Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Detergenty

Środki czyszczące

Udostępniamy Państwu informacje dotyczące składników produktów K-Classic, K-Favourites, MyProject, Newcential i Countryside zawierających środki powierzchniowo czynne, a także dostępnych w sprzedaży produktów marki Nevos.

Z pomocą wyszukiwarki detergentów po numerze GTIN  można uzyskać  informacje o składnikach produktów z kategorii środków piorących, czyszczących, odświeżaczy powietrza, jak i artykułów służących do pielęgnacji samochodu. Numer GTIN znajduje się na każdym opakowaniu pod kodem kreskowym.


Ogólne zasady postępowania:

W przypadku wystąpienia u Państwa lub u innej osoby reakcji alergicznej podczas stosowania środków czyszczących lub pielęgnacyjnych należy koniecznie zgłosić się do lekarza! Dotyczy to również przypadkowego połknięcia lub dostania się produktu do oka lub nosa.

Tylko przeszkolony personel medyczny może podjąć odpowiednie działania! Aby jak najszybciej przekazać lekarzowi informację o produkcie, należy mieć przygotowany produkt wraz z opakowaniem.

Pod numerem bezpłatnej infolinii 800 300 062 służby medyczne mogą uzyskać karty informacyjne produktów marek własnych dostępnych w sprzedaży w naszych sklepach.


Sprawdź składniki detergentu

Wprowadź numer GTIN produktu i naciśnij przycisk "Wyszukaj".

Numer GTIN produktu, zwany również numerem EAN, znajduje się poniżej kodu kreskowego.

Informacje o składnikach:

Produkt:
GTIN:
Składniki:

Szczegółowe informacje dotyczące składników

Podali Państwo numer GTIN produktu, ale nie mogą sobie poradzić z poszczególnymi składnikami? Może to wynikać z faktu, że większość składników ma nazwy zgodne z międzynarodowym nazewnictwem składników kosmetycznych (INCI). Są one zatem najczęściej podane jako skrócone nazwy chemiczne w języku angielskim. Następujące punkty mogą pomóc w lepszym zrozumieniu specyfiki składników:

Barwniki

Wszystkie składniki zawierające kombinację „CI“ i liczby (na przykład CI 42090) oznaczają dodany barwnik. „CI“ przed liczbą oznacza tu angielskie wyrażenie „Colour Index“. Termin "colorant" jest stosowany w odniesieniu do barwnika, a termin "parfum" - w odniesieniu do kompozycji zapachowych i aromatycznych.

Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć, jaką funkcję pełni dany składnik, można w każdej chwili nieodpłatnie skorzystać z anglojęzycznego portalu Komisji Europejskiej:


Bitrex®

Bezpieczeństwo dzieci w gospodarstwie domowym

niemowlę grzebie w szufladzie

Dzieci są z natury bardzo ciekawe i pełne zapału. Badają najbliższe otoczenie.  Interesuje je szczególnie wszystko to, co kolorowe i nieznane. Jeżeli więc planujesz kolejne wielkie sprzątanie, pamiętaj o tym, że różnobarwne środki czystości również mogą przyciągnąć uwagę najmłodszych.

Bitrex®  w składzie produktów marek własnych

Chcemy przyczynić się do tego, aby świat dzieci był bezpieczny, dlatego płynne artykuły naszych marek własnych oraz produktów innych marek z segmentu środków czyszczących, piorących, zmiękczających i produktów do pielęgnacji samochodów zawierają gorzką substancję o nazwie Bitrex®. 

Robiąc następne zakupy, zwróć uwagę na czerwone logo widniejące na opakowaniach. Zapewniamy przy tym, że Bitrex®  nie wpływa na działanie produktów, w których się znajduje. Dodatkowo zalecamy przechowywanie środków czystości w miejscu niedostępnym dla dzieci i przypominamy, że niedopuszczalne jest przelewanie ich do innych butelek lub pojemników na żywność.