Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

GBS - DOBRZE JEST!

Pracujesz na najwyższych obrotach i chcesz mieć moc zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz?

Mamy coś dla Ciebie – produkty premium marki GBS z kofeiną, dostępne stacjonarnie tylko w Kauflandzie.


#kawczan_mocy

Więcej mocy w każdym łyku – kawa ANGEL’S TOUCH®!

ANGEL’S TOUCH® – nazywana również Kawczanem_Mocy – to prawdopodobnie najmocniejsza kawa we wszechświecie! Już 5 g kawy ANGEL’S TOUCH® zawiera aż 246 mg kofeiny, czyli mniej więcej tyle, ile trzy puszki napoju energetyzującego lub pięć filiżanek tradycyjnej kawy – spróbuj i przekonaj się, że warto zwiększyć moc. Pożegnaj zmęczenie i wejdź na wyższe obroty – gdy chcesz się obudzić i pobudzić… kawa ANGEL’S TOUCH® to kawa dla Ciebie. 


Kawa mielona

Esencja mocy o intensywnym aromacie! Sięgnij po kawę mieloną ANGEL’S TOUCH®, naładuj pasek energii na cały dzień i… wypełnij swoją kuchnię wyjątkowym zapachem mielonych ziaren 100% Arabica. Kawa mielona ANGEL’S TOUCH® postawi Cię na nogi nawet po najcięższej nocy – 5 g zawiera 264 mg kofeiny!

Kawa rozpuszczalna

Szybka i wściekle mocna kawa rozpuszczalna ANGEL’S TOUCH® to najszybszy sposób na to, by… było git – nawet po nieprzespanej nocy! Finezyjnie łączy aksamitną konsystencję z Twoimi ulubionymi, słodkimi smakami – zerwij z nudą, zerwij z cierpką, czarną kawą. I pamiętaj o jej mocy, 5 g kawy rozpuszczalnej ANGEL’S TOUCH to 264 mg kofeiny!

Baton z kofeiną

Chrupiący orzechowo-karmelowy środek oblany pyszną mleczną czekoladą… z dodatkiem 20 mg kofeiny – w sam raz na „doładowanie mocy” w ciągu dnia. Dwa batony GBS PYSZNY FEST!® zawierają tyle kofeiny, ile filiżanka średnio palonej kawy mielonej – więc już wiesz, co z nimi zrobić!