5,0



Na podstawie 4 opinii
Himalaya, Uniwersalny Krem kojąco-osłaniający, 20g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
10,99 zł
366,33 zł / 1kg
+ wysyłka od 10,49 zł
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Kremy nawilżające i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2






4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6















5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1


Więcej informacji o reklamie
Sorion Creme 50 g1 224,26 zł/1kg
83,25 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Kedma Collagen Neck & Décolleté Cream 50g2 591,00 zł/1kg
129,55 zł
Sprzedawca: JERICHO

Więcej informacji o reklamie
VEA Lipogel 200, żel 200 ml21 229,00 zł/100ml
212,29 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
CeraVe Krem nawilżający z pompką 454 g179,46 zł/1kg
89,73 zł
Sprzedawca: apohealth

Krem intensywnie nawilżający Cerave 340 g
248,71 zł/1kg
84,56 zł
Sprzedawca: apohealth

Krem nagietkowy 300 g
8,42 zł/100ml
25,25 zł
Sprzedawca: ADONIS

Isdin Velastisa Vulvar krem nawilżający 30g
3 474,33 zł/1kg
104,23 zł
Sprzedawca: somnia24

SVR Cicavit + Creme HPPI 100ml
95,49 zł/100ml
95,49 zł
Sprzedawca: somnia24

Dr. Melaxin - Krem pod oczy z retinolem - 10g
14 289,00 zł/1kg
142,89 zł
Sprzedawca: somnia24

Locobase Repair Creme 100 g
958,54 zł/1kg
117,90 zł
Sprzedawca: apohealth

Gehwol Lipidro Krem 75 ml
41,16 zł
Sprzedawca: Dermes

Krem nawilżający 100 g
593,07 zł/1kg
88,96 zł
Sprzedawca: somnia24

Krem do rąk KEDMA
249,10 zł/1kg
24,91 zł
Sprzedawca: JERICHO

Sebamed Krem na odparzenia, 100 ml
80,08 zł/100ml
40,04 zł
Sprzedawca: VISO

Sandorini - Krem nawilżający 50ml
98,38 zł/100ml
49,19 zł
Sprzedawca: taleoo

Dexeryl krem pielęgnacyjny 500 g
144,26 zł/1kg
72,13 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Cavilon 3M krem do długotrwałej ochrony skóry 3391g 28 g
2 405,00 zł/1kg
67,34 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Wazelina biała Krem 20 g
133,00 zł/1kg
3,99 zł
Sprzedawca: 2soczewki_pl

Clochee Serum silnie nawilżające, 30ml
675,43 zł/100ml
202,63 zł
Sprzedawca: Tersorte

Locobase Krem na egzemę 60 g
1 514,50 zł/1kg
90,87 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis:
Środek pomocniczy stosowany w leczeniu zranień, skaleczeń, drobnych oparzeń, ran, różnego rodzaju wysypek, grzybiczych infekcji skórnych. Krem zawierający wyciąg z aloesu ma silne właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Zawiera także tlenek cynku, który przyspiesza gojenie się ran. Indyjska marzanna i niepokalanek pięciolistny mają właściwości antyseptyczne, wspomagają leczenie skaleczeń.
Wskazania:
Olejek z niepokalanka pospolitego przynosi ulgę w bólu, cynk wspomaga gojenie podrażnień, podczas gdy aloes i olej z migdałów działa na skórę kojąco.
Sposób użycia:
Krem nakładać miejscowo 2-3 razy dziennie.
- Waga
- 30 g
- Zawartość
- 20 ml
- Składniki
- Shea Butter, Olej ze słodkich migdałów, Wosk pszczeli, Kurkuma, Miodla Indyjska, Olejek z liści neemu, Olejek z kory drzewa Camphora, Olejek z kory Sal Tree, Olejek z owoców jimikandu, Olej z korzenia Curcuma, Olejek z kory drzewa Camphora, Olejek z korzenia Cyperus, Olejek z kwiatów Butea, Olejek z liści kumkum, Olej ze słodkich migdałów, Olejek z liści Tytthus, Olejek z kory Himalaya, Olejek z owoców Pongamia, Olejek z nasion Erogosterol, Olejek z nasion Mimosa
- Producent
- EAN
- 6291107222455
- Waga
- 30 g
- Zawartość
- 20 ml
- Składniki
- Shea Butter, Olej ze słodkich migdałów, Wosk pszczeli, Kurkuma, Miodla Indyjska, Olejek z liści neemu, Olejek z kory drzewa Camphora, Olejek z kory Sal Tree, Olejek z owoców jimikandu, Olej z korzenia Curcuma, Olejek z kory drzewa Camphora, Olejek z korzenia Cyperus, Olejek z kwiatów Butea, Olejek z liści kumkum, Olej ze słodkich migdałów, Olejek z liści Tytthus, Olejek z kory Himalaya, Olejek z owoców Pongamia, Olejek z nasion Erogosterol, Olejek z nasion Mimosa
- Producent
- EAN
- 6291107222455
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Himalaya Krem odżywczy do twarzy i ciała całodzienne nawilżenie, 50 ml
159,80 zł/1l
12,73 zł
-37%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,99 zł
Sprzedawca: OCEANIC

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
432,60 zł/100ml
64,89 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
345,96 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Avene Cicalfate, Regenerujący krem do rąk, 100 ml
55,98 zł
Sprzedawca: VISO

zestaw naczyń alpina 8 osób 40-częściowe naczynia kamionkowe - zestaw talerzy z talerzem obiadowym, miskami i kubkiem do kawy - naczynia kempingowe - można myć w kuchence mikrofalowej i zmywarce - biały
491,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

wielofunkcyjna sofa rozkładana 6 w 1 150 cm, rozkładane podwójne łóżko ze zdejmowanym oparciem, schowkami i 2 poduszkami, nowoczesny lniany futon
1 399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Oral-B Vitality Pro, Dorosły, Obrotowa szczoteczka do zębów, Codzienna pielęgnacja, Delikatny, Czarny, 2 min, Bateria
249,40 zł/1kg
112,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Himalaya rumalaya gel 50 g BI8578
19,99 zł
Sprzedawca: OCEANIC

La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml
1 161,67 zł/100ml
834,56 zł
-137,56 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
697,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TERCES

Lattafa Khamrah Dukhan, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
1 377,50 zł/1l
137,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Elektroda do twarzy Darsonval GESS o wysokiej częstotliwości do usuwania trądziku
301,87 zł/1kg
241,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GESS

SCHNECKEN GEL, 125 ml ŻEL
128,31 zł/1kg
34,26 zł
Sprzedawca: apohealth

Zestaw piekarników GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, z pojedynczą prowadnicą teleskopową, czarny
3 021,88 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: _Haushaltsparadies_

FLEXISPOT Elektryczne fotele relaksacyjne z funkcją leżenia, regulowany fotel do oglądania telewizji, zakres regulacji oparcia i podnóżka: 105°–155° (jasnoszary)
799,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ErgonomicHome

Blackview Wave8C 6,56" bez umowy Smartfon 6GB+64GB, telefon komórkowy Dual SIM 4G, bateria 4700mAh, Fingerprint/Face ID/GPS/5G WiFi, żelazny
445,72 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: BVODEShop

Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
389,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Dr. Althea 147 Barrier Cream 50 ml
783,13 zł/1kg
70,20 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Himalaya Krem odżywczy do twarzy całodzienne nawilżenie, 150 ml
10,66 zł/100ml
15,99 zł
Sprzedawca: OCEANIC

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
6,56 zł/1l
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Hermia Concept, SV24Y200, serwis obiadowy, serwis obiadowy (24 szt.), biały, porcelana, 25 x 25 x 2 cm
422,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Kanapa Platan Sofa Jaś 01 rozkładana z funkcją spania odcienie szarości
899,00 zł
Sprzedawca: PlatanSofa

Filtr do kranu Homelody, filtr do wody z kranu, usuwa chlor, metale ciężkie i nieprzyjemny smak, zapewnia wodę o lepszym smaku
178,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Homelody

ULWEHOME Meble kuchenne Zestaw mebli kuchennych Kuchnia Milan 260cm | szafka • regał • blat • aneks kuchenny | Kaszmir 2,6 m
1 399,00 zł
Sprzedawca: UlweHome

Stół do jadalni VASAGLE, 80 x 75 cm (Ø x H), okrągły stół kuchenny, industrialny design, brąz vintage
302,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

nabbi Kuchnia Montella 260 - biała
2 953,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: nabbi

Sztuczne drzewko świąteczne ALIGHTUP, wysokość 213 cm, 870 gałęzi wykonanych z materiału PVC, białe wierzchołek
55,57 zł/1kg
305,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Sofa rozkladana z funkcja spania oraz rozkladana kanapa bezowa wykonana z aksamitu z poduszkami salon pokój dzieciecy
1 880,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SOFELLO

Tvilum Commode Space 70421 biały
342,13 zł
Sprzedawca: Eoshop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
HIMALAYA łagodzący i ochronny krem antyseptyczny z aloesem, 20 ml
super
Oceniono dnia 17 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 2 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Deumavan maść ochronna lawendowa puszka 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
85,91 zł
Sprzedawca: apohealth
85,91 zł/100ml

Sorion krem terapeutyczny do pielęgnacji skóry, 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
183,57 zł
Sprzedawca: apohealth
1 154,53 zł/1kg

Deumavan maść ochronna tuba neutralna, 125 ml tłusta maść



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
75,46 zł
Sprzedawca: apohealth
60,37 zł/100ml

Cetaphil | Krem nawilżający - 48g - Bezzapachowy - Intensywne nawilżenie - Skóra wrażliwa
109,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
229,15 zł/100ml

Estée Lauder Revitalizing Supreme Light+, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra normalna, Twarz, Szyja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Odżywiający,..., 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
430,85 zł
Sprzedawca: Parfumart
861,70 zł/100ml

Krem Steplex Forte - 300 ml, opakowanie 3 sztuki



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
325,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
317,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
105,67 zł/100ml

Tallow Naturals – Krem regenerujący z lawendą
172,57 zł
-11,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
161,14 zł
Sprzedawca: WR-Products
134,28 zł/100ml

Hondrofrost Forte Krem - 200 ml, Opakowanie 2 Szt.



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
239,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
231,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
115,50 zł/100ml

Sorion Creme 50 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
83,25 zł
Sprzedawca: apohealth
1 224,26 zł/1kg

Vaseline | Maść nawilżająca - 368 g - Masło kakaowe - Galaretka lecznicza - Pielęgnacja skóry
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
10,87 zł/100ml

Kedma Collagen Neck & Décolleté Cream 50g
129,55 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 591,00 zł/1kg

RETTERSPITZ krem na urazy sportowe, krem 100 g
69,21 zł
Sprzedawca: apohealth
520,38 zł/1kg

Fleboxin Krem - 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
159,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
151,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
151,00 zł/100ml

Vagisan krem nawilżający na suchość pochwy, 25 g kremu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
56,00 zł
Sprzedawca: apohealth
1 513,51 zł/1kg

Pond's krem nawilżający do skóry suchej 111 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
56,90 zł
-29%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
363,55 zł/100ml

SINOZ Hydrapro Intense Repair Balsam nawilżający - 400 ml
117,44 zł
Sprzedawca: mk-tronic
29,36 zł/100ml

MARY KAY Nawilżający krem do skóry normalnej i suchej 85 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
121,12 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 424,94 zł/1kg

NARS - Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF 30 - Barwiący krem nawilżający 50 ml
245,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
245,43 zł/1kg

ENSBONA maść diabelska gorąca, 200 ml maść



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
47,65 zł
Sprzedawca: apohealth
211,78 zł/1kg

Dr.Grandel Timeless Body Cream
193,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
96,76 zł/100ml