Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
To nie Twój sklep?
Zmień
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Detergenty

Mop i środki czyszczące

Udostępniamy Państwu informacje dotyczące składników produktów K-Classic zawierających tensydy, a także dostępnych w sprzedaży produktów markowych z grup środków piorących i czyszczących, jak i służących do pielęgnacji samochodu.

Numery GTIN produktów K-Classic i dostępnych w sprzedaży produktów markowych pozwalają uzyskać tutaj informacje o wszystkich składnikach. Numer GTIN znajduje się na każdym opakowaniu pod kodem kreskowym.

Ogólne zasady postępowania:

W przypadku wystąpienia u Państwa lub u innej osoby reakcji alergicznej podczas stosowania któregoś z produktów K-Classic lub produktów markowych dostępnych w sprzedaży należy koniecznie zgłosić się do lekarza! Dotyczy to również przypadkowego połknięcia lub dostania się produktu do oka lub nosa.

Tylko przeszkolony personel medyczny może podjąć odpowiednie działania! Aby jak najszybciej przekazać lekarzowi informację o produkcie, należy mieć przygotowany produkt wraz z opakowaniem.

Pod numerem bezpłatnej infolinii 800 300 062 będą Państwo mogli uzyskać w najbliższej przyszłości karty informacyjne produktów K-Classic, dostępnych w sprzedaży w naszych sklepach.

Pokaż składniki!

Prosimy podać numer GTIN produktu marki K-Classic i wcisnąć przycisk "Wyszukaj".

Numer GTIN produktu, zwany również numerem EAN, znajduje się poniżej kodu kreskowego.

Informacje o składnikach:

Produkt:
GTIN:
Składniki:

Szczegółowe informacje dotyczące składników

Podali Państwo numer GTIN produktu K-Classic, ale nie mogą sobie poradzić z poszczególnymi składnikami? Może to wynikać z faktu, że większość składników ma nazwy zgodne z międzynarodowym nazewnictwem składników kosmetycznych (INCI). Są one zatem najczęściej podane jako skrócone nazwy chemiczne w języku angielskim. Następujące punkty mogą pomóc w lepszym zrozumieniu specyfiki składników:

Kolejność podawania składników
W wykazie składników zawsze najpierw wymienia się składnik występujący w wyższym stężeniu. Składniki wymienione jako ostatnie występują więc tylko w bardzo niskim stężeniu.

Składniki roślinne
Wszystkie składniki roślinne nazwane zgodnie z międzynarodowym nazewnictwem składników kosmetycznych rozpoczynają się łacińską nazwą danej rośliny. Toteż na przykład „Hypericum Perforatum Oil“ oznacza olej z dziurawca.

Numery CI
Wszystkie składniki zawierające kombinację „CI“ i liczby (na przykład CI 42090) oznaczają dodany barwnik. „CI“ przed liczbą oznacza tu angielskie wyrażenie „Color Index“.

Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć, jaką funkcję pełni dany składnik, można w każdej chwili nieodpłatnie skorzystać z anglojęzycznego portalu Komisji Europejskiej:

Bitrex®

Bezpieczeństwo dzieci w gospodarstwie domowym

baby schaut in schublade

Dzieci są z natury bardzo ciekawe i pełne zapału. Badają najbliższe otoczenie.  Interesuje je szczególnie wszystko to, co kolorowe i nieznane. Jeżeli więc planujesz kolejne wielkie sprzątanie, pamiętaj o tym, że różnobarwne środki czystości również mogą przyciągnąć uwagę najmłodszych.

Bitrex®   w składzie produktów  K-Classic

Chcemy przyczynić się do tego, aby świat dzieci był bezpieczny, dlatego płynne artykuły K-Classic z segmentu środków czyszczących, piorących, zmiękczaczy i produktów do pielęgnacji samochodów zawierają gorzką substancję o nazwie Bitrex®. Bardzo nieprzyjemny smak tej substancji sprawia, że dzieci nawet, gdy wezmą do ust środek chemiczny, natychmiast go wypluwają i nie ma ryzyka, że go połkną.

Robiąc następne zakupy, zwróć uwagę na czerwone logo widniejące na opakowaniach. Zapewniamy przy tym, że Bitrex®  nie wpływa na działanie produktów, w których się znajduje. Dodatkowo zalecamy przechowywanie środków czystości w miejscu niedostępnym dla dzieci i przypominamy, że niedopuszczalne jest przelewanie ich do innych butelek lub pojemników na żywność.