Drops na Kaufland.pl

Kategorie Drops
Najpopularniejsze kategorie Drops
Wełna
Haft, dziewiarstwo i tkanie dla dzieci
Drops na Kaufland.pl
Zdjęcie produktu dla Drops Merino Extra Fine Uni Colour 05 Light Grey Przędza dziewiarska
Drops Merino Extra Fine Uni Colour 05 Light Grey Przędza dziewiarska
261,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
2,49 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Drops Bawełna Light Uni Colour 01 Off White Przędza dziewiarska
Drops Bawełna Light Uni Colour 01 Off White Przędza dziewiarska
242,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
2,31 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Drops Brushed Alpaca Silk Uni Colour 34 Sweet Orchid Przędza dziewiarska
Drops Brushed Alpaca Silk Uni Colour 34 Sweet Orchid Przędza dziewiarska
13,30 zł
Sprzedawca: Assarion
532,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Drops Air Mix 11 Peacock Blue Przędza dziewiarska
Drops Air Mix 11 Peacock Blue Przędza dziewiarska
22,80 zł
Sprzedawca: Assarion
456,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Drops Bawełna Merino Uni Colour 23 Lavender Przędza dziewiarska
Drops Bawełna Merino Uni Colour 23 Lavender Przędza dziewiarska
257,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
2,34 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Włóczka Drops Snow / Eskimo 53 / jasny szary / uni color
Włóczka Drops Snow / Eskimo 53 / jasny szary / uni color
9,99 zł
-11%
8,80 zł
Sprzedawca: Assarion
176,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Włóczka Drops Polaris 13 / pianka cukrowa / uni colour
Włóczka Drops Polaris 13 / pianka cukrowa / uni colour
20,99 zł
-4%
20,00 zł
Sprzedawca: Assarion
200,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla DROPS Baby Merino 40 amethyst
DROPS Baby Merino 40 amethyst
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
31,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
638,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla DROPS ANDES MIX (100g/90m) 0519 dunkelgrau
DROPS ANDES MIX (100g/90m) 0519 dunkelgrau
268,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
2,98 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Drops Polaris Mix 06 Light Beige Przędza dziewiarska
Drops Polaris Mix 06 Light Beige Przędza dziewiarska
23,99 zł
-2%
23,40 zł
Sprzedawca: Assarion
234,00 zł/1kg
Close-up of yarn.
Włóczka Drops Snow / Eskimo 37 / akwamaryna / mix
11,99 zł
-20%
9,50 zł
Sprzedawca: Assarion
190,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla DROPS Baby Merino 51 bordeaux
DROPS Baby Merino 51 bordeaux
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
33,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
678,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla DROPS BIG MERINO (50g/75m) 19 beige
DROPS BIG MERINO (50g/75m) 19 beige
34,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
697,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Włóczka Drops Bawełna Light 47 / karminowy
Włóczka Drops Bawełna Light 47 / karminowy
6,99 zł
-14%
6,00 zł
Sprzedawca: Assarion
120,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla DROPS Baby Merino 19 grau
DROPS Baby Merino 19 grau
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
34,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
697,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla DROPS Paris, 100% Baumwolle 35 vanille
DROPS Paris, 100% Baumwolle 35 vanille
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
250,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
5 014,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Drops Safran Uni Colour 04 Sage Green Przędza dziewiarska
Drops Safran Uni Colour 04 Sage Green Przędza dziewiarska
252,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
1,58 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Drops Brushed Alpaca Silk Uni Colour 04 Light Beige Przędza dziewiarska
Drops Brushed Alpaca Silk Uni Colour 04 Light Beige Przędza dziewiarska
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
262,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
1,87 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Drops Brushed Alpaca Silk Uni Colour 02 Light Grey Przędza dziewiarska
Drops Brushed Alpaca Silk Uni Colour 02 Light Grey Przędza dziewiarska
259,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
1,86 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Drops Safran Uni Colour 64 Light Beige Przędza dziewiarska
Drops Safran Uni Colour 64 Light Beige Przędza dziewiarska
254,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
1,59 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Drops Karisma Uni Colour 79 Lemon Przędza dziewiarska
Drops Karisma Uni Colour 79 Lemon Przędza dziewiarska
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
259,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
2,60 zł/1m
Zdjęcie produktu dla DROPS Baby Merino 43 hell seegrün
DROPS Baby Merino 43 hell seegrün
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
32,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
658,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Drops Safran Uni Colour 06 Denim Blue Przędza dziewiarska
Drops Safran Uni Colour 06 Denim Blue Przędza dziewiarska
24,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
0,16 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Drops Safran Uni Colour 17 White Przędza dziewiarska
Drops Safran Uni Colour 17 White Przędza dziewiarska
25,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
0,16 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Drops Paris, 103 dark wash
Drops Paris, 103 dark wash
23,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
477,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Drops Belle Uni Colour 12 Cherry Przędza dziewiarska
Drops Belle Uni Colour 12 Cherry Przędza dziewiarska
27,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
0,23 zł/1m
Zdjęcie produktu dla DROPS BIG MERINO 08 Marmor
DROPS BIG MERINO 08 Marmor
32,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
658,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla DROPS Lima 0707 rost
DROPS Lima 0707 rost
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
28,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
577,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Włóczka Drops Nepal 8915 / kreda / uni colour
Włóczka Drops Nepal 8915 / kreda / uni colour
11,99 zł
-6%
11,20 zł
Sprzedawca: Assarion
224,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Włóczka Drops Kid-Silk 53 / jasna brzoskwinia / uni color
Włóczka Drops Kid-Silk 53 / jasna brzoskwinia / uni color
21,70 zł
Sprzedawca: Assarion
0,10 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Drops Alpaca Mix 7238 Green Grass Przędza dziewiarska
Drops Alpaca Mix 7238 Green Grass Przędza dziewiarska
259,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
1,56 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Włóczka Drops Alaska 58 / musztarda / uni color
Włóczka Drops Alaska 58 / musztarda / uni color
9,99 zł
-8%
9,19 zł
Sprzedawca: Assarion
0,13 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Włóczka Drops Air 61 / głęboka czerwień / uni color
Włóczka Drops Air 61 / głęboka czerwień / uni color
22,80 zł
Sprzedawca: Assarion
456,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla DROPS Baby Merino 11 eisblau
DROPS Baby Merino 11 eisblau
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
33,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
678,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Włóczka Drops Air 36 / jasnoniebieski / mix
Włóczka Drops Air 36 / jasnoniebieski / mix
22,80 zł
Sprzedawca: Assarion
456,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla DROPS BIG MERINO (50g/75m) 03 dunkelgrau
DROPS BIG MERINO (50g/75m) 03 dunkelgrau
30,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
617,80 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Drops Merino Extra Fine Uni Colour 08 Greige Przędza dziewiarska
Drops Merino Extra Fine Uni Colour 08 Greige Przędza dziewiarska
35,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
0,34 zł/1m
Zdjęcie produktu dla DROPS Baby Merino 37 hell lavendel
DROPS Baby Merino 37 hell lavendel
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
31,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
638,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Drops Big Merino Uni Colour 25 Pistachio Ice Cream Przędza dziewiarska
Drops Big Merino Uni Colour 25 Pistachio Ice Cream Przędza dziewiarska
32,90 zł
-3%
31,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
0,43 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Włóczka Drops Snow / Eskimo 121 / rubinowy / uni color
Włóczka Drops Snow / Eskimo 121 / rubinowy / uni color
8,99 zł
-2%
8,80 zł
Sprzedawca: Assarion
176,00 zł/1kg