Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
To nie Twój sklep?
Zmień
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

20 LAT IDĘ TAM, GDZIE WSZYSTKO MAM

Świętuj z nami dwudzieste urodziny Kauflandu w Polsce i kupuj tam, gdzie wszystko masz – zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz – na co dzień i od święta! U nas jesteś… u siebie i możesz sobie pozwolić na więcej, a my cieszymy się, że wybierasz Kaufland – miejsce otwarte na Twoje wybory i potrzeby. Sprawdź, jakie urodzinowe niespodzianki przygotowaliśmy dla Ciebie i skorzystaj z okazji – dwudzieste urodziny ma się tylko raz!


Bo gdzie, jak nie tu

MOGĘ ŚWIĘTOWAĆ WIELKI WYBÓR KAŻDEGO DNIA!

Owoce i warzywa codziennie naturalnie świeże – te dobrze znane i lubiane – od polskich dostawców i te, które warto poznać i polubić – egzotyczne z całego świata. Mięsa, wędliny i sery – z naszej lady – porcjowane specjalnie dla Ciebie przez naszych pracowników, służących zawsze dobrą radą. Pieczywo świeżo wypieczone – na śniadanie i kolację. Artykuły drogeryjne – dzięki którym zadbasz o siebie i porządek. Sprzęty do domu, ogrodu i warsztatu – w stałej ofercie, przez cały rok. Zabawki, ubrania i buty – dla małych i… dużych. I wiele, wiele więcej!


Bo gdzie, jak nie tu, 

KUPUJĘ WSZYSTKO, CO NIEZBĘDNE W CODZIENNYM ŻYCIUBo gdzie, jak nie tu, podczas zakupów

OSZCZĘDZAM CZAS I PIENIĄDZE

Szanujemy Twój czas! Dlatego jeśli spędzisz w kolejce więcej niż 5 minu, a nie wszystkie kasy będą otwarte, otrzymasz od nas w prezencie bon na zakupy o wartości 5 złotych.


Bo gdzie, jak nie tu

ODKRYJESZ RADOŚĆ Z ZABAWY I WYGRYWANIA!

Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych – na Facebooku, Instagramie i TikToku. Zostań członkiem naszej wielkiej społeczności i weź udział w urodzinowych konkursach, w których możesz… tyle wygrać!