Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
To nie Twój sklep?
Zmień
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

K-Classic - produkty bez laktozy

Niezależnie od tego, czy jest to mleko, jogurt, albo śmietana – nasza oferta artykułów bez laktozy K-Classic pomoże Ci w problemach z nietolerancją laktozy, bez konieczności rezygnacji ze swoich ulubionych produktów.

Oczywiście cały asortyment marki K-Classic, również ten bez laktozy, odznacza się wysoką, sprawdzoną jakością dostępną w najniższych cenach. Posłuchajcie swojego brzucha i wypróbujcie produkty K-Classic bez laktozy!

Marka

Ciesz się produktami bez laktozy z Kauflandem!

Przyjemny smak i różnorodność na talerzu nie muszą być
Ci obce, jeśli nie tolerujesz laktozy. Rozwiązaniem są nasze produkty K-Classic, które nie zawierają laktozy.

Czy to mleko do płatków śniadaniowych, czy śmietana do zupy, a może jogurt jako przekąska – osobom dotkniętym nietolerancją laktozy oferujemy różnorodny i pyszny wybór!

Słucham brzucha, a nie ucha!

Nasze artykuły marki K-Classic bez laktozy są idealnym rozwiązaniem dla osób nietolerujących laktozy, które nie chcą rezygnować z produktów mlecznych i powstałych na bazie mleka.

Za pomocą jednego z enzymów, laktoza z mleka w naszych produktach zostaje przetworzona. 

To właśnie sprawia, że artykuły bezlaktozowe K-Classic są odpowiednie dla osób dotkniętych tym schorzeniem.  

Asortyment

Ogromny wybór, przyjemność bez laktozy!

Nieustannie pracujemy nad tym, aby rozszerzać asortyment produktów bez laktozy. Przywiązujemy wielką wagę do najwyższej jakości sprzedawanych przez nas produktów – niezależne instytuty regularnie kontrolują proces ich produkcji, jak i już wytworzony artykuł. 

 

Staramy się również oferować Wam nasz asortyment po najniższych cenach, dzięki temu możecie cieszyć się różnymi smakami i aromatami, nie nadwyrężając zbytnio domowego budżetu. K-Classic – to się naprawdę opłaca!

FAQ

Wszystko jasne?

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych produktów K-Classic bez laktozy lub masz jakieś pytania? W zakładce „Dla Klienta” zebraliśmy najczęściej zadawane pytania oraz nasze odpowiedzi na nie.