Himalaya na Kaufland.pl

Kategorie Himalaya
Najpopularniejsze kategorie Himalaya
Wełna
Cukierki
Pasty do zębów
Krzewy i drzewa
Pozostałe materiały do rękodzieła
Nici
Himalaya na Kaufland.pl
Zdjęcie produktu dla Włóczka Himalaya Everyday 70058 / musztarda
Włóczka Himalaya Everyday 70058 / musztarda
Bestsellerw kategorii Wełna
24,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
249,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Himalaya Herbals Liv.52 - rolinne wsparcie dla wtroby
Himalaya Herbals Liv.52 - rolinne wsparcie dla wtroby
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
41,78 zł
Sprzedawca: MadiHealth
Zdjęcie produktu dla Himalaya Deluxe Bamboo 124-31 Przędza dziewiarska
Himalaya Deluxe Bamboo 124-31 Przędza dziewiarska
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
34,89 zł
-11%
30,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
0,12 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Himalaya Dolphin Animal Colors 83110 Przędza dziewiarska
Himalaya Dolphin Animal Colors 83110 Przędza dziewiarska
35,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
0,40 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Himalaya Dolphin Baby Colors 80425 Przędza dziewiarska
Himalaya Dolphin Baby Colors 80425 Przędza dziewiarska
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
0,24 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Lampa solna Body Source (5-7 kg) z przełącznikiem ściemniania
Lampa solna Body Source (5-7 kg) z przełącznikiem ściemniania
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
390,10 zł
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Włóczka Himalaya Koala 75728 / granat
Włóczka Himalaya Koala 75728 / granat
15,90 zł
Sprzedawca: Assarion
159,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Włóczka Himalaya Koala 75726 / ognista czerwień
Włóczka Himalaya Koala 75726 / ognista czerwień
15,90 zł
Sprzedawca: Assarion
159,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lampa solna z kamienia, 19 cm, kryształ soli, 2–3 kg, pomarańczowa
Lampa solna z kamienia, 19 cm, kryształ soli, 2–3 kg, pomarańczowa
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
343,32 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Andriez
Zdjęcie produktu dla Himalaya Everyday Bebe 70129 Przędza dziewiarska
Himalaya Everyday Bebe 70129 Przędza dziewiarska
30,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
0,09 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Pasta Do Zębów Himalaya Total Care Dla Kompleksowej Higieny Jamy Ustnej 100 Ml
Pasta Do Zębów Himalaya Total Care Dla Kompleksowej Higieny Jamy Ustnej 100 Ml
13,99 zł
Sprzedawca: OCEANIC
139,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Włóczka Himalaya Dolphin Baby 375 / wanilia
Włóczka Himalaya Dolphin Baby 375 / wanilia
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
15,90 zł
Sprzedawca: Assarion
0,13 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Himalaya Everyday Bebe 70142 Przędza dziewiarska
Himalaya Everyday Bebe 70142 Przędza dziewiarska
27,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
0,08 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Himalaya Enjoy 234-06 Przędza dziewiarska
Himalaya Enjoy 234-06 Przędza dziewiarska
28,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
0,10 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Himalaya Rozświetlający Micelarny Żel do mycia twarzy z organiczną różą, 150 ml
Himalaya Rozświetlający Micelarny Żel do mycia twarzy z organiczną różą, 150 ml
18,99 zł
Sprzedawca: OCEANIC
111,71 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Himalaya Dolphin Baby 80330 Przędza dziewiarska
Himalaya Dolphin Baby 80330 Przędza dziewiarska
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
0,24 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Himalaya VELVET (100g/120m) 90009 rosa
Himalaya VELVET (100g/120m) 90009 rosa
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
25,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
0,22 zł/1m
A ball of white yarn with a label.
Himalaya VELVET (100g/120m) 90001 weiß
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 41
25,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
0,22 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Himalaya VELVET (100g/120m) 90005 flieder
Himalaya VELVET (100g/120m) 90005 flieder
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
12,90 zł
Sprzedawca: Assarion
129,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Himalaya Dolphin Baby 80311 Przędza dziewiarska
Himalaya Dolphin Baby 80311 Przędza dziewiarska
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 125
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
0,24 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Himalaya VELVET (100g/120m) 90049 altrosa
Himalaya VELVET (100g/120m) 90049 altrosa
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
21,80 zł
Sprzedawca: VISO
218,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Himalaya Deluxe Bamboo 124-33 Przędza dziewiarska
Himalaya Deluxe Bamboo 124-33 Przędza dziewiarska
29,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
0,12 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Himalaya Deluxe Bamboo 124-08 Przędza dziewiarska
Himalaya Deluxe Bamboo 124-08 Przędza dziewiarska
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
15,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
0,06 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Himalaya Dolphin Baby 80331 Przędza dziewiarska
Himalaya Dolphin Baby 80331 Przędza dziewiarska
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
0,24 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Himalaya Complete Care pasta do zębów mint (75 ml) BI9610
Himalaya Complete Care pasta do zębów mint (75 ml) BI9610
82,00 zł
-74%
20,99 zł
Sprzedawca: OCEANIC
279,87 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Włóczka Dolphin Baby 80328
Włóczka Dolphin Baby 80328
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
289,90 zł/1kg
A ball of green yarn with a label.
Włóczka Dolphin Baby 80361
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 104
24,45 zł
Sprzedawca: VISO
244,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Himalaya Dolphin Fine 80518 Light Brown Przędza dziewiarska
Himalaya Dolphin Fine 80518 Light Brown Przędza dziewiarska
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
29,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
0,17 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Włóczka Himalaya Koala 75729 / butelkowa zieleń
Włóczka Himalaya Koala 75729 / butelkowa zieleń
15,90 zł
Sprzedawca: Assarion
159,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Włóczka Himalaya Everyday 70037 / czerwień
Włóczka Himalaya Everyday 70037 / czerwień
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
249,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Włóczka Himalaya Everyday Big  70828 / malina
Włóczka Himalaya Everyday Big 70828 / malina
24,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
312,38 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Himalaya VELVET (100g/120m) 90066 bärbraun
Himalaya VELVET (100g/120m) 90066 bärbraun
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
25,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
259,90 zł/1kg
A close-up view of yarn.
Himalaya Super Soft Yarn 80814 Przędza dziewiarska
32,40 zł
Sprzedawca: VISO
0,10 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Himalaya Everyday Bebe 70153 Przędza dziewiarska
Himalaya Everyday Bebe 70153 Przędza dziewiarska
25,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
0,08 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Himalaya Dolphin Baby 80348 Przędza dziewiarska
Himalaya Dolphin Baby 80348 Przędza dziewiarska
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
15,90 zł
Sprzedawca: Assarion
0,13 zł/1m
A ball of yarn with a label.
Włóczka Dolphin Baby Colors ( 80418 )
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
0,24 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Himalaya Ultra Cashmere Yarn 824 Black - miękka, luksusowa i idealna do delikatnych projektów dziewiarskich
Himalaya Ultra Cashmere Yarn 824 Black - miękka, luksusowa i idealna do delikatnych projektów dziewiarskich
22,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
0,13 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Himalaya rumalaya gel 50 g BI8578
Himalaya rumalaya gel 50 g BI8578
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
19,99 zł
Sprzedawca: OCEANIC
Zdjęcie produktu dla Himalaya Dolphin Baby 80323 Przędza dziewiarska
Himalaya Dolphin Baby 80323 Przędza dziewiarska
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
0,24 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Himalaya Rozświetlająca micelarna pianka do twarzy z różą organiczną, 150 ml
Himalaya Rozświetlająca micelarna pianka do twarzy z różą organiczną, 150 ml
42,00 zł
-53%
19,49 zł
Sprzedawca: OCEANIC
12,99 zł/100ml