5,0



Na podstawie 1 opinii
Himalaya Herbals Koflet /
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
36,65 zł
1 466 000,04 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Cukierki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dr Muches pastylki imbirowe bez cukru i wegańskie, 27 g pastylek798,57 zł/1kg
33,54 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Barkleys Wintergreen pastylki o smaku eukaliptusa 50g101,25 zł/1kg
9,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Cukierki szałwiowe Dallmann z witaminą C bez cukru (37 g)237,84 zł/1kg
12,13 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Dextro Energy Classic121,01 zł/1kg
17,91 zł
Sprzedawca: apohealth

Open Food 4018874080987, 30 g, B, 299 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
510,33 zł/1kg
16,11 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,31 zł
Sprzedawca: taleoo

Salmix pastylki amoniakalne N, 150 g pastylek
71,27 zł/1kg
10,69 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Pastylki anyżowe Anyż 50g
335,60 zł/1kg
17,18 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,78 zł
Sprzedawca: taleoo

allcura ZinghaBon cukierki imbirowe, 76 g cukierków
260,35 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: apohealth

Grether's Pastilles Elderflower bez cukru, 110 g pastylek
320,81 zł/1kg
47,80 zł
Sprzedawca: apohealth

Pastylki do ssania Granobil na chrypkę i kaszel, 100 pastylek
547,61 zł/1kg
75,57 zł
Sprzedawca: apohealth

Alpenkraft - cukierki ziołowe 75 g
80,46 zł/1kg
7,00 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

WAFLE WIELOZBOŻOWE60 g - BIOMINKI
150,17 zł/1kg
9,01 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Pastylki do ssania na gardło REMLOFECT, 50 g
379,23 zł/1kg
19,72 zł
Sprzedawca: apohealth

Open Food 3360102300017, Olej palmowy, 50 g, C, Citrus Fruit, Fruit Extract, Sugar, Fruit, Lemon Extract, Extract, Disaccharide, Natural Orange..., 1690 kJ, 398 kcal
330,40 zł/1kg
17,72 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,52 zł
Sprzedawca: taleoo

Organiczne pastylki do ssania na gardło Dr Pandalis Cistus, 66 pastylek
533,94 zł/1kg
58,20 zł
Sprzedawca: apohealth

Olbas - Pastylki do ssania bez cukru 50g
305,00 zł/1kg
15,25 zł
Sprzedawca: taleoo

Wick szałwia bez cukru 72g
137,50 zł/1kg
9,90 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Open Food 4006040065623, D, 1692 kJ, 398 kcal, 99,5 g, 0,01 g, 99,5 g
11 590,00 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: taleoo

KRÜGEROL pastylki do ssania na gardło ZFR, 50 g pastylki do ssania
334,00 zł/1kg
18,37 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Himalaya Herbals Koflet / Кофлет
Odkryj naturalną moc Himalaya Herbals Koflet - ziołowego preparatu w pastylkach łagodzącego ból gardła i wspomagającego układ oddechowy.
Szczegóły produktu:
Marka: Himalaya Herbals
Rodzaj produktu: Pastylki ziołowe (pastylki do ssania)
Design:
Praktyczne, poręczne opakowanie z pojedynczymi blistrami do higienicznego stosowania
Przyjemny smak ułatwiający przyjmowanie
Materiał:
Naturalne ekstrakty ziołowe z tradycyjnych ajurwedyjskich receptur
Zawiera cenne substancje roślinne łagodzące ból gardła
Właściwości:
Łagodzi ból gardła i podrażnienia
Wspiera zdrowie dróg oddechowych
Delikatna pielęgnacja przy kaszlu i objawach przeziębienia
Nie zawiera sztucznych barwników i konserwantów
Stosowanie:
Powoli rozpuścić pastylkę w jamie ustnej w zależności od potrzeb
Odpowiedni dla dzieci i dorosłych
Pielęgnacja:
Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej
Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych
Zdaj się na sprawdzoną moc natury z Himalaya Herbals Koflet - delikatne wsparcie dla gardła i dróg oddechowych o każdej porze roku.
- Lista składników
- zobacz opakowanie
- Informacja o wartościach odżywczych
- zobacz opakowanie
- Waga
- 0.025 g
- Firma spożywcza
- Himalaya Herbals
- Nazwa handlowa
- Himalaya Herbals Koflet / Кофлет
- Producent
- EAN
- 8901138502577
- Lista składników
- zobacz opakowanie
- Informacja o wartościach odżywczych
- zobacz opakowanie
- Waga
- 0.025 g
- Firma spożywcza
- Himalaya Herbals
- Nazwa handlowa
- Himalaya Herbals Koflet / Кофлет
- Producent
- EAN
- 8901138502577
Pasuje również do tego

Grether's Pastilles Elderflower bez cukru, 110 g pastylek
320,81 zł/1kg
47,80 zł
Sprzedawca: apohealth

Oryginalne cukierki lukrecjowe Klömbjes z wyspy Sylt, 70 g cukierków
244,14 zł/1kg
17,09 zł
Sprzedawca: apohealth

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Fisherman's Friend Eukaliptus bez cukru 24 x 25 g
313,52 zł/1kg
188,11 zł
Sprzedawca: somnia24

Olbas - Pastylki do ssania Minis 20g
816,00 zł/1kg
16,32 zł
Sprzedawca: apohealth

Manuka Health MGO 400+ Honey & Propolis, Zastosowanie wewnętrzne, Dorośli, Pastylki do ssania, 100 g, Miodowy, Propolis, Witamina C
390,40 zł/1kg
39,04 zł
Sprzedawca: taleoo

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Open Food 4014400904406, 5,3 g, 325 g, D, 1646 kJ, 387 kcal, 78,3 g
198,40 zł/1kg
64,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Open Food 4020400893015, Olej palmowy, Vitamin C, 120 g, D, e330, e950, e951, e953, e965, e965ii, 995 kJ
554,25 zł/1kg
66,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Yerba Mate Playadito Elaborada Con Palo Tradicional 1kg 1000g
49 900,00 zł/1kg
49,90 zł
Sprzedawca: Matea24

Werther’s® Original 530711 Werther’s® Original Soft Caramel Bonbons 180 g
63,56 zł/1kg
11,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

LAILA Basmati Rice 5kg | Najwyższa jakość | Najlepszy stary i dojrzały ryż basmati
16,56 zł/1kg
82,80 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

STORCK 234008-00 STORCK ICE fresh Bonbons 76 St./ 475,0 g
94,65 zł/1kg
44,96 zł
Sprzedawca: somnia24

Em eukal pastylki na kaszel imbir pomarańcza pakowane pojedynczo bez cukru 75g
218,53 zł/1kg
16,39 zł
Sprzedawca: apohealth

Küfa Goldnüsse cukierki karmelowe z kremem czekoladowym 1500g
47,40 zł/1kg
71,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa rozpuszczalna Nescafe Classic 50 x 2 g
272,93 zł/1kg
43,61 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
40,94 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Granulki Pop Rocks o smaku coli na ladę 50x7g
8 588,00 zł/1kg
85,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4054451150063, 120 g, D, 381 kcal, 65 g, 0,1 g, 0,1 g
61,25 zł/1kg
7,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

XIAOMI Poco X7 Pro smartfon 12+512GB aparat 50 MP z OIS IP68 czarny
2 053,10 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Sprzedawca: Shop-Mediarado

STORCK 757438 Storck Nimm 2, 1,0 Kg
66,59 zł/1kg
66,59 zł
Sprzedawca: somnia24

Tic Tac Drażetki O Smaku Miętowym 54 G
236,00 zł/1kg
11,80 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Guma do żucia Mentos o pełnym owocowym smaku w świetnej zakrzywionej puszce 70g
196,74 zł/1kg
16,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Smint Mint Xylitol 12 pack
1 395,62 zł/1kg
133,98 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

WICK Lemon bezcukrowe pastylki na gardło z naturalnym mentolem 46g
250,43 zł/1kg
11,52 zł
Sprzedawca: apohealth

Ryż Tilda Pure Original Basmati 1000 g
29,69 zł/1kg
29,99 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Dickmanns Minis Chocolate Trio 24 małe pianki marshmallows 3 razy 200g
67,25 zł/1kg
13,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ryż basmati łamany Tilda Superior Basmati Brokens 20 kg – aromatyczny sypki
8,19 zł/1kg
167,99 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

tic tac Big Pack świeża mięta wanilia orzeźwiający lekko pikantny 98g
195,82 zł/1kg
19,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 232097 STORCK Mint Chocs Bonbons 325,0 g
152,82 zł/1kg
64,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Open Food 4020400893114, Olej palmowy, Vitamin C, 120 g, C, e100, e140, e140ii, e141, e141i, e296, e330, e950, e951, e953, e965, e965ii, Essential Oil, E100, E296, Peppermint Oil, E965, Lime Juice Concentrate, Peppermint, E330, Juice,...
518,08 zł/1kg
62,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,10 zł/1kg

Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
111,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
99,24 zł/1kg

Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
49,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,03 zł/1kg

Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
29,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,06 zł/1kg

Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,00 zł/1kg

WICK Atemfrei bezcukrowe pastylki do ssania na gardło z eukaliptusem i mentolem 72g
14,13 zł
Sprzedawca: apohealth
196,25 zł/1kg

Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
87,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,99 zł/1kg

Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
84,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,33 zł/1kg

Pop Rocks Strawberry 7g
91,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
11 380,00 zł/1kg

Küfa Euka cukierki mentolowe z eukaliptusem ok. 400 sztuk 2000g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
91,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,81 zł/1kg

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,22 zł/1kg

Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,64 zł/1kg

Serduszka sorbetowe Sadex o smaku dzikiej wiśni z dekstrozą 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
66,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,30 zł/1kg

Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,09 zł/1kg

Bułka czekoladowa Marabou z nadzieniem karmelowym i Daim 1x67g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
242,09 zł/1kg

Woogie Cukierki Sweet Mix 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
118,99 zł/1kg

Olbas - Pastylki do ssania Minis 20g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,32 zł
Sprzedawca: apohealth
816,00 zł/1kg

Cukierki bez cukru mandarynka i cytryna Fida Bonelle Sugar Free 90 g bezcukrowe cukierki owocowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,90 zł/1kg