Trwa wczytywanie danych

Trwa przesyłanie danych.
To nie Twój sklep?
Zmień
Twój sklep Kaufland

Dotychczas wybrane sklepy

EXQUISIT

EXQUISIT to marka produktów zainspirowana maksymą francuskiego pisarza Francois de La Rochefoucauld: Jedzenie jest potrzebą, a smakowanie - sztuką! Ty także smakuj EXQUISIT wszystkimi zmysłami!

Odmień swe życie i pozwól sobie od czasu do czasu na coś wyszukanego

Wnieś odrobinę luksusu w zwykły dzień i wyczaruj z wyśmienitych składników wyrafinowaną potrawę! Wypróbuj naszych wykwintnych produktów marki EXQUISIT!

 

 

Twój sklep Kaufland:
,

Oferta ważna od 15.11.2018 do 21.11.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Marka EXQUISIT

Dostępne tylko w Kauflandzie 

W jaki sposób możemy codziennie doświadczać niezwykłych chwil i cieszyć się zniewalającym smakiem potraw? To pytanie postawili sobie nasi eksperci odpowiedzialni za stworzenie marki własnej EXQUISIT.

W wyniku ich pracy powstały produkty, które wprowadzą do naszego codziennego życia nieco luksusu i prawdziwe chwile przyjemności.

Ekskluzywne chwile

Aby spełnić wysokie wymagania co do jakości i smaku, nasi eksperci próbowali wielu specjałów z całej Europy (np. z Francji, Szwajcarii, Belgii i Austrii). Były one intensywnie testowane i udoskonalane. Rezultatem tych działań są produkty, które łączy coś specjalnego: zostały wyprodukowane z wielką dbałością o szczegóły i radością z kreowania wyrafinowanych smaków.

Odkryj markę EXQUISIT

Wszystkimi zmysłami chłoń wyśmienite przystawki, wyborne wędliny i sery, najwyższej jakości specjały mięsne, wykwintne desery i słodycze, wyjątkowe przekąski... Stworzone z uczuciem i najwyższą starannością - i po atrakcyjnych cenach.