tym my… i konsumenci, którzy otrzymują warzywa jeszcze lepszej jakości”

Tomasz Piasecki Prezes Grupy Producentów Warzyw „KUJAWSKIE WARZYWA”

Grupa Producentów Warzyw „KUJAWSKIE WARZYWA” została założona przez sześciu rolników z okolic Włocławka, którzy od pokoleń zajmowali się tradycyjną uprawą kapusty, marchwi, selerów, porów i brokułów. Współpraca z Kauflandem umożliwiła Grupie Producentów Warzyw „KUJAWSKIE WARZYWA” między innymi rozwiązanie problemów związanych z corocznie powracającą suszą. 


„Wierzymy, że współpraca z Kauflandem przyczynia się to do kształtowania lepszej przyszłości dla klientów, środowiska naturalnego oraz polskiego agrobiznesu, między innymi dzięki możliwości długofalowego planowania upraw”

Damian Rymuza Dyrektor Operacyjny FHU ROBERT SP. Z O.O. SP.J.

Ziemia siedlecka ma długotrwałą tradycję uprawy grzybów, a samo pieczarkarstwo jest bardzo znaczącą gałęzią rolnictwa i samej gospodarki całego regionu. Założona w 2000 roku firma ROBERT SP. Z O.O. SP.J. w swoim asortymencie ma nie tylko pieczarki, ale również boczniaki ostrygowate, boczniaki cytrynowe, kurki leśne, różnej maści grzyby egzotyczne, takie jak Shiitake czy Shimeji. Współpraca z Kauflandem w ramach upraw kontraktowych okazała się dla firmy szansą na wzrost i wyjście naprzeciw oczekiwaniom konsumentów.