Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
To nie Twój sklep?
Zmień
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

K-free - produkty bez glutenu

Nowa marka produktów bezglutenowych

Czy chcesz zrezygnować z glutenu  bądź ze względów zdrowotnych musisz to zrobić? Jeżeli tak, to produkty naszej nowej marki własnej K-free ułatwią Ci robienie zakupów.  Produkty K-free nie zawierają glutenu, a mimo to są pełne smaku. Już teraz znajdziesz u nas bezglutenowe produkty  w atrakcyjnych cenach.  


Korzyści

K-free to produkty niezawierające glutenu, laktozy oraz pszenicy.

Bez glutenu

Bez glutenu

Dla cierpiących na celiakię, alergię pokarmową oraz wszystkich tych, którzy po prostu chcą ograniczyć gluten w swojej diecie mamy pokaźną ofertę produktów bezglutenowych.
Szukaj artykułów z tym znaczkiem na półkach naszych sklepów.

Bez laktozy

Bez laktozy

Dla wszystkich z nietolerancją laktozy, nielubiących mleka oraz tych, którzy zwyczajnie czasem mają ochotę poeksperymentować ze smakami – dajemy duży wybór produktów niezawierających laktozy.
Szukaj artykułów z tym znaczkiem na półkach naszych sklepów.

Bez pszenicy

Bez pszenicy

Dla osób chcących lub zmuszonych z powodów zdrowotnych wyeliminować lub ograniczyć pszenicę w swojej diecie mamy w asortymencie produkty, które nie zawierają tego zboża w swoim składzie.
Szukaj artykułów z tym znaczkiem na półkach naszych sklepów.


Przepisy

Bezglutenowe przepisy

Przepisy

Więcej bezglutenowych przepisów


FAQ

Wszystko jasne?

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych produktów K-free lub masz jakieś pytania? W zakładce „Dla Klienta” zebraliśmy najczęściej zadawane pytania oraz nasze odpowiedzi na nie.Komunikat dot. rozsyłania fałszywych wiadomości

Szanowni Państwo,

w związku z bezprawnym rozsyłaniem wiadomości mailowych i SMS zawierających nieprawdziwe informacje o możliwości otrzymania benefitów (m.in. kart podarunkowych, nagród, kredytów zakupowych) rzekomo oferowanych przez sieć Kaufland, informujemy że...