4,8



Na podstawie 50 opinii
Himalaya Dolphin Baby 80366 Przędza dziewiarska
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
15,90 zł
0,13 zł / 1m
+ 15,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
32m 49s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Wełna i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Himalaya Dolphin Baby 80301 Przędza dziewiarska0,24 zł/1m
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Więcej informacji o reklamie
Himalaya Dolphin Fine 80518 Light Brown Przędza dziewiarska0,17 zł/1m
29,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Więcej informacji o reklamie
Himalaya Dolphin Big 76708 Przędza dziewiarska0,34 zł/1m
26,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Himalaya Dolphin BABY, H 80342 beżowy
159,00 zł/1kg
15,90 zł
Sprzedawca: Assarion

Himalaya Dolphin Baby 80314 Przędza dziewiarska
0,13 zł/1m
15,90 zł
Sprzedawca: Assarion

Włóczka Himalaya Dolphin Baby 367 / ciemny stalowy
159,00 zł/1kg
15,90 zł
Sprzedawca: Assarion

Włóczka Himalaya Dolphin Baby 352 / truskawkowy
0,13 zł/1m
15,90 zł
Sprzedawca: Assarion

Włóczka Himalaya Dolphin Baby 375 / wanilia
0,13 zł/1m
15,90 zł
Sprzedawca: Assarion

Himalaya VELVET (100g/120m) 90068 sonnengelb
259,90 zł/1kg
25,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Alize Velluto 55 Przędza dziewiarska
2 594,50 zł/1kg
259,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Dolce 741 Przędza dziewiarska
2,19 zł/1m
262,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Dolce 754 Przędza dziewiarska
2,29 zł/1m
274,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Himalaya Dolphin Baby Colors 80421 Przędza dziewiarska
0,24 zł/1m
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Himalaya Dolphin Baby Colors 80417 Przędza dziewiarska
0,26 zł/1m
30,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Włóczka Baby YarnArt ( 623 )
1,67 zł/1m
250,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Himalaya Dolphin Baby Colors 80426 Przędza dziewiarska
0,14 zł/1m
17,10 zł
Sprzedawca: Assarion

Himalaya Dolphin Baby Colors 80436 Przędza dziewiarska
0,14 zł/1m
17,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,10 zł
Sprzedawca: Assarion

Włóczka Baby YarnArt 1182
1,67 zł/1m
250,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Himalaya Dolphin Loop 11208 Przędza dziewiarska
0,45 zł/1m
19,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Himalaya Medical Baby 79235 Przędza dziewiarska
0,04 zł/1m
13,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
W tym artykule oferowana jest włóczka Himalaya Dolphin Baby (oznaczona literą H przed numerem koloru).
Na zdjęciach widać jednak również numery kolorów z literą Y przed numerem. To jest YarnArt Dolce.
Wełny te mają bardzo podobne właściwości. Jednak obaj producenci doskonale uzupełniają się pod względem wyboru kolorów, dlatego prezentuję je razem na zdjęciach.
Więcej informacji na temat tej wełny znajdziesz na moim kanale YouTube: leami - Lenas Amigurumis
Długość motka: 100 g/120 m
Waga może wynosić od 92 g do 110 g!
Skład: 100% poliester, szenil (potocznie nazywany często wełną przytulankową, aksamitną lub puszystą)
Szydełko: 4,0–5,0 mm
Igły do dziergania: 4,5–6,5 mm
Można łączyć z (tj. włóczka ma taką samą długość i można ją wykorzystać w jednym projekcie, nie zauważając różnicy. Oznacza to również, że jeśli dany kolor jest wyprzedany, warto sprawdzić te włóczki):
- Leami Chenille Soft Uni
- YarnArt Dolce
- Chenille Baby
- Katia Bambi
- Gründl Funny
Nadaje się do:
- amigurumi (pluszaki)
- Czapki
- szaliki
- Swetry
- Kocyki
- itp.
Certyfikaty:
- OEKO-TEX, STANDARD 100, certyfikowane zgodnie z normą OEKO-TEX klasy 1. Jest to najwyższy standard, odpowiedni do bezpośredniego kontaktu z najbardziej wrażliwą skórą, w tym dla niemowląt w wieku 0–3 lat i małych dzieci. Przetestowane przez niezależne laboratoria pod kątem ponad 350 substancji szkodliwych. Certyfikowane jako niezawierające szkodliwych ilości substancji drażniących, alergenów ani substancji rakotwórczych.
- Międzynarodowa Thüringen
- Certyfikat EN71
Wskazówki dotyczące pielęgnacji:
- można prać w temperaturze 40°C (=104°F)
- nie nadaje się do suszenia w suszarce
- nie prasować
- nie wybielać
- nie stosować płynów zmiękczających
Próbka 10 cm x 10 cm:
- Szydełkowane na drutach 4,5 mm: 14 oczek i 14 rzędów
- Dziane na drutach nr 6,5 mm: 10 oczek i 14 rzędów
Rzeczywisty kolor może różnić się od tego na zdjęciu.
Więcej informacji na temat pracy z tą wełną znajdziesz na moim kanale YouTube: leami - Lenas Amigurumis.
Producent:
| Fistas Fantazi Iplik San. ve Tic. A.S. |
| Mustafa Karaer Cad. nr 25 |
| 16245 Bursa |
| Turcja |
| Tel.: +90 (224) 261 06 22 |
| [email protected] |
Osoba odpowiedzialna w UE:
| Leami |
| Właściciel Wilhelm Seibel |
| Dorf Priggenhagen 7a |
| 49593 Bersenbrück |
| Niemcy |
| [email protected] |
Włóczka "Dolphin Baby"
Włóczka szenilowa typ supergruba. Idealna na okres jesienno-zimowy. Wspaniałe w dotyku szaliki, czapki, bluzeczki, kocyki dla dzieci.
To wszystko możesz zrobić z włóczki HiMALAYA® Dolphin Baby.
- Skład: 100% Poliester
- 1 motek 100 gram/120 metrów
- Druty: 6,5 mm
- Szydełko: 4,5 mm
Włóczki i sznurki o tym samym numerze koloru mogą różnić się odcieniem, splotem, grubością, a nawet składem surowców, w zależności od partii produkcyjnej.
Najbezpieczniej jest zakupić jednocześnie tyle materiału, aby wystarczyło na całą pracę, gdyż partie produkcyjne zmieniają się bardzo często.
W ciągu motka może wystąpić wiązanie przędzy. Wynika to z przebiegu procesu technologicznego produkcji i nie jest wadą produktu.
Odcienie kolorów na fotografiach zależą od indywidualnych ustawień
Dolphin Baby to bardzo dobrej jakości poliestrowa włóczka tureckiej firmy Himalaya. Bardzo miękka i delikatna w dotyku. Idealnie nada się na dodatki do domu np. koce, poszewki na poduszki, ale przede wszystkim na maskotki.
Producent zaleca pranie ręczne w temperaturze 40 stopni.
To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Włóczka marki Himalaya, odpowiednia na kardigany, swetry, szale, tekstylia domowe, szaliki, czapki itp. Mieszanka (Materiały): 100% Mikropoliester Waga piłki: 100 g Długość piłki: 120 m Rozmiar igły: 6,5 mm Rozmiar szydełka: 4,5 mm Grubość: 6 Bardzo gruba Dzianina: wymiary 10x10 cm - 14 rzędów - 10 oczek Szydełko: wymiary 10x10 cm, 14 rzędów, 14 oczek Sezon: Jesień/Zima Certyfikat EN 71-3 - odpowiedni dla dzieci
- Długość
- 120 m
- Kolor
- Brązowy
- Rodzaj materiału
- Poliester
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 100 g
- EAN
- 8697681189913
- Numer producenta
- 80366
- Długość
- 120 m
- Kolor
- Brązowy
- Rodzaj materiału
- Poliester
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 100 g
- EAN
- 8697681189913
- Numer producenta
- 80366
Pasuje również do tego

Himalaya Dolphin Baby 80301 Przędza dziewiarska
0,24 zł/1m
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Himalaya Dolphin BABY, H 80317 hellbraun
244,50 zł/1kg
24,45 zł
Sprzedawca: VISO

Himalaya Dolphin Baby 80337 Przędza dziewiarska
0,13 zł/1m
15,90 zł
Sprzedawca: Assarion

Himalaya Dolphin Baby 80308 Przędza dziewiarska
0,24 zł/1m
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Himalaya Dolphin Baby 80311 Przędza dziewiarska
0,24 zł/1m
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Himalaya Dolphin Baby 80313 Przędza dziewiarska
0,24 zł/1m
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Himalaya Dolphin BABY, H 80342 beżowy
159,00 zł/1kg
15,90 zł
Sprzedawca: Assarion

Himalaya Dolphin Baby 80325 Przędza dziewiarska
0,24 zł/1m
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Himalaya Dolphin Baby 80320 Przędza dziewiarska
0,20 zł/1m
24,45 zł
Sprzedawca: VISO

Himalaya Dolphin Baby 80350 Przędza dziewiarska
0,24 zł/1m
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Włóczka Dolphin Baby 80316
289,90 zł/1kg
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Himalaya Dolphin Baby 80330 Przędza dziewiarska
0,24 zł/1m
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Himalaya Dolphin Baby 80318 Przędza dziewiarska
289,90 zł/1kg
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Włóczka Dolphin Baby 80326
289,90 zł/1kg
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Himalaya Dolphin Baby 80310 Przędza dziewiarska
159,00 zł/1kg
15,90 zł
Sprzedawca: Assarion

Włóczka Dolphin Baby 80303
289,90 zł/1kg
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Włóczka Himalaya Dolphin Baby 365 / ciepły brąz
159,00 zł/1kg
15,90 zł
Sprzedawca: Assarion

Himalaya Dolphin Baby 80302 Przędza dziewiarska
0,24 zł/1m
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Himalaya Dolphin Baby 80347 Przędza dziewiarska
0,13 zł/1m
15,90 zł
Sprzedawca: Assarion

Himalaya Dolphin Baby 80329 Przędza dziewiarska
0,24 zł/1m
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Himalaya Dolphin Baby 80346 Przędza dziewiarska
0,13 zł/1m
15,90 zł
Sprzedawca: Assarion

Włóczka Dolphin Baby 80363
289,90 zł/1kg
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Włóczka Dolphin Baby 80319
0,24 zł/1m
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Włóczka Dolphin Baby 80306
0,20 zł/1m
24,45 zł
Sprzedawca: VISO

Himalaya Dolphin Baby 80312 Przędza dziewiarska
0,13 zł/1m
15,90 zł
Sprzedawca: Assarion

Włóczka Himalaya Dolphin Baby 352 / truskawkowy
0,13 zł/1m
15,90 zł
Sprzedawca: Assarion

Włóczka Baby Fox ( 100-27 )
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Himalaya Dolphin Baby 80314 Przędza dziewiarska
0,13 zł/1m
15,90 zł
Sprzedawca: Assarion

Włóczka Himalaya Dolphin Baby 309 / róż
159,00 zł/1kg
15,90 zł
Sprzedawca: Assarion

Włóczka Dolphin Baby 80351
159,00 zł/1kg
15,90 zł
Sprzedawca: Assarion
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 78% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
78%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 22% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
22%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 grudnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Piękna wełna
Wspaniałe kolory i piękna wełna. Używam jej do szydełkowania zwierząt lub kocyków dziecięcych. Wełna jest przytulna i miękka. Dostawa była bardzo szybka i łatwa. Poleciłabym tę wełnę innym.
Oceniono dnia 31 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wełna
Bardzo przyjemna wełna. Bardzo dobrze nadaje się na pluszowe zabawki.
Oceniono dnia 31 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
'
Sehr sehr schöne wolle. Läst sich sehr gut für kuscheltiere bearbeiten
Oceniono dnia 14 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
super jakość
bardzo dobry odcień koloru
Oceniono dnia 9 listopada 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wełna himalajska
Bardzo dobra, zamówię wełnę ponownie. Jest bardzo przytulna.
Oceniono dnia 31 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wełna
Szybka dostawa, przyjemny miękki materiał
Oceniono dnia 29 marca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wełna
Bardzo miękka. Używana do szydełkowania pluszowych zabawek
Oceniono dnia 13 sierpnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Po prostu super
Super wełna, super szybka dostawa
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Beżowa



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
104,94 zł
Sprzedawca: DDP-Fashion
209,88 zł/1kg

500g DIY aksamitnej miękkiej przędzy dziewiarskiej przędza dziewiarska ręczna rowing wełna szydełkowa gruba wełna dziewiarska, zielona



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
104,94 zł
Sprzedawca: DDP-Fashion
209,88 zł/1kg

500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Żółta



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
141,26 zł
Sprzedawca: DDP-Fashion
282,52 zł/1kg

Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 211
64,46 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
257,84 zł/1kg

Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 217
64,46 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
257,84 zł/1kg

Alize 5 x 100 g Happy Kids – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Ebony – 1060)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Honey Cream – 310)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Oatmeal – 599)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (oliwkowa zieleń – 485)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (niebieski królewski – 141)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowa – 185)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowy – 28)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (czerwony – 56)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (turkusowy – 287)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Sage Green – 299)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g Superlana Megafil – gruba wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (czerwony – 56)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g Superlana Megafil – gruba wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (ciemnozielona – 426)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5x 100g Superlana Megafil, gruba włóczka, jednolita kolorystyka, idealna do szydełkowania i robienia na drutach (biały - 55)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg