Kolor:

Żółty

Drops Brushed Alpaca Silk Uni Colour 30 Yellow Przędza dziewiarska

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

13,30 zł

532,00 zł / 1kg

+ 15,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

czw. 1 – pt. 2 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Wełna i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Drops Muskat Uni Colour 08 Off White Przędza dziewiarska
Drops Muskat Uni Colour 08 Off White Przędza dziewiarska
0,28 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
27,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Drops Brushed Alpaca Silk Uni Colour 16 Black Przędza dziewiarska
Drops Brushed Alpaca Silk Uni Colour 16 Black Przędza dziewiarska
0,10 zł/1m
13,99 zł
-4%
13,30 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Drops Brushed Alpaca Silk Uni Colour 12 Powder Pink Przędza dziewiarska
Drops Brushed Alpaca Silk Uni Colour 12 Powder Pink Przędza dziewiarska
0,10 zł/1m
13,99 zł
-4%
13,30 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Drops Brushed Alpaca Silk Uni Colour 07 Red Przędza dziewiarska
Drops Brushed Alpaca Silk Uni Colour 07 Red Przędza dziewiarska
1,98 zł/1m
276,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Drops Brushed Alpaca Silk Uni Colour 20 Pink Sand Przędza dziewiarska
Drops Brushed Alpaca Silk Uni Colour 20 Pink Sand Przędza dziewiarska
1,87 zł/1m
261,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Drops Brushed Alpaca Silk Uni Colour 11 Forest Green Przędza dziewiarska
Drops Brushed Alpaca Silk Uni Colour 11 Forest Green Przędza dziewiarska
0,10 zł/1m
13,30 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Drops Brushed Alpaca Silk Uni Colour 04 Light Beige Przędza dziewiarska
Drops Brushed Alpaca Silk Uni Colour 04 Light Beige Przędza dziewiarska
1,87 zł/1m
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
262,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Drops Alpaca Uni Colour 8903 Black Przędza dziewiarska
Drops Alpaca Uni Colour 8903 Black Przędza dziewiarska
1,54 zł/1m
257,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Drops Soft Tweed Uni Colour 01 Off White Przędza dziewiarska
Drops Soft Tweed Uni Colour 01 Off White Przędza dziewiarska
0,14 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
18,70 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Włóczka Drops Kid-Silk 41 / pudrowy / uni colour
Włóczka Drops Kid-Silk 41 / pudrowy / uni colour
434,00 zł/1kg
21,70 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Drops Safran Uni Colour 02 Pink Przędza dziewiarska
Drops Safran Uni Colour 02 Pink Przędza dziewiarska
0,16 zł/1m
24,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Drops Fabel Uni Colour 400 Black Przędza dziewiarska
Drops Fabel Uni Colour 400 Black Przędza dziewiarska
1,28 zł/1m
262,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Drops Bawełna Merino Uni Colour 05 Powder Pink Przędza dziewiarska
Drops Bawełna Merino Uni Colour 05 Powder Pink Przędza dziewiarska
2,28 zł/1m
250,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Włóczka Drops Brushed Alpaca Silk 39 / granatowy
Włóczka Drops Brushed Alpaca Silk 39 / granatowy
0,10 zł/1m
13,99 zł
-4%
13,30 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Drops Air Uni Colour 31 Black Przędza dziewiarska
Drops Air Uni Colour 31 Black Przędza dziewiarska
5 492,00 zł/1kg
274,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Drops Nepal Uni Colour 3620 Red Przędza dziewiarska
Drops Nepal Uni Colour 3620 Red Przędza dziewiarska
3,37 zł/1m
252,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Drops Nepal Uni Colour 8903 Black Przędza dziewiarska
Drops Nepal Uni Colour 8903 Black Przędza dziewiarska
3,42 zł/1m
256,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Drops Karisma Uni Colour 01 Off White Przędza dziewiarska
Drops Karisma Uni Colour 01 Off White Przędza dziewiarska
0,31 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
30,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Włóczka Drops Kid-Silk 50 / karmel / uni color
Włóczka Drops Kid-Silk 50 / karmel / uni color
0,10 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
21,70 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Drops Muskat Uni Colour 86 Pink Sand Przędza dziewiarska
Drops Muskat Uni Colour 86 Pink Sand Przędza dziewiarska
2,58 zł/1m
258,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

DROPS Brushed Alpaca Silk 30 (Żółty) to miękka i puszysta włóczka wykonana z mieszanki 77 % alpaki i 23 % jedwabiu, o delikatnej szczotkowanej strukturze, która nadaje dzianinie lekko puchatą fakturę.

Kolor Żółty (nr 30) to intensywny, słoneczny odcień, który pięknie prezentuje się w chustach, szalach, lekkich swetrach, kardiganach oraz dodatkach. Włóczka może być przerabiana samodzielnie lub jako nitka towarzysząca z innymi włóczkami, aby dodać projektom miękkości i objętości.

Cechy produktu:

  • Skład: 77 % alpaka, 23 % jedwab

  • Waga: 25 g

  • Długość: ok. 140 m

  • Kolor: Żółty (nr 30)

  • Struktura: miękka, puszysta

  • Zalecane druty/szydełko: ok. 5 mm

  • Pielęgnacja: pranie ręczne max. 30 °C, suszyć na płasko

  • nowy

Uwaga: kolory mogą się nieznacznie różnić w zależności od ustawień ekranu.



To jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Luksusowa mieszanka szczotkowanej alpaki i jedwabiu morwowego. Luksusowa włóczka w ekskluzywnej mieszance szczotkowanej, supercienkiej alpaki i subtelnego, błyszczącego jedwabiu. DROPS Brushed Alpaca Silk jest supermiękki i ma wyrafinowaną gamę odcieni. Będąc lekkim jak piórko i zaskakująco ciepłym, DROPS Brushed Alpaca Silk nadaje się zarówno do małych, jak i dużych ubrań, a na większych igłach można go dziergać stosunkowo szybko. Ta włóczka jest również świetna jako włóczka efektowa, więc spróbuj połączyć ją z innymi gatunkami, aby uzyskać wyjątkowo miękkie i piękne rezultaty. Skład: 77% alpaki, 23% jedwabiu Długość: 140 m Waga: 25 g Grupa włóczek: 10-nitkowa / aran / worsted / 4 średnie Zalecany rozmiar igły: 5 Próbka: 10 x 10 cm - 17 oczek x 22 rzędy Pielęgnacja: Pranie ręczne w zimnej wodzie, maks. 30°C. Suszyć na płasko. Certyfikat Oeko-Tex Standard 100, Klasa II - nadaje się do bezpośredniego kontaktu ze skórą w szerokim zakresie, np. na bluzkach, koszulach, materacach itp.
Szerokość
140 m
Długość
140 m
Kolor
Żółty
Producent
Liczba sztuk
1
Waga
25 g
EAN
7071723018699
Numer producenta
109830

Szerokość
140 m
Długość
140 m
Kolor
Żółty
Producent
Liczba sztuk
1
Waga
25 g
EAN
7071723018699
Numer producenta
109830
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Drops Brushed Alpaca Silk Uni Colour 34 Sweet Orchid Przędza dziewiarska
Drops Brushed Alpaca Silk Uni Colour 34 Sweet Orchid Przędza dziewiarska
532,00 zł/1kg
13,30 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Drops Brushed Alpaca Silk Uni Colour 28 Pacific Blue Przędza dziewiarska
Drops Brushed Alpaca Silk Uni Colour 28 Pacific Blue Przędza dziewiarska
532,00 zł/1kg
13,99 zł
-4%
13,30 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Zapalniczka Zippo Tajemniczy Anioł 60007368
Zapalniczka Zippo Tajemniczy Anioł 60007368
269,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Włóczka Gabo Wool Baby Silk Yak 9917 / szaro-niebieski
Włóczka Gabo Wool Baby Silk Yak 9917 / szaro-niebieski
0,19 zł/1m
37,90 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Drops Brushed Alpaca Silk Uni Colour 12 Powder Pink Przędza dziewiarska
Drops Brushed Alpaca Silk Uni Colour 12 Powder Pink Przędza dziewiarska
0,10 zł/1m
13,99 zł
-4%
13,30 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Zapalniczka Zippo Guy Harvey Octopus licencjonowana zapalniczka sztormowa z motywem o?miornicy
Zapalniczka Zippo Guy Harvey Octopus licencjonowana zapalniczka sztormowa z motywem o?miornicy
2 237,50 zł/1kg
179,00 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Jeans Soft Colors 6203 Przędza dziewiarska
Yarn Art Jeans Soft Colors 6203 Przędza dziewiarska
5 078,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
253,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Włóczka Drops Brushed Alpaca Silk 39 / granatowy
Włóczka Drops Brushed Alpaca Silk 39 / granatowy
0,10 zł/1m
13,99 zł
-4%
13,30 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Drops Brushed Alpaca Silk Uni Colour 11 Forest Green Przędza dziewiarska
Drops Brushed Alpaca Silk Uni Colour 11 Forest Green Przędza dziewiarska
0,10 zł/1m
13,30 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla 13 rozmiarów wymiennych igieł dziewiarskich Zestaw okrągłych igieł dziewiarskich Końcówki do igieł Szydełko
13 rozmiarów wymiennych igieł dziewiarskich Zestaw okrągłych igieł dziewiarskich Końcówki do igieł Szydełko
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
245,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Zdjęcie produktu dla Włóczka Gabo Wool Mohsilko 4444 / błękit
Włóczka Gabo Wool Mohsilko 4444 / błękit
1 516,00 zł/1kg
37,90 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Włóczka Luna Art Baby Fox 100-51 / lody malinowe
Włóczka Luna Art Baby Fox 100-51 / lody malinowe
0,12 zł/1m
14,90 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Zippo zapalniczka do fajki czarna matowa metalowa wiatroodporna model 60001269
Zippo zapalniczka do fajki czarna matowa metalowa wiatroodporna model 60001269
1 939,88 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
155,19 zł
Sprzedawca: PrestigeshopDE
Zdjęcie produktu dla DROPS Kid-Silk 01 Ecru - włóczka moher z jedwabiem 25g/210m, lekka i puszysta
DROPS Kid-Silk 01 Ecru - włóczka moher z jedwabiem 25g/210m, lekka i puszysta
0,10 zł/1m
21,70 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Zapalniczka Zippo Lód 2008119
Zapalniczka Zippo Lód 2008119
2 879,52 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
239,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Włóczka Luna Art Baby Fox 100-61 / chłodny róż
Włóczka Luna Art Baby Fox 100-61 / chłodny róż
0,12 zł/1m
14,90 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Ekskluzywne skórzane etui na karty Zippo Mocca z ochroną RFID
Ekskluzywne skórzane etui na karty Zippo Mocca z ochroną RFID
129,00 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Włóczka Drops Kid-Silk 11 / lawenda / uni color
Włóczka Drops Kid-Silk 11 / lawenda / uni color
0,10 zł/1m
21,70 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Włóczka Drops Kid-Silk 45 / jasna mięta / uni color
Włóczka Drops Kid-Silk 45 / jasna mięta / uni color
0,10 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
21,70 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Drops Brushed Alpaca Silk Uni Colour 27 Rainforest Dew Przędza dziewiarska
Drops Brushed Alpaca Silk Uni Colour 27 Rainforest Dew Przędza dziewiarska
0,10 zł/1m
13,30 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Zapalniczka Zippo Zippo Logo 60007434
Zapalniczka Zippo Zippo Logo 60007434
224,49 zł
Sprzedawca: PrestigeshopDE
Zdjęcie produktu dla Ogrzewacz do rąk Zippo 60001661 - 6 godzin High Polish Chrome
Ogrzewacz do rąk Zippo 60001661 - 6 godzin High Polish Chrome
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
109,00 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Włóczka Gabo Wool Mohsilko 4400 / szary pył
Włóczka Gabo Wool Mohsilko 4400 / szary pył
0,18 zł/1m
37,90 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Bransoletka Zippo 2006233 – bransoletka jubilerska dla kobiet/mężczyzn, dodatek w stylu Zippo
Bransoletka Zippo 2006233 – bransoletka jubilerska dla kobiet/mężczyzn, dodatek w stylu Zippo
159,00 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Włóczka Drops Kid-Silk 19 / ciemnozielony / uni color
Włóczka Drops Kid-Silk 19 / ciemnozielony / uni color
0,10 zł/1m
21,70 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Zapalniczka Zippo Anne Stokes Collection 2
Zapalniczka Zippo Anne Stokes Collection 2
3 829,67 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
229,78 zł
Sprzedawca: Tabax
Zdjęcie produktu dla Włóczka Gabo Wool Mohsilko 4520 / mglista peonia
Włóczka Gabo Wool Mohsilko 4520 / mglista peonia
1 516,00 zł/1kg
37,90 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Włóczka Gabo Wool Mohsilko 4561 / crazy róż
Włóczka Gabo Wool Mohsilko 4561 / crazy róż
1 516,00 zł/1kg
37,90 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Włóczka Drops Kid-Silk 31 / malwa / uni color
Włóczka Drops Kid-Silk 31 / malwa / uni color
868,00 zł/1kg
21,70 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Sznurek poliestrowy YarnArt Macrame 1.5 mm 142 / żółty
Sznurek poliestrowy YarnArt Macrame 1.5 mm 142 / żółty
0,07 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,90 zł
Sprzedawca: Assarion

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla 500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Żółta
500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Żółta
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
141,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion
282,52 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla 500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Beżowa
500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Beżowa
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
104,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion
209,88 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla 500g DIY aksamitnej miękkiej przędzy dziewiarskiej przędza dziewiarska ręczna rowing wełna szydełkowa gruba wełna dziewiarska, zielona
500g DIY aksamitnej miękkiej przędzy dziewiarskiej przędza dziewiarska ręczna rowing wełna szydełkowa gruba wełna dziewiarska, zielona
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
104,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion
209,88 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (851)
Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (851)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g Diva Fine – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Wisteria – 158)
Alize 5 x 100 g Diva Fine – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Wisteria – 158)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5x 100 g Diva Fine Wełna, jednolita, szydełkowanie, dzierganie (Soft Cream - 450)
Alize 5x 100 g Diva Fine Wełna, jednolita, szydełkowanie, dzierganie (Soft Cream - 450)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (158)
Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (158)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (346)
Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (346)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 211
Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 211
64,46 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
257,84 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 217
Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 217
64,46 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
257,84 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g Happy Kids – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
Alize 5 x 100 g Happy Kids – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Ebony – 1060)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Ebony – 1060)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Honey Cream – 310)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Honey Cream – 310)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Oatmeal – 599)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Oatmeal – 599)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (oliwkowa zieleń – 485)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (oliwkowa zieleń – 485)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (niebieski królewski – 141)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (niebieski królewski – 141)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowa – 185)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowa – 185)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowy – 28)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowy – 28)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (czerwony – 56)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (czerwony – 56)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg