Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Zapoznaj się z ważnymi zmianami dot. Programu PAYBACK w Kauflandzie

Wiemy, że lubisz punktować z PAYBACK w Kauflandzie, dlatego chcielibyśmy poinformować Cię o ważnych zmianach - Kaufland podjął decyzję o wycofaniu się z programu. PAYBACK dostępny będzie w sklepach sieci do 30.04.2023 r. – do tego czasu możesz zbierać i wymieniać punkty PAYBACK na zakupy w Kauflandzie.

Od 1.05.2023 r. Program PAYBACK nie będzie dostępny już w sklepach sieci Kaufland, ale twoja karta pozostaje ważna i nadal możesz zbierać i wymieniać punkty PAYBACK u  pozostałych blisko 300 Partnerów online lub offline, również używając karty PAYBACK wydanej w Kaufland.

Już niedługo w Kauflandzie pojawią się kolejne możliwości oszczędzania. Pracujemy nad nowymi korzyściami, o których poinformujemy już wkrótce! 

Masz pytania? Zajrzyj do poniższej sekcji FAQ :

 

Do kiedy będzie możliwe zbieranie punktów PAYBACK w Kaufland i co stanie się po tym czasie?

Klienci sklepów Kaufland mają możliwość zbierania i wykorzystywania punktów PAYBACK do 30.04.2023 r. Po tym czasie zebrane punkty będą mogli zrealizować u pozostałych partnerów PAYBACK. Pełna lista sklepów znajduje się tutaj. Natomiast w Kaufland już niebawem pojawią się nowe możliwości oszczędzania, o których poinformujemy wkrótce. 

Czy moje punkty stracą ważność 30.04.2023 r.?

Zebrane punkty PAYBACK nie stracą ważności po 30.04.2023 roku. Po tym terminie nie będzie możliwości wykorzystania ich w sklepach sieci Kaufland. 

Czy po 30.04.2023 r. nie będę mógł zbierać już punktów PAYBACK?

Zbieranie punktów w dalszym ciągu będzie możliwe u pozostałych partnerów PAYBACK, również używając karty PAYBACK wydanej w Kaufland. Po 30.04.2023 r. nie będzie takiej możliwości w sklepach sieci Kaufland.

Czy moje niewykorzystane punkty znikną w dniu 30.04.2023 r.?

Nie, wszystkie punkty zebrane do tego czasu zostaną zachowane na kontach użytkowników i będzie je można wymieniać u partnerów programu PAYBACK.

Czy zakończenie współpracy Kaufland z PAYBACK oznacza zmiany w funkcjonowaniu programu?

Program w dalszym ciągu działać będzie na takich samych zasadach, oferując uczestnikom możliwość zbierania punktów u pozostałych blisko 300 Partnerów online lub offline również używając karty PAYBACK wydanej w Kaufland.  

Czy jeśli dołączę do programu PAYBACK przed 30.04.2023 r., to mogę jeszcze zbierać i realizować punkty w Kaufland?

Niezależnie od momentu dołączenia do programu, do 30.04.2023 r. klienci Kaufland mogą zbierać i realizować punkty PAYBACK w sklepach sieci. Po tym czasie będzie to możliwe u pozostałych partnerów programu PAYBACK również używając karty PAYBACK wydanej w Kaufland. 

Z jakiego powodu Kaufland rezygnuje z PAYBACK?

Decyzja o rezygnacji z PAYBACK jest podyktowana zmianą strategii marki w obrębie programów lojalnościowych. Atutem sieci Kaufland jest szeroki wybór artykułów wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie. Pracujemy nad nowymi korzyściami, które powinny ucieszyć naszych klientów. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Czy nowe korzyści zapowiadane przez Kaufland pojawią się przed 30.04.2023 r.?

Tak, nasi klienci mogą spodziewać się wprowadzenia nowych rozwiązań w najbliższym czasie.