Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

Dzień Zwierząt w Kauflandzie!

W Kauflandzie wszystkie czworonogi mają głos i… dają głos.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Zwierząt, w sobotę 30 września 2023 roku, od 10:00 do 16:00 w dwóch marketach organizujemy wyjątkowe wydarzenie, pełne radosnych miauknięć, szczęknięć i nie tylko!


Spotkamy się 30 września:

Dzień Zwierząt w Kauflandzie – warto tu być i warto…

...sprawdzić listę atrakcji!

Dla zwierzaka każdego coś pysznego, czyli…

…degustacja produktów naszej marki własnej K-Classic dla psów i kotów. Przysmaki wydawane będą tak, jak Wam wygodniej – do spróbowania na miejscu lub na wynos w wygodnych torebkach. 

Uśmiech proszę – zdjęcie z właścicielem!

Fotobudka to obowiązkowy punkt Dnia Zwierząt w Kauflandzie i możliwość zyskania wyjątkowej pamiątki, a jeśli o pamiątkach mowa, to każdy właściciel czworonoga będzie mógł wygrawerować zawieszkę z imieniem, numerem telefonu i adresem – w zamian za drobny datek na rzecz schroniska dla zwierząt.

Dobra zabawa – to psia i kocia sprawa…

…szczególnie w Dniu Zwierząt w Kauflandzie! Wyznaczona będzie strefa dobrej zabawy, czyli plac zabaw, na którym Twój pupil będzie mógł się wyszaleć do woli. W strefie dobrej zabawy odbędą się również pokazy „DogHero” – psów, które na co dzień pomagają ludziom.

Zasłużony odpoczynek w strefie SPA dla czworonogów!

Profesjonalny groomer zapewni odrobinę relaksu domowym pupilom i zaprezentuje, jak prawidłowo dbać o psy i koty – również w domowym zaciszu.

Weterynarze, behawioryści i trenerzy… dają radę!

Wszyscy goście Dnia Zwierząt w Kauflandzie będą mogli skorzystać z darmowych porad specjalistów – weterynarzy, behawiorystów i trenerów. Ty też zasięgnij (psiego i kociego) języka.

Z dobrego serca – stoisko schroniska dla zwierząt!

Wszyscy, którzy będą chcieli zadbać… nie tylko o swojego pupila, będą mogli wesprzeć lokalne schronisko dla bezdomnych zwierząt – na stoisku organizowana będzie zbiórka datków i karm dla zwierząt. Zachęcamy do dorzucenia swoich „trzech groszy”.


Kotki i pieski rządzą… w Internecie!

Dlatego, z okazji Dnia Zwierząt w Kauflandzie, warto śledzić nasze media społecznościowe – Facebook, Instagram i TikTok – Twój pupil i Ty będziecie „content”!

Przygotowaliśmy dla Was zaskakujące atrakcje i… atrakcyjne konkursy – więcej szczegółów wkrótce.

PS Zdjęć słodkich kotków i piesków nie zabraknie!